BSN Nitrix

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Hurricane tarafından 19 Ağustos 2005 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

62,9%
  2. Orta karar

31,4%
  3. Başarısız

5,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 43 üye.
  1. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    merhabalar şuan elimde bsn nitrix 180 tablet +Gaspari Nutrition Aminomx8000 350 tablet + Nitrotech muschle tech protein + powersystem L-carnitin 3000 mg 20x var göbekde az da olsa yağ var fakat kilolu göstermiyor alt göğüs de yağ problemi var üst semsert :) 2.5 yıldır düzenli vücut geliştirme yapıyorum tabi yaz tatilinde fln saldık sağ kol 42 cm hafifden damar var sıkınca baya belli oluyor sol kol 41cm damarsız sıkınca belirtisi bile yok damarlanmak ve alt göğüs den yağ atmak istiyorum bu ürünleri nasıl kullanmamı tercih edersiniz

2. harunarslan

harunarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    dostum konuyu yanlış yere açmışsın supplement günlüğüm kısmına açarsan yardımcı olurlar :)

3. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 6 sayfayıda okudum ama biraz daha bilgi sahibi olabilmemiz için diğer kullanan arkadaşlardan da yorum gelirse sevinirim.

4. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Merhabalar dün performans arttırıcı olarak bana önerilen GRENADE 50 CALIBRE PRE-WORKOUT adlı ürünü kullanmaya başladım pump etkisini gerçekten nonxplode ile kıyaslayabileceğim bir ürün ürün skalası arasında bu ürünü kullanan göremedim sizlerinde yorumlarını almak isterim saygılar.

wixxx bunu beğendi.
  5. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Fikri olan yokmu ?

6. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen bu ürünü bende çok merak ediyorum forumu araştırdım bulamadım etkilerini ayrıntılı yazar mısın

7. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Antremandan 30 saat önce alınması tavsiye ediliyor iki günlük izlenimlerimi paylaşayım o halde,İlk farkettiğim kardio yaparkenki yoğun bir kardio yaparım vucudumun aynı şekilde devam ettiği halde yorgunluk belirtisi göstermemesi terleme ve vucut ısısındaki artış zaten hissediliyor,antreman esnasında ve sonrasında kaslarınızda şişkinlik hissediyorsunuz ve pump etkisi görülüyor,Bununla birlikte en güzeli ise antremanın tamamını kendinizi yıpratmadan çıkartabiliyorsunuz,Ayrıca set tekrarlarında ve hareketlerin nizami çalışılmasındada büyük etkisi var,kuvvet artışı yaşadığınızı hissdiyorsunuz ve en güzeli ise ağırlık arttırımına gittiğinizde kendinizi hulk gibi hissetmenizi sağlıyor :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:52 ----------

Lakin kafama takılan bir şey var bu ürünün insan sağlığına yapmış olduğu olumsuz bir etki varmıdır ? zira,bu kadar iyi olan bir şey bu kadar zararsız olamaz gibime geliyor,inşallah yanılıyorumdur

wixxx bunu beğendi.
  8. mpower35

mpower35 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar bsn bitrix 2.0 yeni versiyonunu kullanan varmı nerden bulabiliriz ?

9. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    BSN Nitrix 2.0 Türkiye de nerede vardır,bilen var mı?

10. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Nitrix 'in ilk versiyonundan buldum arkadaşlar.Bu ürünü Cellmass ile mi kullanmalı yoksa No Xplode ile mi?

11. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Çözüm

HEr zamanki gibi kendi çözümümüzü kendimiz bulduk.Sitede bir ölü durum var ya neyse.
    Arkadaşlar ürünü aralıksız 2 kutu kullandım, günde 9 tablet olarak.Yapı olarak üst bölgemde çok hafif yağlı idim,birde göbek vardı.Damar yapısı olarak,küçük ve görünmeyen damarlara sahiptim.Son durumda diyetinde etkisiyle, damarlar belirginleşti.Ürün işe yarıyor,fakat TR şarlarında 1 kutuya 133 TL vermem sebebiyle f/p olarak orta karar şeklinde değerlendirdim.
    Açıkcası kuallanmaya başlamadan önce,yakın plan resim çekilmediğimden önce/sonra yapamıyorum..

Sayfayı Paylaş