Boyum çok kısa..

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve RiderJ tarafından 30 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. RiderJ

RiderJ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 15 yaşındayım ve boyum 1,55. Boyumun kısalığı yüzünden kendime güvenim yok. Herkes beni daha küçük sanıyor moralim bozuluyor. Normalde utangaç biri olmadığım halde hiç kimseyle konuşamıyorum. Boyumu uzatmanın bir yolu varmıdır?

2. Thedaktik

Thedaktik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merak etme bir anda uzarsın, kafana takma.

Bende üzülmüştüm şuan 188 ama, basenlerim ve kalcam büyük şimdide spora gittim fazla protein almaktan.

3. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Dostum hiç tasalanma emin ol, ben ergenliğe geç girdim, lise 3 e geçtim şuan boyum ramazan sonunda 1.71 di, daha da ölçmek istemiyorum takıntı haline gelmesin diye.. Lise 1 geçtiğimde bile ergenliğe girmemiştim, lise 1 in yaz tatilinin başında boyum 157 ydi, 3 ayda 7 cm uzamıştım 164 olmuştu, lise 2 nin başlarında 164'tüm yani, kış boyunca pek fazla güneş olmadığı için d vitamini, kalsiyum işini beslenmeyle sağlamaya çalıştım ve lise 2 nin yazının başlangıcında 167-168 dim, şu an 1.71 oldum, yani bi anda boy attım anlayacağın, kafana hiç takma, sana önerim ne gibi olabilir, sana eczanelerde satılan 15 tl lik Keçiboynuzu ÖZÜ tavsiye ediyorum, bak pekmezi değil özü, sabahları aç karnına 1 yemek kaşığı ye, hem kan yapıyor, hem içerisinde bir sürü vitamin var internetten bak, sütten 3 kat daha fazla kalsiyum varmış, ve testoyuda bayağı bi arttırıyor, yani sana her yönden iyi bi takviye olmuş oluyor, beslenmen de iyi olursa, kafana takma, boyun çok iyi bi şekilde uzar evellallah..

4. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Bir endokrinologa gozuk cok dert ediyorsan, genel hormonel bir check up yapilsin.

5. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    anne baba boyu kaç

6. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    herkesin seni küçük sanması moral bozucu bir şey yüzün küçükse yapacak bir şey yok ben 20 yaşındayım sakal bırakmayınca 17 18 diyorlar 15 yaşındasın daha uzarsın 1 55 kalacak halin yok 16 17 ye doğru 165 170 i görürsün oda normal sayılır türkiyeye göre kızlarımız çok uzun değil boyun yaşınla alakalı kısa kafana pek takma yoksa olumsuz etkileyebilir :)

7. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Evet haklısın, benim boyumda 1.71 , belki vücut geliştirme sporu için öyle fazla uzun değil ama, ben kendimi sokakta gezerken gayet uzun hissediyorum, arkadaşta hakkında hayırlıysa inşallah uzar..

8. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    15 yaşında bende öyleydim şuan yaş 19 1.85 boy birden atıyorsun boy merak etme

9. Selim33335

Selim33335 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Günde 2 3 bardak süt iç 3 4 aya göreceksin faydasını bende 1 yılda 11 cm boy attım şuan 184 üm

10. ayyıldız1071

ayyıldız1071 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim daha yaşın 15 bak benim yaş 20 . Ortaokul sonu ve lise başında sınıftaki kızlar uzundu benden , lise 2 3 olduk şimdi bende 15cm nerden baksan kısalar . Böyle şeyleri takma kafana Allah herkesi farklı yarattığı gbi herkese emin ol farklı yetenekler güçlü yönler vermiştir . İsyan edip üzülüp topluma çıkmamak özgüvensiz olmak yerine şükretmeyi dene bu sana eminim yakışan şey olacaktır. Bakıyosun kimi kardeşlerimizin vücudunda hastalıklar oluyo , yürümekte zorlanan yürüyemeyen kardeşlerimiz oluyo , bazı kardeşlerimiz yemek dahi yiyemeyip sıvı ile beslenebiliyolar . Hiçbirimizingarantisi yok sokağa çıkarız Allah korusun bi araba çarpar ya da ne bilim ters basarız bişey olur eski günlerimizi arar oluruz . Sen şükret sana bu yakışır aslan kardeşim. Uzarsın yaşın daha tam yeni büyüme çağı ergenlik çağı delikanlı adamsın bunlara takma kafanı . Senin geçtiğim yollardan bizlerde geçtik bak yaşım 20 . Uzarsın daha
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Eylül 2015 ---
    Dostum vücut geliştirmenin boyla alakası yokki aksine çok uzun olunca kilon azsa iyi durmuyo bile . Boyun gayet iyi çalışmaya devam herkes 1.90 olsa birsürü basket takımımız daha olurdu :) çalışmalara devam inşaallah

11. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Boyun vücut geliştirmeyle alakası şöyle var estetik açısından, kısa boylu isen, tıknaz durabiliyor kütük gibi duruyorsun, bence vücut geliştirme için en iyi ideal boy 180 ve üzeri, kim ne derse desin bence öyle..

Sayfayı Paylaş