BSN NO-Xplode

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Rpac tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok Başarılı

oy sayısı 487
    59,3%
  2. Orta Seviyede Başarılı

oy sayısı 265
    32,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 69
    8,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 553 üye.
  1. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ishal zaten garanti ama o gunluk. mide bulantısı ise kutunun yarısına gelince kendini gosteriyor..umarım bitene kadar olmaz

2. thrashead

thrashead Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    yeni başladım 1 aydır yapıyorum. sizce kullanmamda sakınca var mı? bu ürün nitrik oksit mi bildiğimiz yani damar açıcı?

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Sakınca var. Çok çok erken. NO ileri derecede bir üründür. Daha 1 sene olmadan supplementler bile alınsın mı alınmasın mı tartışılırken bu tip ileri seviyede ürünler daha başlangıçta hem gereksizdir hatta zarar bile verebilir. Evet damarlar ile ilişkisi vardır ama daha işin başındayken daha altyapı oturmamışlen vücut postürü düzene girmemişken kaslar gerekli güce kavuşmamışken işe damardan girmek yanlış.

Air SeDaT ve thrashead bunu beğendi.
  4. BodyBuilder.Turk

BodyBuilder.Turk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    deathlifter arkadasıma katılıyorum daha ilk aydan protein tozunun bile kullanılması erken denirken senin NO gibi ürünü kullanman sakıncalı.ben su an kullanıyorum ve cok memnunum ama ben uzun zamandır yapıyorum bu sporu 3-5 aylık degilim sabırlı ol ve tavuga pilava dayan devam :)

5. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın, simdi ara verdim no-explode a. kalan kısmı alcagim karbo protein bcaa karısımlı bi tozla kombine etcem.

6. BodyBuilder.Turk

BodyBuilder.Turk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    iyi bi kombine olmus iyi de bi etki gorursun

mg_bat bunu beğendi.
  7. cash1914

cash1914 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 ay + 1 ay ara + 4 ay olmak uzere spora devam ediyorum ondan oncede araya yaz tatili girdi ama yine 3 aylik bir donem o sira spora devam ettim.. Bu gectigimiz donemlerde protein tozu,gainer ve kreatin bazli urunler kullandim .simdi ise no-explode *cellmass* optimum whey protein kombinesi yapmayi dusunuyorum..sorum su olucak forumdaki terubeli arkadaslara..erken mi olur bu kombine benim icin dusuncelerinizi yazarsaniz sevinirim..

8. nitrik oksit

nitrik oksit Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu ürünü kullanıpta herhangi bir yan etkiyle karşılaşan oldu mu örneğin kalp ağrısı baş dönmesi gibi?

9. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    sevgili arkadaşlar,aranızda animal pump kullanmış olan varsa karşılaştırabilirmi çok merak ediyorumda? birde 6-7 aylık bi sporcu için önerirmisiniz,bende bu aralar durağanlaştım yazdan dolayı sanırım,gelişme kaydedemiyorum pek.

10. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    7 aylık sporcu için çok erken bence, n.o ürünlerini ilk kullandığın zaman ki etkiyi genelde daha sonra göremiyorsun. Bu yüzden bence ilerde kullanmanda fayda var, ben 2 yıldır bb yapıyorum ve belki ilk defa bu kış bir n.o ürünü kullanıcağım.
    Yazın gelişmenin yavaşlaması normal, tavsiyem antremanını yapabiliyorsan sabah kahvaltıdan 2 saat sonra yap, çünkü gün içinde terliyerek kaybettiğin mineraller antremandan aldığın verimi düşürür. Gerçi yazın gelişmenin zor olmasının başka nedenleri de var ama sen bu dediğimi bir dene.

11. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara

ilgilendiğin için teşekkürler overlord.ben zaten genellikle antrenmanlarımı kahvaltıdan 2-3 saat sonra yapıyorum ve dediğin gibi böyle daa doğru oldugunu düşünüyorum,bi keresinde hatırlıyorumda akşam 21.00 de antremana gitmiştim gitmez olaydım hiçbişiy yapamadan geri döndüm.vücut adeta tükeniyor akşam saatlerine doğru.ben şu an için değilde önümüzdeki sonbahar sonu kış başı gibi animal pump denemek istiyorum.amerikadan arkadaş gelcek işte eylülde onlan birlikte 4-5 kutu getirtmeyi planlıyorum.benim merak ettiğim bu no exp. ürünleri arasında fiyat/perf olarak en güzeli hangisidir acaba,birde amerika olayı oldugu için markadada sorun yaşamam gibi geliyor.

12. ono

ono Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar yaklasik 1.5 aydir creatine monohydrate kullaniorm ve noxplode kullanmaya baslayacagim

bu gecisi hemen yapabilirmiyim yoksa creatine'e belli bir mola vermem gerekirmi noxplode a baslamadan once

13. csucu

csucu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    No-xplode kullandım ,bana bsn'nin whey proteini ile kullanın denmişti şayet whey protein kullanacak olsaydım ON whey protein ile birlikte kullanırdım .İnanın bu ürün çok başka ve etkili .sadece antremen günleri kullanmanız sadece iki ölçek antremendan 45 dakika veya 1 saat önce ama aç karna almak en iyisi haberiniz olsun .Hiç abartısız söylüyorum reklamlarda genelde abartırlar ama bu abartı bir ürün değil.

14. wedat

wedat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamlar.. bsn no-xplode urunun hangi aromalısını tercih ediyorsunuz ona gore alıcam dusunceleriniz için şimdiden Tesekkurler..

15. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    Sevgili wedat;

hem fruit punch hem de blue raspberry aromalarını kullanmış biri olarak sana fruit punch ın açık ara daha lezzetli olduğu konusunda garanti veririm ;)

16. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Bence tüm aromaları oldukça kötü. Bunun nedeni no-xplode'in içeriğinden kaynaklanıyor herhalde. Ne aroması olursa olsun tadı hep berbat oluyor.

17. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    rpac no ürünlerini gerçekden çok met ediyorsun. bu kadar yarar sağladımı şaşırdım doğrusu üstüne basa basa süper diyorsun alıp denemek lazım kışın.

18. TurkishIron

TurkishIron Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Almanya
    Bakalim siparis ettim bsn no-xplode 40€ + Dymatize Super Amino 4800 28€ ikisini kombine edicem ileriki zamanlarda sonuclarini paylasirim

19. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    valla ben tadta bi sıkıntı çekersem direk burun tıkama tekniğini kullanıyorum :)
    ama dediğim gibi hafif tuzlu-tatlı mayışık bi tadı olsa da fruit punch sanki beni daha çok tetikliyor...zevkler kişiden kişiye değişir tabii :)

20. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    kullanan arkadaşlar acaba bu ürünü hergün mü yoksa sadece antreman günleri mi kullanıyor,ve ben 175 boyunda 73 kiloyum yağ oranım %10 sizce antreman günü kaç ölçek kullanmalıyım 1-3 ölçek deniyor.

Sayfayı Paylaş