BSN Kombine (No-xplode-Cell Mass-Nitrix)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve eternalsun tarafından 5 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. taneersen

taneersen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cell mass + no xplode + nitrix + muscletech premium whey protein

Arkadaslar,
    bugun itibariyle cell mass + no xplode + nitrix + muscletech premium whey protein kullanmaya basladim. izledigim program ise P90X. amacim daha az it bir vucuda sahip olmak ve esnekligimi kaybetmeden bir miktar kas kutlesi kazanmak. sanirim elimdeki urunler 2 ay civarinda gidecek. P90X programi ise 3 ay surecek. ilerleyen zamanlarda gelismelerle ilgili sizi bilgilendiririm, boylece bu konuda dusuncesi olan arkadaslara faydamiz dokunmus olabilir.
    Tesekkur ederim.

2. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    P90x programı daha çok yağ yakmaya ve hafif sıkılaşmaya yönelik egzersizler içeriyor. Hacim yapman zor. O kombinelere para dökmek yere keşke salona yazılsaydınız.

3. taneersen

taneersen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacim yapmak istemiyorum, fit vucudumu biraz gelistirmek istiyorum. heryerim kas kutlesi olsun merakinda degilim. ama p90x bence cok guzel bir program. istedigin gibi ayarlayabiirsin kendi egzersizini. bence salona gitme imkani olmayanlar veya evde spor yapma imkani olanlar icin gayet guzel bir tercih.

4. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Madem kilo vermek istiyorsunuz cellmass nitrix noxplode kombinesi nedir? Nerden baksan kafadan pump ürünlerine 300 tl baymışsınız.

5. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Hort olacak ama bende konuya yazmak istedim.Şimdi Nitrix + CellMass + ON %100 Whey kombinesi yapmayı düşünüyorum. No xplode eklemek illaki gerekli midir?

6. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Vay be 2008 yılında yani 25 yasinda iken 107 kg den 92 kg ye 4 ayda dusmusum ve bunu post olarak yazmisim... 32 yasindayken 119kg idim 1.5 senede 95kg ye dusebildim.. 34 yasindayim 95 96 kg yi koruyorum.. Sunu anliyorum yaslandikca her sey yavasliyor :)

Sayfayı Paylaş