Brhmcr - 2012-2013 kış sezonu bulk beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve brhmcr tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 48 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

Aslinda benim sistem ekteki program idi ben bunu biraz kendime yordum :)

Ust vucudu 4 e bolerken bacagi ikiye bolmek bence az bile, bacaga ayip ediyoruz :) Bacak sonrasi benim kalfa halim kalmiyor ve yillarca yaptigim hatanin (kalfim iyi gerek yok) kurbaniyim, su an toparlamaya calisiyorum.

Kol tek gun cok mantikli gercekten, bir hafta once biceps bir hafta once triceps giriyorum. Su aralar verim aliyorum, olcu olarak abarti artis yok ama kompozisyon cok degisti.

Bu ay sauna ve yesil cay azaltacagim :) Biraz su tutalim bakalim.

Ekli Dosyalar:

2. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    brhmcr merhaba, DHEA için tavsiye ettiğiniz marka nedir ve kullanım dozajınızı paylaşırmısınız. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Kasım 2012
  3. brhmcr

brhmcr Guest

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/puritan-s-pride-dhea-t61911.html

Kullaniyorum.

30 yas ustu insanlarda 25 mg kadar doz oneriliyor gunluk. Normal bi insan DHEA uretimi ortalama 30 mg kadarmis.

Ben 50 mg aliyorum, idman oncesi ve sabah kahvalti oncesi.

100mg ye kadar guvenli kullanimi soz konusu sporcular icin.

Ps: Mesajinizi editledim, hitap kurallarina uymadigi icin.

4. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    brhmcr bulk süresi ne kadar sürüyor veya ideal olanı nedir ?

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleme: 30 Kasım 2012
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Ben 2 ay kadar cut kaliyorum genelde, yazin iki ay cut kaliyorum. sonra bulka devam o iki aya gelmeden son 8-12 hafta cut dieti.

Ama tercih meselesi omur boyu bulk yapanlari biliyoruz :).

Kisin cut yapmayi sevenler var :)

Bunun kesin bir suresi yok, amaclar hedefler istekler farkli.

6. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Program guzelmis brhmcr.

Static hold, soz konusu hareketin kasilma noktasinda mesela 20 secs denilmisse 20 saniye beklemek mi oluyor?

7. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Yani kişinin kendini tatmin edinceye kadar gider bu durum anladığım kadarıyla benim kg şuan 70 olmuş 67 kg ile başlamıştım 1 ayda mart nisana kadar bu şekilde gidip sonra define olmak mantıklı geldi

8. brhmcr

brhmcr Guest

Aynen dedigin gibi en ust noktada bekleme, cable cross, dumbell fly gibi hareketlerde cakmak tutmus gibi oluyor ilgili bolgeye.

Bu arada cok guzel dikkatini cekmis orada ki teknikler cok iyi forced reps, partial reps, static hold, negative reps gibi tekrar sistemleri bence sasirtma noktasinda program degisikliginden daha yararli oluyorlar.

9. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenmeme uzun süredir aynı kiloda saydığım için optimum serious mass ekliyorum böylece +600 kalori almış olacağım.

Ayrıca sabahları sarımsak almaya başlıyorum, gerek detoks etkisi gerek testo üzerindeki olumlu etkileri sebebiyle.

10. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Ve allicin !!
    Malum kış kapıda.:)

1 kişi bunu beğeniyor.
  11. Hypodenz

Hypodenz Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Makina Muh.
    Yer:
    Moskova - Rusya
    Merhabalar, gecen kıs bende aynı tablo ile karsı karsıya kalmıstım. Cok iyi bir diyetim ve karbo alımım olmasına ragmen, artık vucut direnc mi gosteriyordu neydi bilemiyorum, 87kg'de takili kalmistim, sonra serious mass (sabah ve spor sonrasi whey'leri cikarip 1'er olcek 625kcal + 625 kcal) eklemesi yapmistim 1.5 ayda 5kg almistim yaglanma bir miktar oluyor (kardio yapmamistim) fakat bir miktar kardio ile kaliteli sekilde buyume mumkun olacaktir Sayin brhmcr, simdiden kolay gelsin.

1 kişi bunu beğeniyor.
  12. brhmcr

brhmcr Guest

Sarimsak sabah midemde yanma yaptigi icin, ogle yemegine tasimak zorunda kaldim. Henuz Serious mass'e baslamadim. Yilbasindan sonra kucuk bir halo maceram olacak ardindan gainer, bakalim kac kilo alabilecegim.

13. antititan

antititan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    supplement listenize diyecek yok vallahi. fakat şuna takıldım. kimse bu kadar kullanmasın tabii ? demişsin. bunu neden diyorsunuz? ben sigara çiyorum ama bak bunu içme çok kötü birşey demek gibi geldi bana :) amatör sporcular için söylenmiş bir şey mi bu uyarınız yoksa herkes için mi ? taka taka buna taktım biliyorum ama bir açıklama bekliyorum bu cümlenizden :). ayrıca kaç kilosunuz merak ettim bende bulktayım çünkü. ortalama bir süre geçirdim bu sporda 3000 kalori civarı aılyorumda bende o yüzden sordum. :) iyi çalışmalar.

edit: birde ayran şeklinde lor nasıl oluyor ? vallahi lor yiyemiyorumda hani belki bir umut bu şekilde tüketebilirim diye soruyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Aralık 2012
    1 kişi bunu beğeniyor.
  14. brhmcr

brhmcr Guest

Yeni baslayanlar icin bir uyari. Her duyan iyi bir sey yaptigimizi dusunup hemen olaya girmek istiyorlar.Kimsenin vebaline girmek istemem.

Su an 81 kiloyum sanirsam.

Lor peynir + yeterli su + bir miktar tuz blenderdan gecirdiginizde yayik ayrani gibi olur(abartayim).Ben gunde 500 gram tuketiyorum toplamda bu sekilde. Benim kullandigim lor sifir yagli o yuzden blendera keten tohumu yagi ekliyorum. Tek dikiste bitirdigim icin bir problem yok. 250 gram peynirden ortalama 400-500ml ayran cikiyor., tabi kivam size kalmis.

15. antititan

antititan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    anladım. lor ayranı tarifinizde hakikatten denemeye layık. bir deniyeceğim iyi fikir :) teşekkürler diliyorum iyi çalışmalar.

1 kişi bunu beğeniyor.
  16. SpReaD

SpReaD Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Aydın
    bu programı off günlerde de uyguluyor musunuz? yoksa karbonhidratı yağı falan azalttıyor musunuz?

17. brhmcr

brhmcr Guest

Hafta ici 5 gun idman yapiyorum, cumartesi gunlerim cheating gunum, Pazarlari ise dusuk karbo aliyorum ve 3-4 ogun ile bitiriyorum gunu, Hafta sonlari supplement kullanmiyorum.

18. brhmcr

brhmcr Guest

Omzumdaki sakatligin cok ciddi olmadigi haberi uzerine, planladigim uzere mart sonuna kadar bulk calismalarim devam edecek. Elimdeki bir kutu halo ve 2 kutu serious mass ile kombinemi degistiriyorum.

19. Moonster

Moonster Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    günlük 350 gram protein fazla değilmi?

20. brhmcr

brhmcr Guest

Benim gibi metabolizmasi yuksek olan biri icin ne yazik ki cok degil, ben bu akdar kalori alirken halen kilo alamiyorum. Dusun artik gainer ekledim cunku yiyecek yerim kalmiyor artik.

Sayfayı Paylaş