Boyun eğriliği?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onuryuzak tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. onuryuzak

onuryuzak Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar , bana sanki boynum yamuk gibi geliyor.Yani sanki çok sağa yakın sola uzak geliyor artık psikolojikman çökmüş durumdayım.. Sürekli kendimi birşeylere hizalama gereği duyuyorum mesela dolmuşta giderken illaha boynumu dolmuşa göre ortalamaya çalışıyorum.. Yatarken kendimi duvara montalı olan dolaba göre hizaya getirmeye çalışıyorum.. Durumum resimdeki gibi fakat o kadar aşırı derecede değil.. Hani köpekler birşeyi ilginç bulduklarında anlamamış gibi yaparken kafasını sağa yatırır ya aynen öyle oluyo. Çenem sola gidiyor başım sağa ama çok abartılı değil. Annem birşy olmaz diyor fakat bende duruş bozukluğuda var 2 sene önce fizik tedaviye gittiğimde 2 seneye kalmaz sende boyundaki damarlarda kireçlenme olur dedi. O yüzden olabilir mi? çok psikolojim bozuldu çook :( :(:(:(:( Acaba bu body ile çözümlenebilir mi ? internetten araştırdığıma göre ya doğuştan oluyormuş yada belli kasların tembelliğe alışmasına yani zayıflamasındanda oluyormuş?

2. ttolga1111

ttolga1111 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    benımkı one doğru eğik :D

3. onuryuzak

onuryuzak Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    hocam ilk önce kamburluk oldu sonra öne eğim başladı sonra anlattığım gibi oldu nereye gidiyorum ben böyle bilmiyorum.. Salı günü fizik tedaviye gidicem bakalım..weightlifter

Sayfayı Paylaş