Bsn No-Xplode AVPT 1025gr DAMAR genişlemesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ByChoseN tarafından 25 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ByChoseN

ByChoseN Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Malum yaza fazla bi süre kalmadı whey protein + amino 3001 kullanıyorum
    define bir vücut yapmak için çok iyi bir cardio programınada sahibim(uygulayabiliyrum)

Ama cardio gerçekten yorduu için antremanların hakkını verdiğimi sanmıyorum.Oyüzden hem define olurken vücut hem damarlarımın genişleyip belirginleşmesini isitiyorum bu yüzden Bsn No-Xplode AVPT 1025gr 'i almayı planlıyorum sizce "Hardline Nox² mi yoksa Bsn No-Xplode AVPT mi?

Genetik olarak damarlarım belirgin değil pek..Yağ oranım düştükçe belli oluyor ama biceps lerin orda ki damarlar malum dahada zor belli olacak gibi..

2. bekok37

bekok37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Noxplode kullandım hatta 3 kişi kullandık damar genişletme özelliği 100üzerinden 100puan alır ama tansiyon ve kalp ritminde bi gidip gelmeler oluyor 2hafta aralıklarla kullandım kullandıgım süre boyunca alısverıs merkeslerıne giremıodum kapalı alanlara girdiğimde nefes darlıgı olusuyordu düşüp bayılcak gibi oluyodum ama bu kişiye göre değişir biz 3 ümüzdede yan etki yapdıgı için dökdük kutuyu ürünüde splmntlerden almsdm bence kullanma noxplode hardlıne arginine kullanıorum suan damarlar gine belli ama noxla kıyaslarsan %50 daha zayıf bi ürün

3. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    no xplode u bende sadece ant günlerinde kullandım damar şişirme ve pump etkisi harika az bir kütleniz varsa salonda kür yapmış kişileri bile kıskandırırsınız no xplode un sadece vazidilasoyon etkisi değil yağ yakma etkisinide hissettim bu üründen önce hydroxycut hardcore x kullanmıştım diyebilirim ki hemen hemen yağ yakım performanslarıda aynı tek bi dejavantajı kullanım durumuna göre vucut alışıyo ve son zamanlarında vucut pek etki vermiyor dozu yükseltmek lazım.

4. bassy

bassy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benim bir arkadaşık kullandı damarlarının belirginleştiğini ama yan etki olarak saç diplerinde pek çok sivilcenin çıktığını söyledi, artık No-Xplode ile bir ilgisi varmıdır bilmiyorum..

5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/performans-artt-r-c-lar-f136.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş