Bsn Syntha-6 vs Gaspari MyoFusion

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sherchie tarafından 28 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Bsn Syntha-6 vs Gaspari MyoFusion

1. Bsn Syntha-6

oy sayısı 60
    62,5%
  2. Gaspari MyoFusion

oy sayısı 36
    37,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    bi dünya doğal prebiotik besin var sırf prebiotik diye bi işe yaramıyan toza niye para veriyim. Git kefirini yoğurdunu ayranını iç en kral prebiotiki vucuduna almış olursun. amerika forumlarını okursan görürsün adamların alayı cırcır olmuş :D kimisinin midesini bozmuş bb com puanı yerlerde geziyo. Gidin alın bi myofusion yada myofusion hydro daha iyi.
    myofusion fakirin s6 sı masallarınada kanmayın adamın daha gasparinin içindeki proteinin nası işlendiyinden haberi yok cfm whey koymuş adam içine yetmemiş hydrolize proteinde eklemiş daha ne olsun .

2. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    evet kime memnun değil prebiotic serisinden

Perlator bunu beğendi.
  3. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    ikisini de kullandım begenmemistim,

muscletech optimum mp falan alın bence

4. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    MP combat powder yeni ablajından bulamadım, (güvendiğim satıcıda) burdaki yazılardan etkilendim ve denemek için syntha 6 çilekli aldım. umarım tadı güzeldir.

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bsn nin tadi guzel oluyor. Eger tad senin icin onemliyse mp combat alma derim. Cikolatalisini kullaniyorum ve cok yapay bir tadi var

6. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Synta 6 çileklinin tadı gerçekten çok güzelmiş aldığıma pişman olmadım, ancak k.hidrat ve şeker MP ye göre çok fazla. biraz kilo yaptı bende.

7. brhmcr

brhmcr Guest

thekinger, aldigin kiloyu bir tek sytha ya baglaman yanlis olur eger sayisiz olcek kullanmiyorsan, bence beslenmeni gozden gecir.

8. gorky53

gorky53 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    44 gr lık ölçeğinde 15 gr karbonhidrat var % 34 oranında..kilo aldırması bence normal zaten içinde kazein gibi yavaş emilen bir protein var kilo almak için tavsiye ediliyo genelde

9. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    şahsen bsn açık ara önde gaspariye göre. içinden çıkan ölçek sayısı daha fazla ölçek başı protein miktarı daha fazla falan denilmiş gaspari için ama o zaman bu teoriye göre en iyisi optimum şuan distribütör siteden çok ucuza alınabiliyor ve içinden 74 ölçek çıkıyor. protein tozundaki en önemli nokta bence biyolojik değerdir. isterse ölçek başı 50 gr protein versin ben 15-20 gr mını sindirdikten sonra neye yarar ?

10. Necromancer

Necromancer Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Synta 6'yı antremandan 1 saat önce ve hemen sonrasında alıyorum.Bunun bana negatif bi getirisi olurmu ?

11. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  12. hasjay

hasjay Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    syntha 6 su anda pazardaki en kotu protein tozlarından bırı beyler.aldım kac kere almaz olsaydım.bence hıc dusunmeyın.47 gr lık scoop ıcınde 22 gr protein bu ne lan ? gerisi hep ıvır zıvır.oyle bı reklam yapmıskı mıllet bunu sıhırlı degnek olarak goruyor.
    ustelik gunde 2 veya 3 kere kullandınmı 1 ay gider gitmez eee malum cebi de dusunmek lazım.
    complex protein olarak size tavsiye edecegim tek marka musclepharm combat ha onu bulamadıysanız muscletech phase 8 hadi kolay gele.

13. TozZKoparan

TozZKoparan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Boks, Fitness
    Yer:
    İstanbul, Maltepe
    muscletech phase 8 kullandım antrenman öncesi ve sonra 1 kutusu bitti 2.1kg hiç bir fayda görmedim.

Sayfayı Paylaş