Boynumu kalınlaştırabilirmiyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve thekinger tarafından 20 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar, kilo verdikten sonra iyice zayıf kaldım.
    Yüzüm ve kafamda küçülkdü. herkes tuhaf tepkiler veriyor. tombul yanaklar gidince hafif kırışıklklarda oluştu. boyun ince kaldı yaşlı görünüyosun diyorlar:)
    Göğüs, omuz ve kolları çalışarak geliştiriyorum ama boynum incecik onu nasıl kalınlaştırabilirim?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Duzenli beslenerek bir miktar hacim kazandiginda, boynunda bir miktar kalinlasacaktir. Omuz hareketlerinin pek cogunda trapez etkilenir, boyun kaslarini da sikariz.Beslenmeye ve idmana devam ederek guzel bir goruntuye sahip olabilirsin.

3. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Şöyle bir şeyle boyun çalışabilirsin,

Yada benche yatıp kafanın arkasına az bir ağırlık koyup (boyun benchde olmayacak) boynunu yukarı kaldırabilirsin aynı şeyi boynun arkası içinde yap 2 hareket yeterlidir.

Eğer onuda yapamazsan alnınla duvarı itmeye çalışacaksın sonra kafanın arkasıyla itmeye çalış.

Gelişmeyi farkedeceksin. Benim de boynum kafamla bir çok kalın diyorlar tepki alırsın her türlü gerçi çok uzun zamandır boyun çalışmıyorum 2 yıldır, 2-3 yıl önce boyun ağrılarım için çalışmıştım hiç ağrım felan kalmadı 20saat bilgisayarda oturuyorum bir yerim ağrımıyor. Genetiğin de etkisi önemli

thekinger bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş