Boyumu çok mu kafama takıyorum?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Emrecan53 tarafından 9 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Emrecan53

Emrecan53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar şuan lise1 öğrencisiyim ve yaşıtlarımdan kısayım boyum 1.70. ayakkabının taban kalın 1.74 falan oluyo bizim bütün sınıf +178

Acaba ben böyle kalırmıyım yoksa daha uzarmıyım baba tarafı babam 1.85 halam 1.78 amcalarım +179 halamın oglu 1.88 diger halaoglu 1.83 annem 1.53 dayımlar benden kısa 1.65 falanlar tek soracagım boyumun uzun olması degil böyle kalmam yani en azından dimi? +180 olurmuyum?

bodyi okul yüzünden bıraktım üniversitede başlıyacağım ondan boyumu taktım kafama teşekkürler.bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:59 ----------

1 kişi bile neden bakmıyor acaba

2. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba. 20 yaşına kadar boyun uzayabilir Benim boyumda 1.70 fakat kafama takmıyorum. Umarım seninde bu takıntın zamanla geçer. Süt,peynir ve kalsiyum içerikli beslenirsen neden uzamasın boyun lise 1 öğrencisisin daha.

3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    konuyu yanlış yere açmışsın,
    boyunun ne kadar olacağını bilemeyiz bu konuda genetik faktörlerle beslenme önemlidir..
    liseye başladığımda boyum 1.70 falandı sanırım şimdi 1.84, o dönemlerde benden çok daha kısa olup şimdi bana 10 santim fark atmış arkadaşlarımda var..
    özet olarak yaşın küçük boyun elbet uzayacaktır bu kadar kafana takma, beslenmene dikkat et..

4. brhmcr

brhmcr Guest

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    Daha önce benzer bir konu açılmıştır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş