BSN NoxPlode NT, geliştirilmiş NoxPlode

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve deathlifter tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 28
    66,7%
  2. Orta Karar

oy sayısı 11
    26,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 3
    7,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hacim artışına etkili mi bu ürün çünkü ben 60 kg ım almayı düşünüyorum. spor geçmişimde var sende ağırlık artışı oldu mu tabi protein tozu da kullanıcam. Kafam karışıyor hangi performans arttırıcıyı kullanayım tecrübeleri arkadaşlardan yardım bekliyorum ene önemlisi benim için hacim .

Jacoburak bunu beğendi.
  2. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bir kutu bitirdikden sonra söyleyebilirk ki eski xplodela karşılastıgında pump etkisi cok iyi 3 haftadan sonra belli güç artışı yaşanıyor ama enerji verme konusunda 2 ölcek eski xplodun verdigi enerjiyi bana veremedi..

3. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    hacim istiyosan karbonhidrat alsana nox'un sana verdiği hacimden nolur gerçi verir tabide karbonhidrat al sık sık

4. tabutt

tabutt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ilk kullandığınızda baş dönmesi veya hafif tansiyon düşmesi sorunu yaşayanlar oldumu? saygılar...

5. Cenk Ş.

Cenk Ş. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    İlk kullandığım gün oldu fakat 2. günden sonra etkisi gayet iyiydi.kullanım olarak ise 3'ü bir arada gibi olması gercekten cok kullanışlı.

6. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    no-xplode dan sonra no-xplode NT aldım ama bende sonuç aynı.. pek etkisini göremedim hatta hiç göremedim... :(

7. fatihava

fatihava Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bsn no xplode nt

arkadaşlar son kullanma tarih geçmiş ama topaklanma gibi bi sorun yok.30 paket şeklinde hiç açılmadık.herhangi bi sorun yaratır mı

8. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Denemek için bir kutu alırken yanında bir kutu da hediye olarak verdiler, iki kutuyu da tavsiyeler doğrultusunda kullanmama rağmen doğru düzgün bir etkisini göremedim boşu boşuna paranızı heba etmeyin derim.

9. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student:)
    Yer:
    Avusturya
    yha birisi yazmis hacim istiosan karbonhidrat alsana nox niye aliyosun diye.tmm bu tarz forum sitelerinde insanlar bir yerde kendi goruslerini belirtiyor da belki de en kotusu birilerinin cikip boyle bilmislik taslayarak yanlis bilgilendirmesi kardesim hocamisin nesin sen veye soyledigin seyin bir dayanagi mi var??karbonhidrat zaten beslenmeye girer adam duzelli besleniyorsa ekto da degilse uzerine karbo yuklemen adami kulak memesi kivamina getirmekten baska ne ise yariycak:D

Son düzenleme: 27 Ekim 2013
  10. akaan

akaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaslar.
    Suan antrenmandan sonra proteın tozu kullanıyorum. antrenman esnasında agırlık artıramıyorum bır turlu. bu konuda ne tavsıye edersınız. bir arkadasım BCAA kullanmamı onerdı. ancak spor salonundakı hocam NOX kullanmamı tavsıye ettı. kafam karıştı. sızler ne onerırsınız ?

11. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yer:
    Avusturya
    Spor gecmisinizi ve bilgi duzeyinizi bilmedigimden genel bir yorum yapacagim.Bence oncelikle beslenme ve antrenman programinizi, uyku duzeninizi gozden gecirin genel kani bunlar olmadan supplamentlerin fayda getirmeyecegi yonunde.kendimden ornek verirsem sabah daha yuksek agirliklarin altina girebiliyorum.bunun disinda nox un birinci amaci performansinizi artirmak oldugundan agirliklariniz artabilir ama bcaa antrenman sonrasinda yenilenmeyi sagladigindan gelisimi hizlandirabilir.bence kreatin kullanmiyorsaniz ise onunla baslayin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

akaan bunu beğendi.
  12. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yer:
    Avusturya
    Haa birde farkli supplament yerine protein tozunu sabah uyanir uyanmaz,antrenmandan yarim saat once almayi deneyebilirsiniz

13. akaan

akaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım tavsıyenız ıcın :) herkes farklı bır onerıde bulunuyor. sanırım herkesın kendı deneyım tecrubelerınden gordugu kadarıyla farklı tavsıyelerde bulunuyor. once bcaa sonra nox sımdı de kreatın tavsıyesı aldım. kafam ıyıce karıstı :(

14. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yer:
    Avusturya
    Nox baslarda onerilmez en az bir sene spor gecmisin olmasi gerekir kan basinciyla ve nabzinla da oynar hem de basta vucudu alistirman dogru olmaz.3-4 ay sonra da kreatin onerilir veya beslenmeni bir turlu tamamlayamiyorsan gainer alabilirsin.bunun disinda hoca degilim ama cok arastirdim ve cesitli hocalarin da tavsiyelerini aldim.

15. akaan

akaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki BCAA hakkında ne dusunuyorsun. antrenman oncesı BCAA antrenman sonrasında da proteın+ BCAA kullansam sence nasıl olur ?

16. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yer:
    Avusturya
    Nox baslarda onerilmez en az bir sene spor gecmisin olmasi gerekir kan basinciyla ve nabzinla da oynar hem de basta vucudu alistirman dogru olmaz.3-4 ay sonra da kreatin onerilir veya beslenmeni bir turlu tamamlayamiyorsan gainer alabilirsin.bcaa senin tercihin ama bircok protein tozu zaten bcaa hatta bazen creatin iceriyor boyle bir urun almani tavsiye ederim.ne alirsan al agirliklarinda patlama olacagini sanma! bunun disinda hoca degilim yaklasik 2 senedir aralikli olarak spor yapiyorum, cok arastirdim ve cesitli hocalarin da tavsiyelerini aldim.

17. jhintr

jhintr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

18. danger35

danger35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    no x plode 3.0 yurtdışından getirdi arkadaşım denedim çok kötü eski 2.0 çok daha iyi ama oda türkiyede hiç bir yerde yok. :(

19. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yer:
    Avusturya
    ben spora bayaa ara vermistim tekrar baslicam birkac ay icinde tarihi gecmis nox incelemesine bu baslik altindan ulasabilirsiniz. Talebe göre unboxing de eklemeyi düsünüyorum:D

20. Azra03

Azra03 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar merhaba, konu acamadigim icin buraya yaziyorum. Bu konularda tecrubeli degilim. Sizler bu konularda oldukca bilgilisiniz,ve bana yardim ederseniz cok mutlu olurum. Kal marka nadh ariyorum. Veya baska bir marka da olur. Yani NADH koenzimi olmasi lazim. Turkiye de yok her yere baktim. Amazon veya ebay da mevcut sadece. Belki bilmedigim icin ben bulamadim. Turkiye de bu ürünü temin edebilecegim bir eczane ya da net sitesi var mi ?

Sayfayı Paylaş