boyundan kafatasını oyacak şekilde ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve skenshins tarafından 26 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar antrenman esnaısnda yaşadığım bu ağrı boyunu üst kısmından kafatasının alt kısmına doğru delecekmiş gibi gelen bir ağrıydı ve ne zaman ağırlık kaldırsam ağırlıkla bütünleşmiş gibi başlıyordu aniden başladı ve uzun süre bu ağrı peşimi bırakmadı arıtk şınav çekerken bile ağrıyordu doktorlara gittim mr lar çekildim ve hiçbirşey çıkmadı birgün antrenmanda felç olacağımı sanıp yığıldım ve tansiyonum ölçüldüğünde 17 ye 9 çıkmıştı sonrasında şunu farkettim ... SİZ SİZ OLUN DOĞRU NEFES ALMA TEKNİĞİNİ ÖĞRENİN evet bu o kadar hayati bir mesele ki ufak gibi görünse de çok ciddi bir durum ani tansiyon değişikliğinin önüne geçiyorsunuz bu şekilde kesinlikle ağırlık kaldırırken kasılmadan dolayı nefesinizi tutmayın çok ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.benim gibi baş ağrısı olan arkadaşlarım var ise bu tavsiyemi bir denesinler lakin ben bunu öğrenmeden önce 1 ay spor salonuna gidememiştim...

baskn35 bunu beğendi.
  2. ercinerge3

ercinerge3 Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    abicim geçmis olsun

3. depape

depape Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Son 3 idmandir bende de var aynı durum sanırım.. Sadece spora başlayıp yüksek ağırlıklara girer girmez beynim yariliyor sanki.. 1 ay ara vermek de istemiyorum çok moral ve motivasyon bozucu bir durum

4. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    dostum kesinlikle ağırlığı kaldırırken yavaşca nefes verip indirince alman olacaktır çözüm eğer nefesi bu şekilde almıyorsan bence sorun bundan kaynaklanıyor benim bütün sorunum geçti bu şekilde...

Sayfayı Paylaş