Breakdans, Beslenme & Supplements

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve morris tarafından 14 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. morris

morris Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Transporter
    Yer:
    Belgium
    Selam arkadaslar

Ben asagi yukari 3 aydir breakdance yapiyorum, haftaya düzenli beslenme programi hazirlayacam, eve bir halter ve birkaç agirlik almayi düsünüyorum, yanina birkaç dumbell ve bir karin kasi gelistirme masasi almayi düsünüyorum... simdi size sorum, breakdance yaparken zor olan hareketleri yaparken (powermoves) deniliyor bu hareketlere, aceba bu hareketleri yaparken breakçiler arasinda da supplement kullaniliyor mu diye soracaktim sizce?? breakdance yaparken denge ve kuvvet çok önemli, kuvvet olarak gelismek için hangi supplementler kullanabiliriz??

Kendinize iyi bakin Allah(c.c.)'a emanet olun hosça dostçakalin

Sevgiler ve saygilarimla

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ben 3 yıl yaptım breakdans break dansta ne kadar zayıf ve gucluysen kazanırsın supplemet olayı breakdans da sacma kacar beslenmen duzgunse gerek yok karın kası ıcınde sehpa almana gerek yok normal mekıkle gelıstırısın kendını zaten eger dansta ılerlemek ıstersen sana tek tavsıye agırlık olarak o ayaklara ve bıleklere takılan kum torbaları var onlarla antreman yapmaya calıs ve 3 ay cok kısa bır zaman bu ıs ıcın ıstanbulda dusmussundur belkı transformachıne crew benım grubum ama ben body buıldıng ı tercıh ettım calısmalarının devamı sevgıler

Sayfayı Paylaş