Break Dance (soru :S)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve FearTR tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Capoeira tek geçerim . Güçlülerin dünyasını izleyenler iyi bilir (;

2. FearTR

FearTR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  3. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    break dansın kasla pek alakası olduğuna inanmıyorum ben tamamen yetenek ve denge işidir.kim görmüş çok kasla bi insanın o kdr esnek vucuda sahip olduğunu onu yapanlar fit vucuda sahipler aşırı bi kas kümeleri yok yani.bana kalırsa az çok bi yeteneğin varsa eğitimle kendini dahada iyi geliştirebilirsn.ama esnek deil ve yeteneğinde yok sadece hoşuna gidiyo die yapmak istiosan yapman brz zor olur.ben 4.5 senedir body yapıyorum o hareketlerin 10da1 ini yapamam mesela yetenek işi o.benm düşüncelerim böle.saygılar.:p

4. FearTR

FearTR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    onlar farklı ant. izlio güç ant. + esneklik vede kiloları az genelde ve zamanla dengu duygusu tabikide gelişiyo o ayrı bir konu yetenekde önemli tbi

bana program yazın bilen yokmu .SSS acaba full planche programı yapsam yararı olurmu : s

5. MR.e

MR.e Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Web tasarım.
    Yer:
    Samsun
    Kendini güce odaklama bence. Sen body building yapmaya devam et ama yanında jimnastik yapmalısın. Bu kuvvetini çok daha iyi kullanabilmeni sağlar + iki elin üzerinde yerde sabitken ( zıplamadan ) amuda kalkabildiğin zaman sadece korografi öğrenmeye bak. =)

6. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    break dance yapabilmek meziyet ister! yapan kişilere de tebrikler! bazıları ahlaki çöküntü diyor bu olaya! hiç alakası yok! o ahlaki çöküntüyü almamak kişinin kendi elinde... her dalın iyisi kötüsü var! her islamcı mükemmel insan mı?!?!?! örnek: El-kaide militanları! ! ! ben müslümanım çok şükür ama örnek vermek istedim sadece!

7. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    Konuyu break dance'dan el kaideye çekicek kadar off topic yapan üyelerle doldu forum.(307kd sadece sana değil bu sözüm.)Ayrıca o militanlara müslüman demek onları müslüman olarak biz müslümanlara hakarettir.!

Artık forumda her türlü başlık altında saçma saçma yorumlar okumaktan sıkıldım.Streoid forumunda akıl hocaları(?) , antreman bölümünde kendini 3 ayda antrenör sanan tipler , yeni başlayan bölümünde milleti spordan soğutan tipler...Body building forumunda edebiyat , akıl hocalığı(?) ve daha birsürü gereksizlik var bilgin varsa konuş yoksa off topic edip forumuda amacından saptırma.

Break dans yapmak için ağırlık çalışmasına gerek yoktur.Ha olurda çok iyi yerlere gelirsin zor bi kareografi seçersin belirli başlı idmanlar yapabilirsin.Bir çok break dans'çı arkadaşım hayatlarında ağırlık çalışması yapmadan harika bir şekilde dans edebiliyorlardı.Bb yapıcaksan o ayrı ama 2'sinin arasında birbirini tamamlaması gibi bir olay söz konusu değil.

8. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    işin garip yanı fear arkadaşımız her seferinde break dance antremanı için bir program istiyor ve kimse bu programı yazamıyor bence bu iş sırf break dance çalışarak yapılacak bir iş değil bunun illaki bir antremanı var illaki bir kondisyon yüklemesi var ama işde önemli olan o kondisyon yüklemesi için ne yapmalı bu adam, body tabiki olmaz body bambaşka birşey fitnes çalışması gerekecek ama hangi haraketleri yapmalı adama bu konularda yardımcı olmalıyız ve malesef hiçbirimiz yardımcı olamıyoruz fear sana tavsiyem forumun iyi hocaları belli isim vermiyecem onlara özel mesaj atarsan soruna cevap alabilirsin saygılar

Sayfayı Paylaş