BSN - Cellmass, Nitrix ve No Xplode

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ebben tarafından 29 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ebben

ebben Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar mühendisi
    Yer:
    Danimarka
    Slm

BSN'in ürünlerini deneyen varmi?

Bu üc ürün ayni anda kullanildigi an cok güzel bir etki yapiyor.
    ben ve arkadaslarim su an Cellmass, Nitrix ve No Xplode kullaniyoruz, ve iki hafta sonra faydasini görmeye basladik.
    birincisi damarlari aciyor va kan flow'u cogaliyor, ve hem antramanda hemde sonrasi kaslar dayma "pumped" duruyor. tavsiye ederim

http://www.bsnonline.net/splash/index2.php

baska kullanan varsa veya tecrübesi olan varsa lütfen aldiklari sonuc hakkinda yazsinlar, tsk

saygilar

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    No-Xplode içi yapılan bir eleştiri şu, ilk şoktan sonra etkisinin sürekli düşmesi. Ama tek başına kullananların söylediği bu. Kombo olarak kullananı görmedim önceden(sizin yaptığınız şekilde). Birde faydası hemen görülüyor aklımda yanlış kalmadıysa, sizde gerçekten 2 hafta mı sürdü yoksa lafın gelişi mi öyle dedin?

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bir başlıkta daha benzer yorumu yapmıştım..aynen burdada belirtmek isterim..supplement her insan da farklı sonuç verir fakat noxplode'u istisna tutmak isterim..iki kişi başladık etkisi zamanla geçti gözüktü ama bırakınca yüzüstü bırakılmış gibi hissettik..resmen bastığımız kilolar 5-10 kg düştü açıkça..etkisini en fazla gördüğüm supplementtı..

4. ebben

ebben Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar mühendisi
    Yer:
    Danimarka
    slm.

almaya basladigimin ilk haftasi fark vardi ama "abow" denilecek kadari degildi. ikinci haftadan sonra bir acayip oldu vucudum. ben etkisini görüyorum. tabiiki vucuttan vucuta degisir..

saygilar.

5. ebben

ebben Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar mühendisi
    Yer:
    Danimarka
    slm

no xplodu kullanan bir diger arkadasim var, ben ona zamaninda gel bu üc ürünü birlikte alalim (kombo) dedim ama o hayir dedi. simdi ikimizi karsilastirdigimiz taktirde bendeki etki daha bir ayri ve mükemmel. dün arkadasimda diger iki ürünü satin aldi, ben size gelismeleri yazarim.

saygilar.

6. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Ebben eğer tecrübelerinizi sürekli olarak paylaşırsanız çok bilgilendirici olur ;)

7. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Evet bekliyoruz ebben, ne de olsa netrition.com var =)
    Ben sadece nitrix kullanmıştım hiçbir işe yaramadı..

8. Muay Thai

Muay Thai Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    BSN'in urunleri Turkiyede veya Istanbulda nerede satiliyor. True Mass icin cok lezzetli diyorlar dondurma aromalisi varmis galiba denemek isterim acikcasi.

9. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    kredi kartıyla biraz risk alıp amerikaki netrition bodybuilding gibi sitelerdne getirt yada gittigidiyor hemalhemsat gibi türk sitelerde arattır belki satan vardır

10. ebben

ebben Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar mühendisi
    Yer:
    Danimarka
    slm aradan baya bir zaman gecti, ama bir belirteyim dedim... arkadasta iyi sonuclar almisti bu üründen, ama ona asiri bas agrisi yapmaya basladi... bu nedenle arkadas burakti...

Simdi ben ve arkadasim, baya bir süredir dynamize'in yaptigi x-pand kullaniyoruz, kofeinli olani. ve gercekten süper etkisi var....

saygilar

11. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Bu üçlünün etkileri oldukça güzel. Çalıştığınız bölgedeki kanı rahat bir şekilde görebiliyorsunuz; resmen derinin rengi değişiyor. Güç artışınız da oldukça tatminkar oluyor.(en azından benim açımdan)
    Gerçi bu ürünlerin yanında yığınla daha ürün kullandım ama, bunların etkilerini gözle görülür şekilde gördüm ve aldım.

Sayfayı Paylaş