Bsn Syntha-6 Supplementi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Voltainus tarafından 15 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Voltainus

Voltainus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar.Benim 1-2 sorum vardı size sorayım diye düşündüm.Ben 4 aydır spor yapıyordum ve düzenli besleniyordum.Bu şekilde 83 kilodan 71 kiloya indim ve araya sınavlar falan girdi derken 1 aydır spor yapamıyorum.Yeniden başladım spor yapmaya ve haftada 3 gün 25 -30 dk (ısınma dahil değil) cardio yapıyorum ve 3 günde ağırlık çalışıyorum.Supplement almaya karar verdim ama hangisini alsam bilemedim.Şu an 1.76 boyum var 71 kiloyum ve biraz yağlıyım.Amacım yağları eriterek kas kütlesine kavuşmak ama fazla değil yani fit ve kaslı olmak istiyorum.5-6 kilo yağdan verip biraz kas kütlesi kazanıp 6-pack çıkarmak istiyorum fakat hangi supplement daha doğru olur bilemedim.Yardımınıza ihtiyacım var.Çevremdeki kişiler Syntha-6 öneriyor veya izole whey al diyorlar.Syntha-6 almak istiyorum ve alırsam haftada 4 ölçek kullanacağım.1 ölçeğinde 15 gr karbonhidrat varmış ama beslenmeme dikkat eden bir insanım.Kısacası bu karbonhidrat oranı yağ yakmama engel olur mu onu merak ediyorum ve diğer izole whey ürünleri ile syntha nın kas kütlesi açısından farkları nelerdir merak ediyorum.Yardımcı olursanız sevinirim :D

Sayfayı Paylaş