BSN artık Turkiyede [Distribütorümüz var ! - Olmaz olsun]

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve drahte1905 tarafından 30 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    ewet bu olay banada oyle gelıyor
    ama sunu goz ardı etmemek lazım
    ellerındekı urunler bıttıgı zaman buradakı daha dogrusu turkıye
    distribütorünün belırledıgı fıyatlarla satılacak yani su an sıtelerınde belırledıgı satıs fıyatları (uçuk)
    bu manzaraya gore ben o malum sıtedekı urunlerı ısterım
    eger bu distribütorün bıze bır artısı olmayacaksa bununda hıc bır anlamı yok
    kımse kusura bakmasın ama temsılcılık :
    bu urun sadece bende benden baskası satamaz ben ne fıyat koyarsam o degıldır
    kendı anlamında o dur ama tuketıcıyıde dusunmektır faiş fiyatlarla nasıl olsa bana gelıcekler degıldır ....

tabıkı bu sekılde daha cook kaçak ürünlere yöneliriz...

2. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    tamam firebird px te urun getırmede zorlanıyorlarda sence bunun sebebi ne olabılır?

benım gorusum denetimin veya buna bnzer uygulamaların artması dıye dusunuyorum. buna baglı olarakda bunların kaynagını dispiritor acılmasının sebebı olarak goruyorum. bılmıyorum belkıde yanılıyorum ama dedıgın gıbı bırcok satıcının hıcbırınde urun kalmadı.

3. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    açık artırma sitelerinde fazla satış yapanları vergi dairesine çağırıyolar ve hesap soruyolar , ayrıca adanada olayla ilgili araştırma falanda yapılmış ve kaynağın px olduğu anlaşılınca amerikan üssüne yazı yazılmış dışarıya ürün çıkarılıyor şeklinde , onlarda duruma el koymuşlar şimdi iğne çöpü çıkmıyor ama stokçuların elinde yüklü miktarda ürün var , 1-2 ay içinde adana stokları azalacak ve fiyatlar dahada artacak . BSN türkiye dağıtıcısı bu fiyatlarla tutunamaz ve kısa süre sonra kapanır , size olayı şöyle açıklıyım 1 kutu xplode (165 ytl) ve universal supplement kombosu "creatin (60 ytl) + glutamin (55 ytl) + tribulus (60 ytl) = 175 ytl " siz hangisini seçip kas büyümesi sağlarsınız

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    tanınmış birkaç antrenorden edindiğim bilgiye gore yeni distribütörümüz konuyla ilgili yasal yollara başvurmuş ve baskınlar yapılmak üzereymiş.fakat firebird arkadaşımızında dediği gibi piyasanın tamamını toplatsalarda 200 ytl'yi verip nitrixi bu vatandaşlardan almam.sonuçta havyarda senelerdir var ve yemediğim için can çekişmiyorum.

5. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    yani güzel türkcemizde güzel bir tabir varya
    iki ucu b. .lu değnek
    her halükarda bize bir faydası yok ..

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ozzers değneğin ucu bize dokunmuyor.para sende,bende,bizde.ürün ise her yerde.satıcı bir tane değil ama ortak müşteri 1.
    hiç kimse bsn rünleri kullanıpta olympıa olmayı hedeflemiyor.bukadar mucizevi ürünler değilse gider paramı başka bir ürüne yönlendiririm.universal,ultımate,weıder,all star,*******,hard line vs vs...para kimdeyse piyasayı o yönlendirir.arz talep eğrisini işletme veya iktisatçılar bilir.ülkeyi yerınden oynatalım demiyoruz.topu topu ortak karar ile bazı markaları olması gerken duzeye çekelim diyoruz.forumdaki yüzdesel katılım hiçte azımsanacak sayıda değil.bunu rahatlıkla yapabiliriz.

7. NAO

NAO Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın Arkadaşlar,
    Sizlere elimden geldiği kadar cevap yazmıştım.Ama site yönetimi tarafından silinmiş... Sanırım yanlış bişeyler yazdığım düşünüldü. Neyse elimizden geldiği kadarıyla tüm düzenlemeleri fiyat dahil gözden geçirildi.
    iyi çalışmalar

8. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    ewet hatırlarsan bu olayı baska bır baslık altında konuşmustuk hatta ben o gun karar almıstım

ve hala ogunden berı uyguluyorum alıcagım bır urun varsa ya yurt dısından gelıcek bırıne sıparısı verıyorum
    yada en son kımseyı bulamassam internet üzerinden düşünüyorum .
    su ana kadar hıc internet üzerinden alış verişe gerek kalmadı
    çoğunu eşe dosta sipariş verdim hic bir sorun olmadı

ewet sevgılı guardbody sana katılıyorum
    (forumdaki yüzdesel katılım hiçte azımsanacak sayıda değil.bunu rahatlıkla yapabiliriz.)

9. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bana dun aksam gelen bir maili sizinle paylaşmak istiyorum maılı dırek kopyalıyorum;

Selam,

bodybuilding forumda yazılar yzamaktasın.ben üye falan değilim o yüzden oraya yazamadım..
    bsn distribütörü olduğunu iddia eden fitness türkiye ile ilgili araştırma yaptım ben.
    nao diye adı geçen kişi de o bluevision diye bir firmada çalışıyor yada ortak..

bunlar bsn distribütörü falan değiller, bsn'in de böyle bir firmadan haberi bile yok..
    daha yeni , Türkiye için bir firma ile anlaştıklarını söylediler.
    fitenss dükkanı adlı firmanın yada bluevision'un , kendileri ile ilgisi olan
    bir "approved distributor" olmadığını , sağdan soldan, alt distribütörlerden mal toplayan
    alelade bir firma olabileceği söylendi..Distribütörleri olan firmanın yakında kendi destekleri
    ile de pazara çıkacağını da söyledi..firmanın adını da tam alamadım ama bişey bişey
    endüstri ticaret... gibi bişey

ben de birşey anlamadım ama, görüştüğüm adam, Florida da bsn firmasının merkezinde
    (headquarter diyorlar ) uluslararası account executive'i olan bir adam.. (Eddie)

distributorum diyen , palavra sıkıyor anladığım kadarıyla, biryerlerden mal buldu
    kendini ambarın horozu zannetmiş olabilir..

benımde kendısıne yazdıgım yazıyı direk kopyalıyorum;

xxxx bey oncelikle mesajınız için teşekkurler. Ancak bu haberleri herkesın bilmesi yani fitness türkiye firması, bsn nın dispiritürü olmadıgını söyluyorsunuz, ozaman bodyforumtr ye uye olup oradan onlarca kişiye söyleyerek bu konuda birçok insanı da bılgılendırebılrsınız ve konuyu tartısmaya acabılırsınız. acıkcası zaten o fıyatlarla kımse fıtness turkıyeden bı alısverıs yapacagını sanımıyorum fakat deneme amaclı olarak bi urun alınıp uzerınde tarım ve koy bakanlıgından izinli belgesı olan içerik bilgisi küpürü var mı yok mu dıye kontrol edılmelı. zaten eger ole bı kagıt yoksa kutunun üstünde kesın ve kes bunlar bizi kandırmaya calısıyor dıyebılırız(bildiğim kadarıyla). ben bu sebeplerden oturu bu yazıyı bodyforumtr ye aynen kopyalayacagım olaki sen uye olmak istemez isen hiç degğilse bu bilgi paylaşılmıs olur. Bilgiler için teşekkur ederım fakat tum bu soyledıklerınız halen daha iddia olarak değerlendirilmekte (bana göre) bize yazılı veya harhangi bir türden kaynakla bunu ispat edebilirseniz çok güzel olur iyi gunler.

bonatschi, firebird ve ozzers bunu beğendi.
  10. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    NAO söz sende anlat dinleyelim yada bakanlıktan aldığın izin numarasını ver senin yerine biz araştırıp öğrenelim

11. NAO

NAO Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Sayın Arkadaşlar,
    hepinize öncelikle rahatsızlık vermişsem özür dilerim. Beni araştırmışlar sormuşlar. Aslında 15 yıldır Fitness Sektöründeyim. Şuan Bir çok insan beni tanır. Özellikle body building camiasında şuan büyüklerde yarışmaya girmiş giren kişilerde... Burada ben kaçan polisler tarafından kovalanan bir insan değilim ki böyle araştırmalara gereksinim duymuş bazıları:(:(...... sizlere email yollayan arkadaşlar ithlatdan sanırım çok fazla bilgileri yok! Bir ürün için izin aldığınız zaman faturada yurt dışında hangi firmadan geleceği yazıyorsa ondan malı çekebilirsiniz. izinler genelde 1 yıl boyunca geçer. Yani başka alt bir firmadan mal bulunsa dahi gönderen firmanın adresi ve ünvanı farklı olacağından bu imkansızdır... Amacım buraya ilk yazı yazarken sizleri daha iyi anlamak en iyi çözümler bulabilmekti. Çünkü halen bende eğitmenlik yaptığım için diğer distribütörlerden farklı olmaktı. Eğer sizlere bana yapılan yakıştırma gibi '' AMBARIN HOROZU'' şeklinde yaklaşmış isem bunun için tekrar sizden özür dilerim.
    Sanırım bu e-maili yollayanlar belkide bugüne kadar malı çok rahat kaçak satan vergi, ssk, stopaj elektrik, telefon su parası vermeyen kişiler olmalı diye düşünüyorum.
    NITRIX 360 kapsül Tarım ve Köy işleri Bakanlığı 05.03.2008 tarih ve 0834001402 izni ile
    SYNTHA 6 2.91 lbs Tarım ve Köy işleri Bakanlığı 14.02.2008 tarih ve 0834000991
    Diğerleri de sanırım yazmaya gerek yok
    Sizlerin değerli zamanını aldığım için çok üzgünüm. Bir daha almayı düşünmemekteyim. Beni kendi sitelerimden bulabilirsiniz
    Görüşmek dileğiyle, herkesin ilgi ve alakası için çok teşekkürler
    NAO

castorpollux bunu beğendi.
  12. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar imkanı olan varsa bu izin nolarını bi araştırırsa iki taraf içinde iyi olur. haydi hayırlısı...

13. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    galiba olayları yanlıs anladınız
    kesınlıkle sızın sahsınıza bır saygısızlık dusunmemıstır arkadaslarım

14. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    bu arada arkadaşlar ankara ile görüşmelerim bitti :)

NITRIX 360 kapsül Tarım ve Köy işleri Bakanlığı 05.03.2008 tarih ve 0834001402 izni ile

ewet izin alınmış ve 3 mart dedı galıba ıthalatı gerçekleşmiş
    ithalatı gerleştiren firmanın adı <mavi vizyon>

tabı dıgerlerını sormadım bu yeterli dedim

15. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ben nitrix ve sytha-6 tamammım da nox nasıl izin alıyor yahu? keske noxunda iznini yazsaymış neo. ayrıca kendısı yanlış anlamıs sanırım bazı seylerı. ben bana gelen maılı burda paylaşmamın sebebi herseyın daha açık olmasını saglamak içindi. kimseye karalama yapmak için değildi.

16. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    ürünler malum açık artırma sitesinde malum toptancı tarafından satışa çıkmış , xplode 140 dan ve 360 lık nitrix 200 den :D sudan ucuz valla :p , bazen düşünüyorum acaba hata bizdemi çokmu yüz verdik distribütörlere diye

17. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    ewet faiş fiyatlar
    farkettiyseniz diğerlerinin hiç birinde nitrix yok
    umarım kısa süre içinde gelir :lol:

18. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Neo nickli arkadas ******** adlı siteyi kurmuş ordan satıs yapıyor bence bsn ile hiç bir alakası yok..

19. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    hayır tam aksine kendisi bsn nin türkiye distribütörüdür

20. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    BSN´nin Türkiye distributörü Bluevision(bahsedilen sirket). Ürünleri tarim ve köyisleri bakanligi onaylidir.

Sayfayı Paylaş