Boyu ne ölçüde etkiler?[Resimli]-Soru

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve angilonit tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Merhaba arkadaşlarım ve abilerim.Bu soru bol bol sorulsa da ben de onların benzeri birkaç şey sormak istiyorum fakat birazcık daha ayrıntılı şekilde.Flexor abimizin çalışma programı konusunu gördüm ve onlardan da birkaç soru sormak istiyorum.(böyle yararlı bir soru için de ellerinize sağlık çok teşekkürler thums:)
    Şimdi geleyim esas soruma.Yaşım 16 ve boyum 1,86.Evde kendim kas geliştirmek istiyorum ama şöyle birşey de var tam gelişme çağındayım ve acaba hangi hareket boy uzamasını diğerlerine göre daha çok etkiler?2 adet dökme dumbble'm var onlarla bu çalışmaları yapmak istiyorum.6-7 yıl gibi bir süredir amatör olarak basketbol oynuyorum ve bundan dolayı spora yatkınım.(en azından çeşitli takım zorlayıcı takım antremanları ve maçlar geçirdikten sonra vücudumun hiç yoktan iyi olduğunu düşünüyorum :D)
    Neyse çok uzun yazdıysam kusura bakmayın,evde boyu etkilemeyecek şekilde hangi hareketleri,kaç tekrarla ve kaç kilo ile yapmalıyım bunları öğrenebilirsem çok sevinirim weightlifter
    şimdiden tüm yanıtlar için teşekkürler :)
    hakan yıldız
    resim de burada ama tek kişi çektiğim için pek iyi çıkmamış olabilir :lol:
    http://img229.imageshack.us/i/p6020091.jpg/

2. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    yazı uzun olabilir ama bakanlar okuyup en azından bir yorum yaparsa çok sevinirim :)

3. Cannabıs

Cannabıs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kısa bir süre önce buna yakın bir konu açmıştım fakat cevap alamadım. Forumda bununla ilgili fazlaca konu var ancak basketbol oynayan ve gelişim çağında olan birinin ne tür yollar izlemesi gerekti,boy konusunda nelerden uzak durması gerektiği hakkında bir konu veya yorum yok. Umarım birileri cevap yazar ve bende konu hakkında aydınlanırım.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/sizce-nas-l-bir-yol-t28223.html

Son düzenleme: 3 Haziran 2010
  4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş