BSN Syntha-6

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Rpac tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 463
    67,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 187
    27,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 41
    5,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 317 üye.
  1. mr unstoppable

mr unstoppable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ben 1.73(tam bilmiyorum 1.75de olabilir) boylarında 60 kilo 18 yaşındayım 2 aydır felan salona gidiyorum protein tozu alıcam fakat bi sorum var kilomu yetersiz buluyorum ilk başladığımda 58 kiloydum.Fazla yağlanmak istemediğim için gainerdan almayı düşünmüyorum onun yerine bsn syntha-6 mı almalıyım yoksa whey protein tozlarınamı bakmalıyım amacım kilo alırken yağı minumum seviyede tutmak ve kas olarak kilo almak.

2. mr unstoppable

mr unstoppable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Tozu aldım arkadaşlar bir sorum olucak off günlerdede içicekmiyiz?

3. Ahmet KUL

Ahmet KUL Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Istanbul
    Syntha 6 kullanıyorum memnun kaldığımı söyleyebilirim fakat almadan önce iyice bakılması gereken ürün bence tehlikeli olabilir içerdiği şeker karbonhidrat yağ oranları ile belkide size hitab etmeyecektir... Ayrıca aşırı gaz yapması mübalasız aşırı gaz yapıyor artık yolda yürürken bile gaz çıkarmak ihtiyacınız doğuyor bunu da göz önünde bulundurmanız gerekiyor.Sonuç olarak güzel bi ürün ama ihtiyaçlarınıza kesin olarak cevap verecek mi ? 6 farklı protein olması vücutta uzun süre kalması sizin için avantaj olabilecek mi iyi düşünün bence

4. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    Kullanmış birisi olarak söyleyebilirim ki kompleks proteinler içinde bana göre baya iyi hacim ama amaç kas kütlesi ise optimum derim

5. Ahmet KUL

Ahmet KUL Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Istanbul
    amaç kesinlikle kas hakkını yiyemem illaki faydası dokunmuştur da bana çok çektirdi geceleri uyutmadı sırf gazdan ... Şimdi UN kullanmaya başladım xdent le kombine yaptık bakalım nasıl sonuç verecek

6. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    İlginç hocam demekki metabolizmayla ilgili olsa gerek bende hiç şişkinlik gaz problemi olmadı akşam sütle dahi içiyordum

7. Ahmet KUL

Ahmet KUL Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Istanbul
    vay be sevindim senin adına ben mesela bu gece biriyle daha konuştum adamda benimle aynı dertten yakınıyordu dediğim gibi sende böyle bi etki yaratmamasına sevindim ;)

savas_yok bunu beğendi.
  8. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    Aynen bır problem yaratmadı ben kullanırken :)

9. BOdy1985

BOdy1985 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    nitrotech bence daha kalite syhnta6 dan ama bsn syhnta6 da iyi bir ürün .

10. xTroN7

xTroN7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    alalı 2 gün oldu süper tadı var. gaz sorunu falan yaşamadım.

11. babako

babako Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yorum yaptin bal kabagi kardes

12. Ahmet KUL

Ahmet KUL Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Istanbul
    Kesinlikle katılıyorum sana tad bakımından syntha6 daha kaliteli ama içerik bakımından babakonun dediği gibi bal kabağı olmuş çok farklı ürünlerden bahsediyoruz
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Temmuz 2014 ---
    yavaş yavaş kendini gösteriyor bu illet tadı harika içimi müthiş akşam çıkardığı fırtına paha biçilemez :) :)

13. ikaya2134

ikaya2134 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam suyla kullanınca da aynı şekilde şişkinlik gaz vs yaptıysa laktoz intoleransınız olabilir,süt içerken gaz vs.oluyor mu sizde ?
    Syntha 6'nın bir servisinde 14 gr karbonhidrat olduğu yazıyor ve bunun 5 gr'ı lif 2 Gr'ı da şeker olarak gösteriliyor.
    Anlamadığım şey laktoz süt şekeri olmasına rağmen neden şeker kısmında gösterilmiyor sadece basit şekerleri mi gösteriyor firmalar şeker kısmında?Whey ve Casein içeren proteinlerin içeriğinde lif ve şeker olarak gösterilen kısımlar haricinde kalan karbonhidratın tamamı laktoz mu oluyor yani ben bu işi bir türlü çözemedim?

14. Ahmet KUL

Ahmet KUL Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Istanbul
    hmm laktoz olayını daha bilgili biri cevaplar umarım ben sadece fiziksel olarak biliyorum ürün aşırı tatlı içimi çok rahat zaten dünyada ödül almış tad olarak filan bildiğim kadarıyla. Ama gel gelelim gaz yapma olaylarına ben etrafımda kullananlara sordum acaba benden mi kaynaklı diye ama onlarda aynı şeyden şikayetçi bence bu ürün yerine tabii kilo almak değilse hedefiniz muscle tech nitrotech, optimumdu sanırım hydrobuilder, UN'nin 80 servislik protein tozunu alabilirsin ha bu ürünlerin tadı o kadar iyi deği :) onuda söyliyim ama sonuç alırsın kas olarak sana döner bunları denemeni tavsiye ederim

15. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    Benim bildiğim kadarıyla laktoz şekeri bulunmamakta.Bu ürünün içimi çok rahat çünkü şeker oranı diğer supplementlere göre çok iyi . Ama bu gaz olayını ben hiç yaşamadım antreman öncesi sütle içtigim dahi olmuştur rahat 2 kutu kullandım temiz hacim kilo alıyorsunuz

16. ikaya2134

ikaya2134 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de zamanında kullanmıştım ve gaz vs.gibi sorunlarla karşılaşmamıştım.
    Ancak ürünün içerisinde laktoz olduğundan ben eminim fakat miktarı konusunda net bilgiyi en sağlıklı şekilde herhalde firmadan alabiliriz .
    Peyniraltısuyunda zaten laktoz var + bir de s-6 casein de ihtiva ediyor.İzole wheylerde bile bazen çok düşük oranda laktoz görülebiliyor.Syntha-6'da laktoz kesinlikle var ama miktarını yazmamışlar diğer firmaların yaptığı gibi.
    Düşündüm düşündüm akla en yatkın olarak şu sonuca vardım:Laktoz basit şeker olmadığı için şeker kısmında gösterilmiyor.Glikoz+Galaktoz=Laktoz

17. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    Eğer düşünceniz doğru ise şeker miktarında yazıyordur onunla beraber öyledir diye düşünmekteyim .

18. babako

babako Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler syntha6 olarak piyasadaki en kaliteli markanin en meshur ve kompleks alaninda en iddiali urunu kullaniyoruz.Opti whey e gore,bu urun sayesinde dogru ve etkili kullanimda oldukca hacimlendim,gozu kapali tavsiye ediyorum. Ayrica harika bir ogun alternatifidir.Tek handikapi olcek buyuk,servis yoplam sayisi az.

19. svscoker

svscoker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Doğru ve etkili kullanımı açarmısın hocam ?

20. ikaya2134

ikaya2134 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam bsn'e mesaj attım bana dediler ki içerisinde çok düşük oranda laktoz var ancak oranını vermediler çünkü söylediklerine göre kendileri de tam olarak bilmiyormuş!!içerik sürekli değişiyor ürünlerimizi takip edin tarzında şeyler söylediler.Ben pek tatmin olmadım ancak google translate ile biraz çaresiz kalıyorum:))Şimdi tahmini bir oran söyleyebilir misiniz veya maksimum kaç olabilir diye sorayım bakalım ne diyecekler?

Sayfayı Paylaş