Break Dans ve Body Building

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve RainDropz tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RainDropz

RainDropz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi forumlar arkadaşlar ben 1 senedir break dans yapıyorum zayıf fakat güçlü bir vücuda sahibim kaslarımın cevik olması lazım.Bir kaç arkadaşım body esnekliğini kaybettirir gitme diyorlar.Fakat ben başladım dans ve body yi beraber gitmeyi düşünüyorum 3 gün body 1 gün dans gibisinden dansta ara vermeden 3-4 saat antreman yapıorum kilo alalım derken aksine bi kaybı olurmu sizce belki aramızda hem body hem break dansı beraber götüren arkadaşlar vardır.
    İyi günler.

2. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bende yaptım 5 ay breakdance.Sonra bıraktım bırakmak zorundaydım ortam bana göre değildi 2 3 power hareketi öğrenmeme rağmen .Breakdance antrenmanın da dehşet kalori yakarsın adam gibi çalışınca.Body+ breakdance iyi beslenemezsen daha kilo verirsin.Birde ertesi güne ağrıların olursa nasıl breakdance çalışmayı düşünüyorsun ??Ama ikisini bilinçli şekilde yaparsan mükemmel olur bench_Obench_O

3. RainDropz

RainDropz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ortam benim içinde aynı şekilde bana göre değil dine düşkün bi insanım fakat iş başka arkadaşlık başka derler ya o misal ben işimi yapıyorum ve çekiliyorum.
    break dansta yoruldugum kadar body de yorulmuyorum cok hafif geliyor hatta
    diyorum ya abartısız 5 te baslıyordu antreman ben 4.30 giderdim 8 e kadar millet sigara molasına cıkardı aralıksız çalışırdım kondisyonum yerinde ama 180+ boy 67 kilo olduğum için kilo almaya karar verdim salonda kaldırdığım ağırlıklar hocanın dediğine göre kiloma göre fazla gücün yeridne yemene dikkat edersen bu iş olur dedi.

4. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Aslında haklısın bende öyle diyordum fakat tamam breakdance yapıyorum güçlüyüm ama herkez bana çok zayıfsın demeye başladı baktım bende çok zayıflamışım gerçekten .İkisinden birini seçmek zorundaydım çünkü breakdance kursuna ayrı para buna ayrı para o kadar zengin değilim.Kilo alıp eve dumbell set alıp sokakta çalışmak istiyorum hareketlerin temeli var breakdance tutkusundan vazgeçememweightlifter

5. RainDropz

RainDropz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu hortlattım ama body ye başlamamla bırakmak zorunda olmam bir oldu.Break dansıda bıraktım.Makine mühendisliği okuyorum 3. sınıf dersleri ağırdı :D . İyi haber 2012 de body ye başladım düzensizde olsa 5 ay yaptım :)

Sayfayı Paylaş