brad pıtt gıbı olmak......

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cango1983 tarafından 2 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul

arkadaslar slm bu tarz bı vucuda sahıp olmak ıcın nasıl calısılmalı,supplement kullanılmalımı,nasıl beslenılmelı benı bılgılendırırsenız cok sevınıcem hatta bı calısma programı ve beslenme programı yardımında bulunursanız cok mesut olurum :) sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkurler....

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Klasikleşmiş sorulardan...

Kendi yorumumu yapmam gerekirse; bence klasikleşmiş olan, madem fitnessçı olacaksn 15er tekrar yap fazla ağır kaldırma az ye mantalitesi yerine; 1-2 yıla yakın bir süre mümkün olduğunca yağlanmamaya çalışarak (alkol ve abur cubur tarzı şeylerden uzak durup) bol yemek yiyip sağlam bir kütle kazancının ardından (10-15 kg kazanmak lazım önce), 5-6 aylık bir diet (yıpratıcı olmayan, zamana yayılmış) minimum kas kaybıyla vücudun biraz ufaltılması, belin inceltilmesi ve yağlardan kurtulunması, ardından da yaşam şekli olarak orta şiddet antrenmanların ve beslenmenin sürdürülmesi sonucu bu amaca varılabilir diye düşünüyourum. Benim de şu anda gelmeye çalıştığım aşama 3 aşağı 5 yukarı budur. Forumumuzda bu konuda muvaffak olmuş kişilere örnek vermem gerekirse : Ayaz ve Pump Forever'ı gösterebilirim...

3. kaufman03

kaufman03 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    benim de amacım aynı sayılır
    ama ben brad pitt değil tyler durden gibi olmak istiyorum :D

4. Gaara

Gaara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    O resme dikkatli bak.

Göğüs yok.
    Dips yaparsın göğüs hareketi olarak.
    Kol calisirsin, mide calisirsin. Supplement almassın, o vucut olur.

Güzel bir vucut degil o. Zayıf.

5. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    bence resimde en dikkat çekici nokta adamın oblikleri..

oblikleri çıkarmak ise diğer mide kaslarına göre nispeten daha zordur..
    ayrıca oblikleri cıkarıyım derken yanlıs yapılan hareketler sonucu beli kalınlaştırma tehlikesi bile olabilir..

sağlam bir mide programı ve hareketleri doğru ve tam yaparak bu resimdeki bana göre gelişimi en zor bölgeyi en az brad pitt'inki kadar şık yapabilirsin..

Sayfayı Paylaş