Bsn No-xplode + Nitrotech + ????

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve memolf tarafından 11 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selamlar

1 hafta sonra baslayacagım kur hakkında sızden yardım almak ıstedım.

1.BSN NO-XPLODE
    2.NITROTECH hardcore
    3. ?????

bu ıkı urunu kullanacagım. işte nox u spordan once nıtro yuda sabah ogle aksam (ogle kısmı veya aksam kısmı spordan sonra olabılır) alacagım. şimdi 1. sorum su nox da ve notrotech nıtrojen agırlıklı ıkı urun bu ıkı urunu bırlıkte kullanmamda bır sakınca olur mu
    2. sorum 3. urun olarak bunların yanına ne almalıyım. illede bırsey almak ıstıyor degılım sadece sunuda alsan ıyı olur dıye tavsıye edecegınız bır urun var mı ?

ilgilenen ve yardımcı olanlara şimdiden teşekkur ederım.

2. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca bu kuru yaklasık 1 ay gıbı bır zamanda devam etmeyı dusunuyorum.

3. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    No xplode u bilemem ama Nitrotech protein tozu olduğu için 1 aydan uzun kullanmanda bir sorun oluşacağını sanmıyorum. Hatta kutusunda bile en etkili sonucu görmek için 6 hafta boyunca günde 3 x 2 ölçek kullanılması gerektiğini yazıyo, yani 2 lbs lik bir kutu şaka gibi ama 5 günde bitirmen lazım ki üzerinde yazanlar hakkında hak iddia edesin :D

Bunların yanına ne alsam olur dersen 2 ürün sanırsam kreatin ihtiyacını kapatmakta eksik kalabilir, yanına ucuz bir kreatin alabilirsin şu saf olanlardan ( zaten ne zaman bu karışık ürünler çıktı iş zorlaştı ). Bunların yanına 5 gram değilde 2-3 gram kullanabilirsin. Hmm ondan başka amino asit kullanabilirsin antrenmanlardan sonra. Eğer definisyondaysan BCAA kullanabilirsin. Bir çok seçenek var yani daha çok amacına bağlı.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    noxplode'u devamlı alamayacaksan bıraktığında moralin bozulacaktır..kuvveti, kasları büyüterek sağlamaya çalışırdım ben olsam hem daha uzun süreli olur..

1-nitrotech hardcore
    2-celltech hardcore
    3-animal pak

favori kombinasyonumdur..

5. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    amacım oncelıklı olarak hacım artısı ve guç artısı saglamak. hacım için nıtrotech güç artısı ıcınde nox u tercıh ettım yanında da bende creatine dusunmustum.

diez aslında senın dedıgınde dogru ama ben noxu ucuza aldım ondan dolayıda boyle bır kur cıktı ortaya bır dahakıne senın tavsıyenıde degerlendırırıım

teşekkurler.
    baska tavsıyelerı olanlarda yazarlarsa memnum olurum.

6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    yarari bir kenara onu tartismiyorum ama celltech yurtdisinda asiri derecede elestri alan bir urun, sebebi ise

100 graminin 75 grami dextrose = üzüm sekeri,

bozokaydin' in bir ara degindigi gainfast in icindeki toz seker gibi bunda da 2 kiloluk kutudaki 1.5 kilo üzüm şekerine bosa para ödüyorsunuz.... alin ucuz bir monohidrat yaninda da 2.5 liraya 1 lt sunpride uzum suyu, oh mis :)

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Cannabis öyle diyorsun ama, ben su ana kadar kullandigim creatinlerden hic verim almadim (sigarayi birakmadan önce)
    bir cok creatin kullanmistim ve bana hic bir etkisi olmayacagini düsündügüm an, bir tavsiye üzerine kullandim ve cok memnun kaldim. Ayni karisimi kendin yaparsin diyebilirsin, ama markadan markaya fark olmaz diyen bir cok kisi olsada ben inanmiyorum (belki psikolojiktir)
    Muscle tech gibi baska markalarda, celltech benzeri ürünler satiyorlar.
    Yurtdisinda bir cok kisi elestiriyor, bir cok kiside cok övüyor:)

8. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    zaten bu yuzden dedim yararini tartismiyorum diye, bunyeye iyi geliyorsa yararliysa kullanilsin sonuna kadar. ben de denedim bu urunde psikolojik oldugunu dusunuyorum, elinde kreatini olanlar alin size tuyo, uzum suyuyla cakma celltech hazir :)

9. enantioselectivity

enantioselectivity Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Akademisyen, teknokrat
    Yer:
    Istanbul
    Benim de en sonunda noxplode'm sukur gumruge falan takilmadan elime gecti.

Baska bir yerde (BB.com ya da NOXplode'nin kutusu olabilir) 2 aydan daha uzun süre boyunca kullanılmaması yazıyordu. Diez'in "noxplode'u devamlı alamayacaksan bıraktığında moralin bozulacaktır.." sözleri bana sürekli kullanılabiliyor mu sorusunu sordurttu.

10. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bende içindeki dextrose'u aksine avantaj olarak düşünüyorum..zira antreman sonrası (post workout) bir supplement ve antremandan sonra basit şeker zaten alacaksınız..
    içinde de sadece creatine monohidrat yok..monohidratın açıkçası hiçbir faydasını görmedim..diğer creatin türevlerini de içeriyor..

noxplode'un ara verilerekte olsa sürekli kullanılabilme şansı var..benim bahsettiğim bu durum..yoksa 1 kutu kullanıp 6 ay kullanılmayacaksa tavsiye etmem..sadece denenmiş olur..

11. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bırde bana bu nıtrotech ın kutusunun orjınallıgını belırtmesı acısından fızıksel ozellıklerını soylermısınız. ben bu urunu yurt dısından getıren bırınden alacagım. hanı ne olur ne olmaz.

içte kutunun rengınden bilmem neresındekı yazıdan, kapagını actıktan sonra ek koruması da var mı içindeki olçekte yazı falan yazıyor mu. bu gibi konularda bılgılendırıısenız memnun olurum cunku tr pıyasasında cok fazla sayıda sahte urun dolastıgı soylenıyor. pimpirikliğim bundna kaynaklanmakta.

12. tabutt

tabutt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bsn NO-XPLODE kullanmaya başladım shaker da patlatmayı denemedim ama bardakta karıştırıyorum sanki bardağa kola koymuş gibi ses çıkartıyo hafif köpürür gibi oluyo bide karıştırdıktan sonra kırmızı renk alıyo normali bumudur

13. tabutt

tabutt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yanına arginine koysam daha etkili olurmu arginin 'in bsn no-xplode u tetiklediği etkisini artırdığı söleniyo veya gulutamine veya bcaa eklemem daha iyi olurmu cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim

14. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    NO adı altında satılan ürünler zaten arginine içerikleri sayesinde vücutta Nitrik Oksit'e dönüşebiliyor..ekstra arginine almak yerine bcaa ve glutamine almanız yeterli olur kanısındayım..

15. tabutt

tabutt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cevabınız için teşekkürler arginini daha fazla almak tetiklemezmi forumda bi yerde okumuştum arkadaşın teki bu şekilde çok olumlu sonuçlar almışta peki NO-XPLODEun yanına ne eklemem gerekir sizce protein tozu 'bipro' arginine ' hardline AAKG' ve creatin 'optimum nutrition' yeterli olurmu??

16. Rakavuz

Rakavuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Belki biraz geç oldu ama ben kullanım biçimimi yazayım ;

Sabah çorba kaşığı protein tozu (10.30)
    Spordan 1 saat evvel 2 çorba kaşığı protein tozu
    Spordan 1 saat evvel 5ad amino asit (2700mg)
    Spordan yarım saat evvel 1 çorba kaşığı No xplode
    Spordan sonra 2 çorba kaşığı protein tozu
    Spordan sonra 5ad amino asit (2700mg)
    Spordan sonra 1 çay kaşığı glutamine
    =
    2 ayda;
    38cm'den 42cm'e çıkan kol
    100'den 115cm'e çıkan göğüs çevresi...

17. ilkaysipahi

ilkaysipahi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım no-xplode la cellmass combini yap biri pre-workout digeri post-workout hem cellmass kullanırsan recovery problemide ortadan kalkıcaktır.
    ayrıca günde üç kez protegin kullanıcagına bunu 2 ye indir ve gıdarla protein ihtiyacını tamamla.

18. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA

Sayfayı Paylaş