Boyu kısaltmak yada uzun boyla çekici görünmek

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve uzunn tarafından 9 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. uzunn

uzunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba!

Sayın arkadaşlar ben 16 yaşındayım ve boyum 1.93..Herkes boyumun uzun olduğunu düşünüyor ve benim yaşımda benle aynı yada daha uzununu görmedim..!Aynı zamanda kilom 70 ve zayıf olduğumu söylüyor herkes..Lütfen boy kısaltmak mümkün değilmiş galiba, bana bir yol gösterin :( kafa_kafa_kafa_kafa_

2. hsyndmn

hsyndmn Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    yasına gorun boyun cok uzun gercekden bence bunu spor yaparak degerlendırmelısın basketle falan

3. uzunn

uzunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Basketbol oynuyorum ama diğer arkadaşlarımın yanında gezemiyorum ben onlarla gezmek istiyorum :(

4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    neden gezemeysin ki. bence sen özelsin. kendinle barışık ol uzun boylu olmak kötü birşey değil.

hsyndmn bunu beğendi.
  5. uzunn

uzunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam gezerken diğerleri kısa ben uzunum ve bu çok rahatsız edici bir durum..Ağırlık kaldırınca felan kısalır diye duydum doğru mu?

6. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    boşver senin yaşlarında herkes biyerine takar zaten bende gözlerim niye çekik kapalı felan diyordum. oysaki çekikte değilerdi okadar yani. ve takmadığım yerimde yoktu buram niye böyle şuram niye böyle. bikaç sene sonra boyunun sana dezavantaj değil avantaj olduğunu anlarsın. herkese benzemek zorunda değilsin. özel olmak iyidir. o boyun keyfini yaşa bence basket oyna bol bol.

7. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    öncelikle boyunun bu yaşta bu şekilde uzun olması bence bı yandan dez avantaj degerlendır basketbol-yuzme gıbı branşlara yönel
    zaman geçtikce 2-3 sene içerisinde arkadaşlarında uzamış olucak her ne kadar senın kadar uzun olmasalarda :)
    kafana bunu problem olarak takma body yapıcam dıyosan da sımdı başla kemıklerın buyuk ıhtımalle oturmustur,boyunun avantajını kullan

uzunn bunu beğendi.
  8. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    uzunn ve (silinen üye bunu beğendi.
  9. Leeroy

Leeroy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 16 yaşındayım boyum 1.83 ve keşke biraz daha uzun olsamda rahatlıkla smaca gidebilsem diyorum :). Kafana takma kardeşim, çevik ve atletik olmaya çalış baskete devam et. Sana çok uzunsun diyenlerin hep içinde bi uzama sevdası vardır . zaten vücut geliştireceksen artık fazlada uzamassın. Dedikleri gibi kendinle barışık ol

Sayfayı Paylaş