boyum 1.82 kilom 71

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve visitmay1233 tarafından 3 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    [​IMG] Arkadaslar vücut tipimi cözemedim oneri verin

Nasıl antrenman yapmaliyim nasil siklikla yapmaliyim agir kilolarla mi calisayim beslenme duzenim nasil olmali .

Son düzenleme: 3 Kasım 2014
  2. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Akadaslar düzenliyemedim kusura bakmayın

Birdaha yorum yapmam lazim

Kol 32
    Gögüs 93
    Omuz 118

Cm bazında vücut ölcülerim bunlarda ve ayrica foruma fotograf atabiliyormuyuz merak ettim

Herkrz bana kilomun iyi oldugunu soyliyor ne zayifim nede kiloluyum diyorlar fotoda biraz daha kassiz duruyorum ve ayrica cok gucluyum kalibimin 3 kati kadar bi adamlar es degerim genellikle ve istanbul liseler arasi bilek güresi turnuvasinda finalde elenmistim

Son düzenleme: 3 Kasım 2014
  3. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Yenimi başladın ne kadar zamandır yapıyorsun ? özellikle omuz ve kola yüklen bence

4. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Valla ne desem inan miyacaksin 4 ay evde calistim sonra ara verdim salona basladim salonda 4 ay yaptim 8 ay ara verdim birdaha salona basladim 3 ay yaptim ara verdim (bu ara verme meselesi benim zevkimden dogan birsey degil spor yapmayi cok severim malesef zamanim el vermediginden cok mesgul oldugumdan ara veriyorum)

Eve barfixk demiri taktim sadece barfix cekiyorum :D

5. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Birazda şanssızlık olmuş anlaşılan . Bende evde çalışıyorum Barfiksin gerçekten yararını görürsün özellikle kanat kaslarında müthiş gelişme sağlar . Netten Barfiks programı vs bulabilirsin bide barfikslede biryere kadar tabi ağırlık , şınav vs şart bende barfiksle başladım şuanda bu tarz çalışıyorum vücut ağırlığı , ağırlık karışık gelişimimden gayet memnunum . İyi bir program yap kendine . Yardımcı olabilirim

6. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Vücuduma iyi diyorlar vücudum nasıl (dürüst olurmusun lütfen cok merak ediyorum kırılmam ben rahat ol )

Nasil vücut yapisina sahibim

Boy 182 kilo 71
    Kol 32cm
    Gogus 94 cm
    Omuz 118 cm
    Omzum bi hayli genis oldugunu iyi farkediyorum herkez omzumun genis oldugunu soylerdi .

7. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Şimdi kıyafetle çıplak görünüm bir değil ayrıca kemiksel olarak omuzun geniş olabilir ben olayı kassal olarak değerlendirdim bence omuz kasların yeterli değil . Göğüse bakıcaksak belki tshort vs giydiğinde tatmin eder bir şişkinlik olabilir ama çıplakken bence antrenmanların düzensiz olduğu için şekilsiz mesela şöyle söyliyim alt göğüs üst göğüse göre daha iyi yani çalıştıkça bu düzene girer . Genel olarak vücudun fit derecesinde ama şekil ve estetik açıdan iyi değil derim buda kilo aldığında düzelicektir

8. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Anladim dostum cevabin icin tessekkur ederim bende fark ettim ust gogus zayif kassal olarak omuz ve kol zayif dogru sinavlar bitince birdaha salona baslicagkm allahin izniyle

9. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    baslicam ygs den sonra hayirlisi ile insallah boyle cok rahatsiz oluyorum gunde yaklasik 4 saat aynaya bakiyorum nerdeyse durmadan ayna karsisina geciyorum bazen skendim tatmin oluyorum bazenn itici geliyor halbuko vücudumda degisiklikde yok yani :D

10. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    :) iyi anlıyorum seni bende eskiden çalışırdım çalışırdım sonuç alamazdım aynada bakardım bazen beğenirdim bazen beğenmezdim ama şimdi mesela omuzlar vs şiştikçe insan dışarıdan arkadaş aile vs iltifat alınca omuzların genişlemiş falan diye hiç takmıyor bile kaslı olduğunu biliyorsun çünkü tabi kaslandıktan sonra sadece iltifat olmuyor çekemeyenlerde oluyor yok işte yaptında noldu kasını sık bakim diye gelenler var

11. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    valla tam üstüne bastın ya :D

gercekten oyle birde aynadan aynaya deisik gosteriyor hicbirine guvenmisyorim bazen diyorum ki ksske kendi gözlerimle vucuduma uzaktan baksam felan :D

Sayfayı Paylaş