Brad Pitt Fight Clubtaki vucüdü üzerine bi çalışma hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve casparov2 tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    Çalışmak lazım, acele etmemek lazım, sabırlı olmak lazım, iyi beslenmek lazım, iyi dinlenmek lazım...

kimse 2-3 ayda brad pitt olamaz, adam film artisti, devamlı spor yapan birisi... daha önce de yazmıştım parada sınır yok, vücudunun neresini beğenmezse estetik yaptırabilir, bizim maddi gücümüzün yetmeyeceği ilaçları çok rahat alıp kullanabilir... üstüne üstlük adam bi de yakışıklı, eşi angelina jolie... bi kere herşeyden önce psikolojisi rahat adamın :)

Ekli Dosyalar:

2. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    merak ediyorum

merak ediyorum bu konuda karasan flexor wrestler saydam arnold neler dicek iyi konusuyolar

3. real55

real55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bu program hakkındaki görüşleriniz?

merhabalar öncelikle fit bi vücuda sahip olmak istiyorum

Yani çok abartılı bir vücud deil brad pit tarzında

Geçen bi sitede Brad pitin Programı diye Yazı bldum bnde sizinle paylaşmak istedim Sizce Bu programı yapnca Fit bi vücuda sahip olurmuyum?

Haftanın sonunda iyi bir kardiyo ile programı bitirebilirsiniz. Kardiyo vücudunuzu yağ yakma moduna sokacak böylece kasların etrafını saran yağdan kurtulacaksınız. Aşağıda Brad Pitt'in uyguladığı egzersizler yer almaktadır. Tüm egzersizlerde 3 set yapın ve setler arasında 60 saniye dinlenin. 15 tekrar yapabileceğiniz ama son tekrarlarda yorulacağınız şekilde ağırlıklar seçin. Ama sizin istediğiniz forma girebilmeniz için ağırlıklar hafif olmalıdır.

Pazartesi: Göğüs

25 şınav
    göğüs pres
    yatay press (incline pres)
    Kelebek (Pec deck machine)

Salı: Sırt

5 Barfiks
    Kürek çekme
    Lat Pull down(Kanat ve üst sırt aşağı çekiş)
    T-bar rows

Çarşamba: Omuz

Arnold dumbbell pressi: askeri pres gibi ama avuçlar ilk başta içeri, hareketinin sonunda dışarı bakıyor)
    Yan kaldırışlar(Lateral raises) : Dumbbellları iki yanınızda kaldırıp indirmek
    Ön kaldırış (Front raises): Dumbellları önde kaldırıp indirmek

Perşembe : Pazu ve arka kol kasları

nautilus curl machine (ağırlıkla kolu bükmek)
    ez cable curls (kablo ile kolu bükme)
    hammer curls(baltalar gibi kolu bükmek)
    tricep pushdowns( arka kol kasları pushdownları)

Cuma: Kardiyo

Maksimum kalp atışınızın %65 veya %75'inde olacak şekilde 45 dakika yürüyüş veya koşu

zhu.zhq bunu beğendi.
  4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    bu program ya eksik gibi duruyor. o duvar gibi karin kaslari kendiligden olmaz ,mide hareketleri yok. benim dusunceme gorede 1 gun kardiyo az . diyetsiz boyle bir vucut yapilamaz tabi oda ayri mesele. brad pitt in programini ve diyetini uygulamak onun vucuduna sahip olmamizi mumkun kilmaz cunku fiziki genetik faktorlerde var kemik yapisida onemli.

5. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    önce bi kendini tanıt , bi fotonu at kim nerden bilsin haftada bir gün kardio ile senin fit olup olamayacağını..?

6. gfb_zorba

gfb_zorba Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Danışmanlık
    Yer:
    ÇoRLu
    Mide ve cardio konusuna katılmakla beraber azimli çalışıldıktan sonra yapılamayacak şeyin olmadığı kanısındayım. Ama abs egzersizleri olmadan baklavaları çıkartamayacağın gibi forumu daha önce okuduysan 1 gün cardio'nun yetersiz kalacağınıda anlamışsındır.
    Eğer fit bir vücuda sahip olmak istiyorsan flexor hocanın hazırlamış olduğu programlarla başlayıp daha sonra böyle bir programa geçiş yapabilirsin bence. Çünkü bir iki ayda olabilecek şeyler değil bu

7. gokhan0322

gokhan0322 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    merak ettim bu programı uygulayan var mı ?

8. tybalt88

tybalt88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    bana hiç mantıklı gelmedi hergün 3 er hareketle öyle bir vücuda sahip olmakduh

9. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar tartışmaya ne hacet. sayın casparov bir resim eklesin buraya kendine ait. bide 3-5 ay sonra değişimleri bizle paylaşmak için bir daha eklesin. olurmu olmazmı oda görür bizde :)

10. tybalt88

tybalt88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    bide şöyle birşey var adam zaten çok zayıf ve adamın zaten bu filme hazırlanmadan öncede spor geçmişi var evde otururken böyle bir teklif geldide bir anda değişim görmediki

Sayfayı Paylaş