Bsn Amino x mi ? Optimum Amino energy mi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve TAY-TAY tarafından 25 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Senin dinlemedim muscletech nıtro aldım. Ustune usttluk bsn amıno-x kullanmıstım ve gayet memnundum. Nıtro fx bırakıyorum. Bu nasıl bir ürün 5 porsiyon kullandım bobreklerım agrıdı ustune ustluk guc yada enerjı adına hıcbırsey goremedım . Fikrini ben sahsen test edip onayladım.

AngryHun bunu beğendi.
  2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Umarım aynı gün içinde 5 porsiyon kullanmamışsındır duh

3. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Hayır :9 5 gün idman öncesi sadece kreatin ile kombin etmiştim.

4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bende kullanıyorum ve çoğu kişi kullanıyor ilk defa sizden duyuyorum bu sorunu

5. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Anladım. Bilemiyorum c vitamin fazlalığından mıdır bilemedim . Kullandığım günlerde belli zaman sonra ağrılar oldu. İdman öncesi bir ölçek kullanıyordum.
    Bunun dışında üründen hiç verim alamadım. Bir gün olsa anlarım kullandığım günlerde ağrı oldu ve idrarımda da sorun oldu. Kişiden kişiye değişebilir. Ama, ben daha önce forumlarda üründeki c vitamin fazlalığından ilerde böbrek taşı olabileceği konusunda fikir beyan edenleri görmüştüm.Bende acıkcası bu agrıdan ve diğer nedenlerden ürünü kestim . Dediğim gibi kişiden kişiye değişir. Herkesin vucud yapısı ve genetiği farklı .Ama , ben memnun kalmadım.

6. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Ürünün recovery özelliği benide tatmin etmedi zaten :) Scivation xtend nerdeee bu ürün nerdeee

TAY-TAY bunu beğendi.
  7. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Reklam içerikli diyemeyeceğin tek ürünler preworkout ürünleridir ki etkisi fiziksel olan tek suplement grubudur.Ki hem para harcamayın diyip hemde muscletech önermen çok komik oldu :D Amino energy nin 30 günlüğü 60 lira ona bakarsan para senin için çok önemliyse.Ki preworkout bcaa için değil nitroksit üretimi ve enerji için alınır.Amino energy kullanıyorum fazlasıyla bunları yerine getiriyor.

Bcaa ya tapıyorsanız benim gibi optimum gold whey kullanacaksınız günlük bcaa ve glutamine ihtiyacınız karşılanmış olacak ^^

Son düzenleme: 4 Mart 2013
  8. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    BSN Amino X yeşil elma forever.

9. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Optimum amino energy yerine, optimum bcaa 5000 öneririm. Saf halinde, aromasız bcaa. 50 servis. mis gibi.

10. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Fiyatı biraz daha uygun olsa denemek istediğin bir ürün amino x.Ekonomik sebeplerden amino energy e devam:)

11. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Bsn amino X çok daha kaliteli bir ürün.

12. gorky53

gorky53 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    ürünlerin içeriğine bakılmadan yorum yapılmamalı ikisi çok farklı ürünler
    Bsn amino x içeriğinde sadece 6 çeşit amino asit içeren bir ürün bunun üçü BCAA zaten(lösin,izolösin ve valin) yani binevi bcaa diyebilnir.
    Amino enerji ise 14 ayrı amino asit içeriyor ve enerji karışımında Kafein (Yeşil Çay), Yeşil çay özütü , Yeşil kahve özütü olan bi ürün

13. Narthyard

Narthyard Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Karşılaştırmalar eğer bir servis üzerine düşünülecekse ON amino energy biraz düşük kalıyor, ama eğer ki servis sayınızı ON amino energy'de arttırırsanız(örn; 4 ölçek/2 servis) olarak, o zaman 10 gr bcaa tablosunu yakalayabiliyorsunuz. Tek dezavantajı 2 ölçekte bir şey hissetmiyorsunuz ve hayliyle 4 ölçek kullanıyorsunuz(deneyen bilir) ve servis sayınız, bununla bağıntılı olarak ürününüz hemen bitiyor. Paranız çoksa yani iki kutu birden alabilecek seviyedeyseniz mutlaka bu ürünü bsn aminoX'in üzerine tercih edebilirsiniz. Sadece ekonomik değil, normalde ekonomik fakat etki hissedebilmeniz için, kendi ürünün üzerindeki gibi servis sayınızı arttırmanız gerek özellikle pre workout olarak en az 4 ölçek yani 2 servis gerekiyor 1 aydır gözlemlediğim bu.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:32 ----------

Bir iki şey daha yazayım, buradaki enerji temiz enerji. Yani yeşil çay, yeşil kahve çekirdeğinin özütünden geliyor. Özellikle bayanlara tavsiye ederim(genelde daha dikkatliler ve daha hassaslar) Sevilmeyen bir özelliği var, kafein yüklemesinden gelen enerji çok uzun süreli olmuyor. Evet çalışmalarınızı çok iyi çıkartıyorsunuz ama tepe görevi gördüğü için antrenman bitiminden biraz sonra yorgunluğu hissedebilirsiniz eğer ikinci bir recovery olarak tekrar bu ürünü post workout ürünü olarak almadıysanız. Aslında temiz bir ürün, tek kötü yanı çabuk bitiyor olması ve ekonomik gibi gözüküp, kullandıkça(gün içinde çok sayıda kullanılacağı için) ekonomik olmayan ürün. Mikronize bcaa'lar da bu arada mikronize olduğundan daha iyi karışıyor, ayrıca içindeki onca bcaa'nın olmasının bir sebebi de mikronize olup çok daha az yer kaplamaları.

14. msakkoc

msakkoc Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    ikisinide kullandım fakat farklı amaclar icin kullandım icerikleri oldukca farklı ztn... diyebilecegim tek sey yaz geliyo ve bsnin oldukca yüksek bi d vitamini miktarı var...

Sayfayı Paylaş