boy uzatma hakkkında yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Sayk0 tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sayk0

Sayk0 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle herkese selamun aleykum.
    arkadaşlar yaşım 19 ve boyum 165 . vakti zamanında boy için test yaptırmıştım ve doktor en az 175 fılan olacagımı sölemiş lakin suan ki durumda pek öle göstermiyor ve biraz kefale gelmiş gibi hissediyorum kendimi :d
    işin acıkcası futbol ve body ile yakından alakalıyım bırde bunların boy kısalttıgı fılan sölenıyor onada aklım ermedi. lakin body hocalarım eğer genotropin kullanırsam doktor eşliğinde bana etkisini gösterebiliceğini söyledi bana ciddi anlamda boy uzatmada gercekten işe yarayan kesınlıkle önerebilceğiniz fikirlerinizi söyleyebilrimisiniz cok önemli bir konu benım ıcın ..duh

2. kerem52

kerem52 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım benim de bu konuda araştırmalarım oldu ve bu forumda da elbet vardır... evet erkek için boyun kısa ama bu hayatın sonu değil... benim de boyum 189-190 ama ben de 195 olmak isterdim, kesinlikle 195cm'nin daha üstünü istemezdim çok kötü duruyor ve zararlı ve gereksiz basketbolcu voleybolcu olmadıkça ki voleybolda da genelde 200 cm yi pek geçmez boylar. Her neyse, bu senin için büyük sorun olmamalı ama şu andan sonra 19'dan sonra 175cm olman beklenemez. belki 170cm olursun ama dediğim gibi takma bunu kafana... ha bana çare bul diyeecek olursan sakın o ilaçlara inanma, satogrowth filan yalan hepsi! doktorun dediğine bakarsak, büyüme kanallarının tam olarak kapanmamış olması lazım

3. Sayk0

Sayk0 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    valla bilmiyorum ama iyiden iyiye kafayı takmış gibi birşey oldum. cok rahatsız edıyor bu boyumun kısa olması beni

4. folfos

folfos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Boy uzatmak için kemik,eklem aralarını açan egzersizler var.Bunlarla 5-6cm uzaman mümkün.Pilates ve stretching egzersizlerini araştırmanı tavsiye ederim.Kalsiyum ve protein alımı da önemlidir ayrıca.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

arama kelimeleri : boy,boy uzatma

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş