Boy uzatma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Mertarslan tarafından 22 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mertarslan

Mertarslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar yaşım 15 1.63 boyum var arkadaşlarıma göre en kısa benim Dayım falan geç boy atmış arkadaşlar nasıl boyumu uzatabilirim yardım edin

2. Hakan4961

Hakan4961 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Maalesef boy uzatma konusunda yapabileceğin pek bir şey yok kardeşim boy genetik ile alakalıdır . Tek yapman gereken şey düzenli bir beslenme ve uykuna özen göstermen .

octeniskrup bunu beğendi.
  3. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Uykuna dikkat et, bol bol uyu.
    Yer çekiminin etkisinden bir tek uykuda kurtuluyoruz. Bu yüzden vücut baskıdan kurtuluyor , ayrıca büyüme hormonları da uykuda daha çok salgılanıyor. Bu ikisi birleşince, en fazla uzama uykuda gerçekleşiyor.
    Ama Genetiğinde etkisi var. Benim, babasının market işinden dolayı günde 3-4 saat ancak uyuyabilen bir arkadaşım vardı. Ne zaman görsem gözleri balon gibiydi.Sabah okula giderdi, akşam da markete gelirdi. Markettede sabahın 3 üne kadar çalıştırırdı babası.Sonra da uyumaya gider tekrar okula giderdi. Ergenlik boyunca böyle idi ama boyu 1,90 ı geçmişti.
    Ama annesi 1,80 in üstünde idi babada 1,90 civarı. Genetiği iyi idi. Sanırım uykusuzluk çekmese, 2 metreyi geçerdi rahat rahat...
    Yani, Genetiğin iyi ise, halterde yapsan uzarsın ama değilse, uykuna dikkat et.
    Akşam 9 gibi uyumaya başla...

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bir boy uzatma vakası daha..

Sayfayı Paylaş