BPI Sports - A-HD ve SOLID ( testoboosters)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve brhmcr tarafından 29 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

A-HD kompleks testosteron boosteridir.Androjen ve Ostrojen modere edici ozellige sahiptir.

SOLID ise androjenik bir urundur.

A-HD icerigi:

Niacin (as nicotinic acid, USP) 25mg 125%
    A-HD Propietary Blend 250mg
    (3s,4s)-4-[(3,4-dimethoxyphenyl)methyl]-3-hydroxy-3-[[3-methoxy-4-[(2s,3r,4s,5r,6r)-3,4,5-trihydroxy-6-(hydroxymethyl)oxan-2-yl]oxy-phenyl]methyl]oxolan-2-one
    (2r,3r)-2,3-bis[(4-hydroxy-3-methoxyphenyl)methyl]butane-1,4-diol;(2r,3r,4s,5s,6r)-6-(hydroxymethyl)oxane-2,3,4,5-tetrol (s)-5-hydroxy-1-(4-hydroxy-3-methoxyphenyl)-3-decanone
    4-[(e)-2-(3,5-dimethoxyphenyl)ethenyl]phenol
    phenethyl(e)-3-(3,4-dihydroxyphenyl)prop-2-enoate

SOLID icerigi :

Borassus Aethiopum (Germinating Shoot)
    Tulbaghia Violacea Harv. (Leaf And Rhizome)
    Cynodon Dactylon (Aerial)

Bu urunler ilgili yorumlar cok degismekte, ben merakim uzerine almis bulundum. Kullanan cikar mi veya kullanan taniyan var midir? Ancak ben kullanmayi planliyorum/

Ekli Dosyalar:

2. gallantboy

gallantboy Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Aksi bi durum olmadığı sürece vg için kullanıma uygunmudur gerek varmıdır ?

3. brhmcr

brhmcr Guest

Bu urun bir supplement ve zaten sadece sporcu kullanimi icin.

Ihtiyac var mi sorusu, ne aradiginiza, neyi amacladiginiza, neyi tamamlamak istediginize bagli.

Ben 30 yasindayim ve ister istemez hormonlarim bir 20 yasinda gibi calismiyorum, bunlari boosr etmenin dogal yolalrini ariyorum.

4. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Yorumlarını merakla bekliyorum.

Ürünlerin fiyatları nasıl? Bir de Ülkemizde var mı acaba?

5. brhmcr

brhmcr Guest

BPI' i getiren firma daha duymadim, ama acik arttirma sitelerinde vardir kesin.

Ben GNC'den aldirdim 116.98 $ di, indirime gittiler 59.99$ a aldim.

Aslinda kafamda soru isaretleri var gercekten tespit etmek adina kendi stackimdeki tum testo boost eden/edebilecek urunleri cikaracagim ( tribulus, DEha, D3) ancak bununla beraber yogun istek uzerine Halo kullanma istegim var acaba etilerini dogru gozlemleyebilecek miyim suphe icindeyim.

6. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Yaza girerken SOLID almayi dusunmustum daha kuru ve damarli gorunum icin sonra yorumlarida okuyunca parami cope atmak istemedim iyi bir diet ile be sonuca ulasmak mumkun. bb.comda adamlarda yazmis zaten daha lean bir gorunum kazandim ama zaten cutting deydim bu urunden kaynaklandigini soyleyemem seklinde. Buradaki problem urunun herbal iceriginin insanlar uzerinde test edilmemis olmasi hayvanlar uzerinde test edilen sonuclarininda bb ile alakasi olmamasi !!

A-HD ye gelince butun testo booster lar zaten tumuyle sacmalik yine insanlar uzerinde test edilmemis ve bb ile alakasi olmayan herbal icerikleriyle. Zaten bu gune kadar kim ne fayda gormus bu testo boosterlar dan derseniz cevabi yok. bb.comda ilginc bir olaya daha tanik oldum bir gunde 10 tane excellent yorum almis urun millette buna sallamis tabi :) cunku fark etmemek mumkun degil. Bu urunlere bb.comda yorum yapanlarin cogu para odenmis atletler veya ultra ozenti coluk cocuk takimi zaten. Ustune birde hepimizin bildigi bu proprietary blend sacmaliklari etc..

mverel bunu beğendi.
  7. brhmcr

brhmcr Guest

Soylediklerinin bir coguna katilmakla birlikte, sadece bodybuilding degil bir cok suppplement review sitesinde de yorumlar okudum. Ilk mesajimda yazdigim gibi farkli yorumlar mevcut. Cok amator de mesajar var, cok profesyonelde tabi ki supheci yaklasmakta hakliyiz ama arada bazi urunlere sans vermek lazim diye dusunuyorum.

En azindan ben supplement saticisi olmadigim icin deneyimim degerli olacaktir diye dusunuyorum.

Bu arada dusuk libido teshisi ile doktora gidecegim bu ara :) Test yaptirayim, urunlerden sonrada test yaptiririm , bakariz :)

8. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Bunlar gercekten albenisi olan sexy urunler, ozellikle SOLID shelf de gordugun zaman kesinlikle bu mucize yaratabilir bunu denemem lazim diyo insan ama icerigi gordukten sonra iste....

Bu arada Haloda almayi dusunuyomussun kesinlikle uzak dur dunyadaki en komik supplement bu sadece yorumlari oku bb.com da yeter olur %100 gulme garantisi veriyorum. Zaten bu muscletech urunlerinin hepsi ayri bir komedi.

mverel bunu beğendi.
  9. brhmcr

brhmcr Guest

Halo konusu garip bir konu hiç supplement kullanmamış ama bu konularda çok bilgili bir yakın dostum kullandı ve inanılmaz memnun kaldı. Yorum konusunda manipule olmamaya gayret gösteriyorum. Kendim deniyorum taki DHEA konusunda da çok tepkili yorumlar vardı ancak yağ oranı azaltmamda ve libido da ki etkileri gayet güzel bende.

10. brhmcr

brhmcr Guest

Bir turlu baslayamadim bu urune, genelde cutta kullaniyorlar ama cutta riske atmayacagim. Bu iki ay icinde kullanacagim, defineye gecmeden son bir ay kullanmak daha iyi olacak sanirim, bakalim bu kadar farmakolojiye daha yakin supplement hic kullanmadim.

11. BioMech

BioMech Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    elimde usplabs test powder(2) ve infiniti labs cyclo test(4) var
    hangisini kullanacagıma karar verirsem:) solidle karsılastırma yapacagım

1 kişi bunu beğeniyor.
  12. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gastronomi ve Mutfak sanatları Öğrencisi
    Yer:
    Çorum/İskilip
    ben kıbrısta a-hd testosterone booster buldum fiyatı 130 tl 28 kapsül kullanan ve memnun kalan varmı saygılar

Sayfayı Paylaş