Bsn: Hyper shred

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve hakankabaoglu tarafından 12 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Urun sizce nasil?

1. Basarili

oy sayısı 16
    55,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 11
    37,9%
  3. Basarisiz

oy sayısı 2
    6,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0

Ekli Dosyalar:

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Mart 2013
    ydob bunu beğendi.
  2. ydob

ydob Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    eskişehir
    Kullannan varmı acaba

3. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    bu urunu kullanan yokmu almayı dusunuyorumda

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.401
    Ödül Puanları:
    123
    An itibariyle siparişini geçmiş bulunduğum ürün. Aksilik olmazsa cumartesi elimde olur diye düşünüyorum. Kullanan arkadaş varsa yorumlarını esirgemesinler bizlerden

keepsoul bunu beğendi.
  5. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba,

Onceki zamanlarimda cok sayida thermogenics yag yakici kullanmis biri olarak iki haftadir bu urunu kullanmaktayim. Alirken supplementler.com'daki yetkili arkadas gunde uc hapin uzerine kesinlikle cikmamami onermisti. Oysa bana Hydroxycut Elite disinda hicbir yag yakici etki etmedi, Cuts dahil. Dolayisiyla bazi suphelerim vardi.

Ilk hapi sabah kahvalti oncesi, ikinciyi ise ogle yemeginden yarim saat once aliyorum. Ozellikle saat uc sularinda inanilmaz bir enerji ve hareketlenme yasiyorum. Tuvalet ihtiyacim artiyor, yer yer gozlerim yasariyorve agiz kurulugu bas gosteriyor (gunde 4lt uzeri su ve ek olarak yesil cay tuketmeme ragmen). Hic uc tablete cikmadim ve acikcasi dusunmuyorum da.

Yag oranim 12,9%larda ve bu seviyelerde daha dusurmek bildiginiz gibi oldukca zor. Yeni olcum yaptirmadim ancak gecen iki hafta icerisinde vucudumun on bolgesinde gozle gorulur degisiklikler oldu, six pack icin daha gidecek yolum olmasina ragmen en azindan vucut ikiye bolundu.

Su ana dek kullandigim en iyi yag yakici oldugunu soylemeliyim. Daha az hap ile buyuk bir basari sergilemis BSN firmasi. Ancak altini cizerek belirtmek isterim ki ilk kullanilacak yag yakici asla bu olmamali, cunku gucu yogun.

Bu urunle birlikte pre-workout urun kullanacaklara onerim tek hap almalari ve pre-wo ile aralarinda 6+ saat bosluk birakmalari olacak. 4 saat bile vucudu yoruyor. 1,5-2 senenin altinda spor yapanlar icin tek hap kullanimi ile 3 aylık, ileri seviyedekiler icin ise 2 hap ile 1,5 aylık kullanım tek sisede yetiyor. Urunu uc tablet olarak kullanan varsa yorumlarini ayrica almayi cok isterim.

ps: Elbette diyetime dikkat ediyorum, agirlik antrenmanlarimin sonrasina 15 dk interval kardiyo eklemis durumdayim.

Tesekkur ederim.

shumi-206, 06UZHAN, keepsoul ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. emmrree

emmrree Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanan arkadaşlar ne gibi sonuçlar aldı acaba? Başka kullanan var mı arkadaşlar?

7. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    bende yenı kullanmaya başladım 1 haftamı ne oldu kagvaltı oncesi 1 cardio oncesı 1 şekilde alıyorum bakalım kutu bittimi etkisini yazıcam

8. 06UZHAN

06UZHAN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Detaylı inceleme ve yorumun için teşekkür ederim. En azından bana yol gösterici oldun ben ilk kez yağ yakıcı kullanacağım çünkü ve bu ürünü almayı düşünüyordum. Sadece Protein tozu kullanıyorum. Yağlanmam ise sadece bel ve göbek bölgesinde onun dışında sorun yok. Acaba bana başlangıç olarak önereceğin yağ yakımına destek olacak ürün nedir ? Şimdiden teşekkür ederim.

9. sabre

sabre Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hekim (Endokrinolog)
    Yer:
    Ankara
    bu konuyu daha önce görmeyi çok isterdim. ayrıca bu ürünün ülkemizde bulunduğunu bilmiyordum.. neyse 12 haftalık hydroxycut pro series kürüme yeni başladım ama bsn shred her yerde çokca bahsedilen bir ürün. eylüle kadar elimdeki ürünleri bitirirsem anca öyle başalrım shred'e.. ürünü kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum..

10. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28

Spor gecmisinizi bilmiyorum. Ancak daha once denemediyseniz diet, kardiyo, cla ve l-carnitine oneririm. Yag oraniniz 14% uzerinde ise thermogenics'lerden maksimum etki beklenmemeli. Parayi cope atmakla esdeger diye dusunuyorum.

Yok 14% un altindaysaniz ve uzun sure yag yakimi yapmadi iseniz ilk onerim Hydroxycut Pro Likit kapsuller olacak. Bunu da temkinli kullanmakta fayda var.

Altini cizerek soylemek isterim ki ilk tercih asla Bsn Hyper Shred, Hydroxycut Elite ya da Hydroxycut Stix olmamali. Bunlar daha agir destekler ve vucudun ters etki vermesi olasi.

Tesekkurler.

06UZHAN bunu beğendi.
  11. 06UZHAN

06UZHAN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Yağ oranım %18 civarında daha önceki ufak kaçamakları saymazsak son 4 aydır ciddi bir şekilde vg yapıyorum. Benin aklımda da L-carnitine ile başlamak var Power System 3000 mg 20 tüp olan ürünü alacağım sanırım. Boy 192 Kilo 90. Ben teşekkür ederim hocam.

12. almalibre

almalibre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba hydroxycut elite ve bu ürün arasında kaldım veya oxyelite pro powder yeni toz yağ yakıcı ile devam edebilirim.sizden elite ve bsn karşılaştırması yapmanızı rica ediyorum.mide bulantısı vs gibi.

kaka bunu beğendi.
  13. bar_kodd

bar_kodd Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    alanya
    2 haftadır kullanıyorum tavsiyem alırsanız bol su için yoksa bogaz kuruluğu ve karın ağrısından şikayet edersiniz...

14. hasoka38

hasoka38 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    dün siparişim geldi . iftardan 4 saat sonra bi deneme amaçlı iceyim dedim , birazda cekindim hatta. beraberinde bol su içtim fakat hic 1 gram farklılık hissetmedim , granade kapsul kullandıgım zaman bi kapsul alınca 1 saat boyunca beni benden alıyordu paso su içiyordum , niye boyle oldu anlamadım.

15. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    45 gunde 15kilo verdim ürununde katkısı vardır,ama diyetim ve sporum aşırı sıkıydı

16. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    bsn hyper shred ile weider l-carnitine 1000 birlikte eş zamanlı kullanılır mı? yoksa ayr ayrı zamanlarda al, birini bitir diğerine sonra başlamı?

17. kelkelebek

kelkelebek Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bu ürünü kullanan başka arkadaşlar varsa paylaşım yapabilir mi?

18. muscledboy

muscledboy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kullandım. yağ oranımın aylık düşüşü %10 civarı arttı.
    Gece uykularım kaçtı.
    Terleme yok, titreme yok, bulantı yok.
    İktidarsızlık yaptı, sertleşmeme, erken boşalma ve cinsel isteksizlik. Bıraktıktan 4-5 gün sonra kendime geldim.
    Hydroxycut Pro ile karşılaştırıldığında yanından bile geçemez.

19. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Hydroxycut pro ile karşılaştırıldığında hangisi hanginin yanından geçemez ?

taylaner bunu beğendi.
  20. kelkelebek

kelkelebek Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    cevabınız biraz garip geldi.. biraz daha detaylı anlatır mısınız?

Sayfayı Paylaş