boynumu sakatladım galiba

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Android tarafından 24 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Android

Android Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    2 gün once boynumun sağ tarafı tutulmuştu . Bu sabah enseye barfix. programım vardı. yaklaşık 10 dakika nprmal tempoda koştuktan sora barfixe geçtim. 2. sete kadar bişey yoktu 3. setin sonunda boynumun sagtarfı ile omuzumun birleştigi yer çok acıdı ve bırakmadım 7 sete zar zor tamamladım şimdi boynumun sağı ağrıyor. acaba tedavi için ne yapmalıyım . badiyi borakmak istemiyorum tamda tempoyu tuturmuştum.

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Sakın zorlama , boynun şakası yoktur bunu boyun fıtığı biri olarak söylüyorum , ileride tamamen bırakman bile gerekebilir bu nedenle tutulma olduğunda veya ufak bir şey de bile tamamen iyileşene kadar antrenman yapmamak en iyisi. 1 Hafta dinlendir kendini , kas gevşetici kullan birde sıcak su torbasi iyi gelebilir. Şimdi vereceğin 1 hafta ileriki yıllarda meydana gelebilecek muhtemel sakatlıklari , sorunlari engelleyecektir

letsev bunu beğendi.
  3. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123

o acıdan sonra hangi akla hizmet hareketi bırakmadınız? size kırmızı alarm sinyalini vermiş sinir sisteminiz acilen hareketi bırak demiş. body beden dilinizi öğrenmektir sevgili Android. sonra insanlar sporunu yaarken siz boynunuzu kımıldatamadan öylece bakakalırsınız.

StormBlast bunu beğendi.
  4. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Doktora görünmeni tavsiye ederim , bende smith machine'de omuz çalışıyordum boynumun arkasına indiriyordum bar'ı bir anda kitlendi boynum , yaklaşık 15 gün boynumu sağ tarafa çeviremedim.

5. Lonewolf

Lonewolf Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yaklaşık 4 hafta evvel boynumu sakatladım ve boynum sağa sola dönmedi. 1 hafta sıca su ve merhem tedavisi denedik, çözüm olmadı. Ben ki hiç uyku sorunu olmayan adam geceleri ara ara boyun ağrısıyla uyanıyordum. Sonunda doktora gittim ve boşu boşuna 1 hafta bu sıkıntıyı çektiğimi anladım. Yazdığı 6 kas gevşetici iğneden 3. iğneden sonra boynum dönmeye başladı. Sonra haplara başladım ve 23 gün aradan sonra idmanlara geri döndüm.

İğneler çok etkili thums:

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    geçmezse sıkıntı
    genelde soğuk almaya bağlı ağrılar olur
    ancak yinede doktora görünmeni tasiye ederim
    özellikle antreamn sırasında veya sonrasında terleyip rüzgara ceyrana vs kalırsan böyle olur
    ama sen yinede doktora görün

7. Lonewolf

Lonewolf Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    3 ay sonra tekrar nüksetti ve boyun fıtığı teşhisi kondu. Ciddi derecede değil ama yıkıldım..

Sayfayı Paylaş