Boy ve kas

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hallil tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Hallil

Hallil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 1995 doğumluyum.boyum 168-69 kilom 54 civarında.Ben hacimsel olarak büyümek istiyorum.hem boy hem kas açısından bunun için önerebiliceğiniz ne var.yani hem boy uzatan hem kas geliştiren spor egzersiz vs..ama boy benim için daha öncelikli planda büyüyünce oyuncu olmayı planlıyorum.ergenliğin sonuna kadar 1.85 falan olabilme ihtimalim var mı?bide kollarım ve bileklerim çok ince parmaklarımda zayıf.önerilerinizi bekliyorum.

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
  3. mrgreen

mrgreen Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Boyun zaten 20 yaşına kadar daha uzayabilir ama tabi genetik sınırlarına kadar. Yukardaki linkide incele istersen ;)

4. PablitoStyLE

PablitoStyLE Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    büyüme hormonu piyango gibi çıkar çıkmaz belli olmuyo ama ailende uzunlar varsa seninde uzama ihtimalin yüksek

5. Hallil

Hallil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya siz sadece genetik diyosunuz basketbolcuların boyları nasıl uzuyo her basketçinin ailesi uzun mu?yani boy uzatmak için hiçmi egzersiz yok.omurga açma bacak uzatma falan diyolar.yalan mı onlar.

6. salih61

salih61 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Boy büyük ölçüde genetik.Sen basketçilerin o boya sadece basket oynayarak mı geldiğini zannediyorsun?Basketçiler zaten uzun insanlardan seçilir.Genetik sınırın neyse o olursun.Beslenmeyle sporla omurlarını açaraktan genetiğin zirvesine ulaşman mümkün ama senin genetik sınırın 1.70 de 1.75 de son buluyorsa daha uzaman mümkün değil.Boy işini kafaya takma eğer uzun olcam diyorsan basket ve yüzmeyle ilgilen kemiklerinde yaşın büyüdükçe kalınlaşır.Yaşın erken boyun birden de atabilir yani.

Hallil bunu beğendi.
  7. Hallil

Hallil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya bizim sınıfta çocuk 1.82 boyunda ya bende öyle bi uzayabilsem

8. lion4141

lion4141 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bnmde sorunum var kardeşim 1992 modelim 170 boy var Biraz uzamam qerek fakat bu zamandan sonra uzarmıyım bilmiorum.Babamda bu zamanlarda atmıs ama bakalım İNŞ. uzarız.. :) fazlada takma kafana çokta mühim değil :)

Sayfayı Paylaş