boyum çok kısa bu yuzden bb yapmak gelmiyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sertcocukdur tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    yaşım 17 boyum 165.

boyum cidden çok kısa yaklaşık 80 gündür çalışıyorum iyi yol kathettim ancak boyumun kısa olması beni kahrediyor acaba boy uzaması için yapabileceğim bişey varmı sizin geçmişte yapıp sonuç aldığınız şeyler varmı beslenme konusunda protein ağırlıklı herşeyi tüketiyorum.sağlam vucutculara bakıyorum hepsinin boyları 177 üzeri bende en azından 174 felan olsam oda yeter boyum kısa olunca vücut olçulerimde ufak oluyo geçen yıl 75 kiloydum kiloç beni hafif iri gosteriyodu şuan 60 kiloyum ve sanki 13 yaşımda bi çocuk gibi duruyorum belim 65 cm siz düşünün artık.nolur bilen biri bişeyler solesin.

2. ccgg4

ccgg4 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Dünyanın en iyi vücut gelistirmecilerinden dexter jackson'ın boyu 1,68 , branch warren 1,70 , şu an 1 numara phil heath'in bile o kadar hacimli olmasına ragmen 1,75 boyu varki bu adamlar 110-120 kilogram adamlar yani 1,65 hiç de kötü deil arkadasim (110-120 kilo degilsen)

3. Haalz

Haalz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    165 erkeğe göre kısa bi boy.

4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    yaş daha 17 boy uzaması devam ediyordur zaten sen iyi beslen iyi uyu biraz daha uzarsın olduki boy uzaması durdu merak etme 165 boyunda olsan bile yine abartılı kas yapamayacaksın franco columbu 1.65 boyunda kaç kişi onun gibi olabilir

5. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Gerekirse 120 cm ol,oturup kabullenicek misin? Hem kısa hem zayıf mı olacaksın?

6. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    haklısınız fakat nası desem benim amacım öyle ahım şahım vücut yapıp yarışmalara katılmak değil yanlış anlamayın.vucudumun en az jason stathamınki gibi olmasını istiyorum.omuzlarım bile 106 cm xs tişört alıyorum onun bile omuzları oturmuyor.ailede çok uzunda yok babamın boyu 163 annemin 157 dayım 173 amcam 168 büyük amcam 174.kuçuk insanlara genelde çocuk muamelesi yapıldığı için küçük olmak istemiyorum sizce daha uzarmıyım.
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Şubat 2015 ---

haklısınız sanırım hocamda çevremdeki insanlara bakıyorum hepsinin boyları 185 civarı içimden hep niye ben kısayım diyorum.

7. Hüseyin özbay

Hüseyin özbay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    bizim salondada var öyle biri atom karınca gibi bişey hem kısa hem cılız olmaktansa kısa ve kaslı olmayı tercih etmelisin

8. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    369
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    hidetada yamagishi (1.68) generation iron da söylediği cümle: Herşeyin boyda olmadığını kanıtlamaya geldim

9. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    zayıf sıska yada kilolu olacağına fit bir vücut yapabilirsin

10. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    haklısınız ancak nebilim ben herzaman şu filmlerdeki artislerin vucutları gibi vücut yapmak istedim ancak boyun kısa olması vücudun çok kotu durmasına neden olduğunu oğredikden sonra nebşlğm bian hevesim kaçtı hep kaptan Amerika gibi bi vücut yapmak istedim ancak kaptan amerikadan çok zayıf küçük bi çocuğa benzedim.zaten aşırı derecede beyaz tebliyim yani ten rengimi hayal bile edemezsiniz purussuz yuzum ve vucudum var boy kısa olunca gören max,13 diyo

11. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Senin derdin ne ha? Bi yüzünden bir boyundan bir ten renginden bahsediyorsun? Bahane çok değil mi? Herkes istediği gibi olamıyor maalesef bende Kıvanç tatlıtuğ gibi yakışıklı olmak isterdim,olamadım diye hayata küsmem gerekmez.Kimse mükemmel değil sen yapabildiğinin en iyisini yap güçlü ol özgüven gelsin çocuk gibi mızmızlanma

12. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    369
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Şu arkadaşa biri ''There is no excuses'' fotoğrafları göstersin,dediklerinden utanır belki

13. NaturalBeast

NaturalBeast Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Her insan kendi motivasyonunu kendi bulur başkası tarafından gösterilen motivasyon geçicidir.
    İçinde eğer gerçekten bu ruh hali varsa yaparsın kardeşim yoksa zaten yapamadıgın için üzülmüş gibi yaparsın ama sonradan hepsi unutulur rahat ol
    Ayrıyeten ben hep belki boyum uzar diye hep merdiven aralığına asılıp durabildiğim kadar dururdum ama işe yararmı hiç bir fikrim yok

Everybody wants to be a beast until it is time to do what real beasts do.

Trust your journey.

14. arif emir arslanturk

arif emir arslanturk Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    kacinci olmustu 6. mı :)

15. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    haklısınız sanırım 4 gün gitmedim salona bırak imayı düşünüyodum ama sanki bu spor bende alışkanlık olmuş yediğime içtiğime dikkat ediyorum nebilim ole okuldaki fastfoodlar felan benim için hiç çekici değil yani alıpda yemek hiç içimden gelmiyor ben duşundumde herkesin vücut yapısı farklı bende kendi vücut yapıma uygun şekli yakalayana kadar bu spora devam edicem.içimde boyumun hep uzayacağına dair bir his var herkese teşekkürler.konuyu açış amacım belki boy uzatmasına etkili bi kaç hareket vardır bilen biri onerir dedim ancak sanırım beslenme dışında boyada etki eden pek bişey yok.herkese teşekkürler.

16. arif emir arslanturk

arif emir arslanturk Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    hem boyun kısa oldugundan daha az kg ile daha büyük bir vucut sergileyebilirsin buda iyi yanı :)

Sayfayı Paylaş