Boy ve Kas İlişkisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ramazan K tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ramazan K

Ramazan K Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konak, İzmir
    21 yaşında 183cm boyunda 71 kilodayım. Ektomorf vüvut yapısına sahip olduğum için çok zor kilo ve hacim alıyorum. 3 aydır salona gidiyorum ama hala pek bir gelişme göremedim kendimde. Önerileriniz nelerdir ? Nasıl bir yol izlersem daha rahat hacim kazanabilirim ?

2. berkanbuskut

berkanbuskut Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    3ayda degisim olmustur ama kisa surecik bu Beslenme dikkat etmen gerek ve onemli degisikler 6ay lazim goresin

3. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bana sorarsan mideni büyütmek için uğraşabilirsin mesela 3-4 günde bir artık yiyemiyecek duruma gelene kadar ye hatta kusucak kadar ol

4. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Antrenman ve beslenme programinizi bilmediğim icin kesin bir şey diyemiyorum. Ama kusacak kadar yemek doğru değil. 3 ay da pek uzun bir sure değil. Vücut anca alışmıştır eğer düzenli idman yapıyorsanız. Antrenman ve beslenme söylerseniz daha iyi yardımcı olurum

5. Ramazan K

Ramazan K Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konak, İzmir
    5 öğün yemek yemeye çalışıyorum takviye olarak da gainer kullanıyorum tam yağlı sütle karıştırıp.3 ana öğünümde proteini bolca almaya özen gösteriyorum. Gainer kullandığım için karbonhidratı az bir miktarda tüketiyorum. 3 aydır antreman programım aynı ve fazla ağırlık arttıramadım. Hele şu yaz sıcağında cidden arttıramıyrom yatık benchte 40 la başladım şuan 55 basıyorum ve 1 aydır hep 55. Acaba vücudum alıştı diye mi böyle oluyor ?

6. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Zaten direkt ağırlık artırmak kolay bir şey değil. Bence gainer çok gereksiz. Onun yerini pek çok şey tutabilir. Karbonhidrati da yağı da proteini de minerali de vitamini de ihtiyacınız kadar alın. Gaineri bir kenara burakin derim. Öte yandan vücut yazın su kaybettiğinden ve sıcaklardan dolayı iştahsızlık olduğundan pek hacim kazanamazsiniz

7. TurinAgarwaen

TurinAgarwaen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.78 boy
    70 kiloyum ne inceyim nede iriyim
    sporda 4.ayin ortasindayim hocam.bana israrla gainer oneriyor once biraz sis diyor.
    sizce gainer fazlami kilo aldietir bana haftada 5 gun antramandan sonra 1 olcek

Sayfayı Paylaş