Boyum uzasın istiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mavzer95 tarafından 2 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Off günlerde koşu+boy uzama hareketleri nasıl olur ?

2. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Genlerinin elverdiği kadar uzayabilirsin,forumu araştır aynı sorular 30.578.976 kez soruldu

3. <Deniz

<Deniz Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    17-18 yaşlarındaysan erkeklerde boy uzaması devam eder.
    Bir abimizin bu yaştakilere tavsiyesi var ama ben pek inanamadım;
    "Ayakların boşlukta kalacak şekilde yüksek bir yere otur ve ayaklarına ağırlıklar bağlayarak bir süre bekle sonra barfiks demirine tutunup durabildiğin kadar bekle" diyor.
    Sana kalmış bir şey ama benim tavsiyem 17-18 yaşlarındaysan süt iç barfiks çek abimizin dediği gibi barfiks demirinde asılı kal (bunu denedim gerçekten etkili bence).

4. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Barfiks demirim yok maalesef bende boy uzama hareketleri yapıcam

5. <Deniz

<Deniz Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım boy uzama egzersizinden kastın esneme hareketleri,esneme hareketlerini sadece boyun uzasın diye değil her zaman yapmalısın kasların hem hacimli görünür,hem rahat hareket edersin.Sakatlıkların önünede büyük oranda geçiyor.

Ben bacaklarımı 170 derece açabiliyorum sırtımıda arkaya doğru büyük oranda bükebiliyorum bu tür egzersizlere başladıktan sonra body performansım inanılmaz derecede arttı ve boyumda 7.5 cm uzama oldu gerçekten muhteşem bir şey fakat bu internette verilen (biraz önce baktım) hareketler pek etkili olmaz. Bir kickboks hocası bul hareketleri ondan al internette verilen esneme hareketleri sadece başlangıç seviyesindeki balerinler için (4-7 yaş) =)

Takıldığın yerlerde sorabilirsin

Sayfayı Paylaş