BSN CellMass

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve Rpac tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 117
    66,1%
  2. Orta Karar

oy sayısı 55
    31,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 5
    2,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 101 üye.
  1. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    kullanımında suyla lınsada hucre zarından daha kolay gecebileceği bildiriliyor. klasik monohidrat+insulin ilişkisi gibi deil. ama ant sonrası vucut karbonhidrat beklemektedir. ant sonrası uzum suyuyla sabah kalkıncada suyla yada yinede uzum suyuyla alınabilir bence boyle dahada etkili olacaktır bu urun.

2. onurdk

onurdk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar evet cok soru sorulmus ve pek cevaplanmamis ben elimden geldigince yardimci olayim. birincisi benim kurum cok agir ve kurumde kesinlikle bir glutamine yer vermem gerekiyordu bende cellmass i secdim. spordan sonra aliyoruz ve laktik asit tamponuyla creatin etkisini ayni anda yapiyoruz vucut dinc kaliyor, yani yorgunluk hissi azaliyor. sabah kalkinca icmemizin sebebi de vucuttaki suyu tutmakla alakali. ben acikcasi bunun creatine monohydrate ile birlikde alinmasini sakincali bulmuyorum ama arkadaslari yanlis bilgilendirmek istemem, ben sahsen creatine monohydrate ile birlikde aliyorum fakat kullanim aralarini elimden geldigince arttirmaya calisiyorum. bir arkadasimiz da ben bi suru sey iciyorum kurum var demis, saat 6 da kalkamam demis. ben soyle yapiyorum. sabah kalkinca ac karna cellmass ile nitrix lerimi iciyorum, 10 dk sonra 3 yumurta beyazi yiyip 10 dk sonra da protein tozumu iciyorum. spora gitmeden 1 saat once animal paklarimi, ve creatine monohydrate imi iciyorum. spordan cikinca midem bulanmiyorsa cellmass ile proteini karistiriyorum ama tadi berbat oluyor ( bu arada benimki fruit punch ), midem kotuyse, spor esnasinda mide hareketlerine gecmeden proteinimi hazirliyorum ve mekik calismalarimda yudum yudum bitiriyorum ve spor biter bitmez dus alirkende cellmass imi iciyorum. Nitrix i ac karna icmeye ozen gostermek gerekiyor ama o da mide agrisi yapiyor. Kalp krizi riski sadece bir risk ama soyle soyliyim, ben arkadasimla beraber aldim ve onda carpinti yapti ve o kullanmiyor, cok rahatsiz etmis. bende bir etki yapmadi hatta monohydrate ile birlikde kullaniyorum. daha once kre-alkalyn ve monohydrate ve cellmass kullanmis biri olarak su tavsiyede bulunabilirim; bence en fazla su tutturup guclendiren monohydrate, en az su tutup guclendiren kre-alkalyn, ve yorgunluk hissini en fazla yok eden de cellmass; yani kullanicak arkadaslar bunu goz onunde bulundurabilir. Ama benim asil tavsiyem sudur, Guzel bir marka creatine monohydrate alin ve glutamin icinde scivation xtend alin ( karpuzlusu guzel biraz eksi, cok eksi seviyorsaniz limonlu alin ama o da cakma limonata gibi ), bu ikisi cellmass dan daha guzel olur bence. eger yardimci olabildiysem ne mutlu bana :) iyi calismalar...

maietnigri ve gameover bunu beğendi.
  3. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    cellmass kullanmış biri olarak olarak şunu sormak istiodum ben idman sonrası cellmass ve whey sabh ları ise kreaklyn alıodum etkisi hoşuma gitti açıkçası yanlş mı ombinelemişim o zaman :)

4. onurdk

onurdk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Angel; bana sorarsan kesinlikle yanlış, eğer bu şekilde kombine yapmak istiyorsan, sabah kalktiginda cellmass, spordan 1 saat once krealkalyn ve spordan hemen sonra da cellmass almani oneririm. Butun gun dinc hissediceksin ve kilolarinda artis olucak. İdman sonrasi whey kullanimi guzel ama oncesinde ve sabah da alabilirsin bi sakinca yok, tabiyki whey aliyorum diye beslenmemezlik yapmaman lazim. Ek olarak ne aliyim diye sorarsan, spordan 1-2 saat once icmek icin animalPak oneririm ama kokusu bir berbat ( ozellikle turuncu olanin kokusu ). Dedigim sekilde kullanirsan daha etkili oldugunu goruceksin.

5. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    kreaklyn bile bani su balonuna çevirirken bu tarz bi kombine beni kendi içimde boğar ama denicem :) saol

6. onurdk

onurdk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    angel9; rica ederim ama umarim yemeklerde fazla tuz kullanmiyorsundur. bazi insanlar yemegin tadina bile bakmadan ekstra tuz koyuyor, ne de olsa bi aliskanlik, eger boyle bir aliskanligin varsa bunu birakmani tavsiye edebilirim, ( ama kime tavsiye ettiysem tat alamiyorum diyor :) ) ben cellmass in cok fazla su tutturdugunu dusunmuyorum ama kisiden kisiye degisebilir, benim vucudumda oyle bir durum soz konusu olmadi. Herkese basarilar ve iyi calismalar...

7. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    cewap yazamadım k.b. lütfen sporda uzun süre sayılmasada 2 yıldır düznli ilgileniorum ancak geçen yıl agır hastalanmam ve bu yılki öss sorunundan dolayı boşladm biraz benmki genetk defalarca doktara gittm bagırsaklarda falanda bi sorun yok ama ne kadar bol su içsemde tuzu ne kadar az alsamda vücud hep su tutuo :( ve gelişmem aşırı yavaş olsada yazın bu sorunuda çözücem :)

8. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    idmandan sonra önce whey mi içilecek yoksa cell mass mi

9. onurdk

onurdk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    idmandan once whey icilicek, cellmass antremandan 5-6 saat once icersen daha guzel bir kullanim olur. antreman bittikden sonra da whey icilecek ama cellmass da icilecek. Ben antreman sonrasi icin whey ile cellmass i karistiriyorum ama tadi cok kotu oluyor :)

10. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bn hangisinin daha önce içileceğini sormuştumduh

11. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    idman biter bıtmez cellmass 20 dakka sonra whey içersen daha ıı olur bnce

12. mel

mel Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

ben bsn'nin müşteri hizmetlerine aynı soruyu e-mail ile sordum ve söyledikleri şuydu; idmandan hemen sonra 1 ölçek cellmass ve 20 dk sonra whey. (günde 2 kez cellmass alacaksan eğer 1 tanesi idmandan sonra diğeri ise kalkar kalkmaz yada yatmadan önce 2 servis arasında 6-8 saat olmalı, bence sadece idmandan sonra almak yeterli)

orjinalide burada.

Hello Melih,

This is Mark from BSN. CellMass will be taken right after your workout and before bed and Syntha-6 will be take 20 mins after your post-workout CellMass serving and as a meal replacement throughout the day.

Thanks, have a good day.

Sincerely,

Mark Gaus
    Customer Service Representative
    BSN

Direct: 561-994-8335 Ext. 214
    Toll Free: 1-800-939-4701 Ext. 214 | Fax: 561-214-9041 | BSNonline.net

edit: cellmass kesinlikle boş mideye alınması gereken bir üründür.

maietnigri, kerembas54, n3f ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  13. kai

kai Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    supplementler arasında bence son söz olan ürün. kısa ve net bir şekilde ifade etmek gerekirse, maksimum etki için kesinlikle tek başına bile yeterli, arginine,glutamine,bcaa ile alındığında bomba bir karışım meydana geliyor.

14. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Genelde çoğunluk creatin türevlerinin(etil ester krea alkyn monohidrat fln..)karaciğer böbrek kalp vs sorunlara neden olduğunu idda ediyor.Bunlar bilimsel dayanağıda yok ister teoride ister pratikte..Şahsen monohidrat(Cell-tech) ve 3 4 servis olsa bile Cell-mass kullandım.Gayette güzel performans veriyor,daha az yoruluyosun antremanlar daha cazip hale geliyor.creatinde tek sıkıntım cell-tech teki karbonhidrat oldu onuda antremandan sonra kullanıp lehime çevirdim.Bence dozu aşmadığı sürece sıkıntı yok (Y)

15. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Kreatinden alınan su ilk başlarda kilo aldırır ama bu aldığın su ilerde kas gelişimini desteklicektir.Bence bulk olmak isteyenlerin işine yarar:D

16. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    piyasadaki en kaliteli creatin sence cellmas mı yok diğer formlar daki ürünlermi

17. imparatorşirin

imparatorşirin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    unıversıte ozel yetenek sınavlarına hazırlanıyorum haftada 6 gun antreman programı var genellıkle 3 gun koşu antremanı yuksek tempo 3 gunde koordınasyon hareketlerı bu aşamada sizce bu ürünü kullanmalı mıyım saygılar?

18. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Zorlanmıyosan gerek olacağını zannetmiyorum.Ama ilk supplementin olacaksa bu biraz ileri düzey.Direk monohidrat al.

imparatorşirin bunu beğendi.
  19. stark

stark Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Şu ana kadar kullanmadığın kabahat. Fakat orijinalini bulabileceksen kullan. Türkiye'de çakmaları satılıyor ve mideyi mahvetmekten başka bir işe yaramıyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:58 ----------

Lugatimden Creatine Monohydrate'ı silip süpüren ürün. Türkiye'de her yerde sahtesi var. Ben ABD'den orijinalini getirtip birkaç kutu kullanmıştım ve kendimdeki enerjiyi, kaslardaki şişmeyi ve dolgunluğu hayretle seyrettim. Antrenmandan hemen sonra kullanımı hakkında soran arkadaşlara cevap verilmiş zaten ama ben de yazayım tecrübem olduğu için; idmandan hemen sonra cellmass'ı, kısa bir süre sonra da whey'inizi için. Sabahları boş mideye almayı da ihmal etmeyin. Cellmass'ı bıraktıktan sonra bile epey bir süre o enerji geziniyor vücudunuzda. NoXplode ve Nitrix'le kombinasyonunu düşünemiyorum. Mamafih bu memlekette ya çakmalarını alıp hem kazıklanıyor, hem midemizi mahvediyoruz, ya da orijinalini alabilmek için bir servet ödüyoruz. Kısacası, Cellmass da diğer birçoğu da bizim için lüks.

selim4141 bunu beğendi.
  20. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    benm kullandığm cellmasslar genelde aynı etkiyi bırakıodu gayt memnundum ama bitince psikoljktr çok kötü hissediorum

Sayfayı Paylaş