Boy Uzatma (Değişik Teknik)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cruciare tarafından 10 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 47 üye.
  1. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    gerçekten ilginç

2. dila

dila Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emin olamıyorum

benim arkadasım kullandı 20 yasında 3 santim uzatı 173 oldu ama o her hafta sonu 9dan 1 kadar yüzüyordu ve akşamları değil sabahları keçi sütü içiyordu ama keçi sütünü bulmak çok zor :S:SS: bende istiyorum kimi kullandı ama herkeste aynı şekilde etkili olurmu biliyorum kullanan arkadaslar varsa etkili olmuşmu ögrenmek istiorum sitesinde yabancı ve pozitif yorumlar var ama bunlarda inandırıcı gelmio ve saglık bakanlıgından onayı varmı ? geniş bilgilerinize arz ve rica edilir bilen biri yokmu alimmi almiiimmmmii yardım edin yaa :):(

3. dila

dila Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ha buarada bu kimi ne kadar kullanılıp yenisi alacak ne bilim bitme gibi bişisiii yokmu atıorum kullanım süresi 2 ay sonra yenisini alcaksınız gibi hani yoksa al bitane kullan 1 sene biri yardımcı olabilirmi?

4. Atajun

Atajun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimi, tamamen uydurma. yukarıda belirttiğim gibi sadece para tuzağı. Eminim ki arkadaşının uzamasındaki etken yüzmedir. Tabii bana da söylüyorlardı bu tür vaazları, ben de aldırmıyordum, merak ediyordum Kimi'yi. Boy uzattığına inanmıştım. Şimdi ise tozlu çekmecede tozlu kutusunda duruyor.

5. mamba89

mamba89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimi boy uzatıcı

arkadaşlar boy uzatmak için çalışan arkadaşlar ben gittigidiyorda 90 milyına gördüm kimi boy uzatıcı tabanligi 50 milyom karınız oluyor haberiniz olsun.hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_

6. yakup

yakup Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slm arkadaşın dediyi gibi bi program link vs.varsa birisi paylaşırsa çok makbule geçer yaşım 19 boyum 1.78 -80 ve dahada en fazla bi beş cm uzasam çokmu kötü ne olur aydınlatın ne yapmam lazım 9 ay sora askerim...saygılar

7. install

install Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    forumda bir arkadaşımız aşağıdaki önerilerde bulunmuş bana gayet tatminkar geldi bu ürünlerin zarları veya yararlarından bahsedermisiniz uzamaya olumlu katkıda bulunurmu veya bunlara ek olarak sizinde önerilerinizi almak isterim
    yaşım 18 bu arada

uzamanı garanti ederim fakat birçok şeyden vazgeçmen gerekiyor. zamanım olursa sana özelden mesaj atarım..

öncelikle genetik sınırlarının zorlanması ve ve kanındaki calsium ve fosfor seviyenin belli oranda sürekli sabit kılmamız gerekli ve yağ alımın yüksek olmalı özellikle tereyağ ve zeytin yağı ile beslenmeli ve sana yazacağım supplementleri alman gerekiyor.

1. Solgar calsium-magnezium-çinko tablet 3 tablet 1000mg kalsium 450 mg magnezium 15 mg çinko fiyatı 22 ytl gibi

gün içinde 2 tablet almalısın duruma göre 3 peynir yumurta vs yiyecekleri yemediğin zaman.

2 solgar zinc 22 mg çinko tablet yatmadan 2 saat önce 18,50 ytl gibi

3 solgar omega 3 yatmadan yada öğle vakitleri tavsiye edilen sabah fakat benim dediğim şekilde kullan. 60 ytl gibi

4-günde enaz 3 yumurta yemelisin.

5- supradyn multivitamin preparatı 7 ytl günde 1 adet yatmadan 3 saat önce.

6-balık alımını arttır. balık yediğin gün omega yı alma sonraki gün al.

not. calsium ile supradyn i kesinlikle aynı anda içmeyiniz.

çinko ile calsiumu aynı anda almayız.

calsiumu gece almayınız. sabah kahvaltı sonrası ve öğle vakitleri

çinkoyu gün içinde almayınız.

proteini yumurtayı sabah değil öğlen yada akşam alınız.

çay ve kahve içmeyi bırak. sakız ve katkı maddesi içeren sakız şeker almayınız.

tv ve bilgisayar başında radyasyona maruz kalmayınız. cep tel ile az görüşme yapınız.

egzersiz.

ip alın 16 ytl ye metal üzeri kauçuk ip sürekli gece ip atlayın.

yüzün.

yatağa daima yorgun giriniz.

bunları yap 10 cm garanti ederim size

artı bi pediyatri uzmanına görün diyecem fakat cocukta değilsin. fakat sana büyük oranda fayda sağlar.

bunları 10 ay boyunca devamlı kullan. duruma göre seni başka yerlerede sevk edebilirim.
    sırf hayalindeki mesleğe sahip olman için elimden geldiğince kendimi yordum yoksa bu kadar yazmam.

bende zamanında pilot olmak istemiştim neyse uzun hikaye.. saygılar. dikkat ediniz kendinize.

8. sananelan

sananelan Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar siz kullanmışsınız galiba bu ürünü adresim [email protected] bana yardımcı olursanız sevinirim acaba ürün gerçekten etkili mi deil mi yardımcı olursanız çok sevinirim mail adresimden bi cvp yazın lütfen...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:54 ----------

ürünün kimi boy uzatma oldunu yamayı unutmusum arkadslar gercekten kullananlar bana yardımcı olsun mail adresimden [email protected]

9. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili boy takıntısı olan arkadaşlar boy uzaması tamamen genetikdir şu ilacı kullanıyım falan filan la, uzamax çıkmış şimdide mesela para tuzağı böyle şeylerle uzamaz...20 yaş üzeindeyseniz istediğiniz sporu yapın istediğiniz ilacı kullanın uzayamazsınız

örneğin benim arkadaşım süt içmez (az içer),yoğurt yemez spor yapmaz vs.vs . ilac kullanmaz ama boy 190...demek istediğim siz boy uzattığı idda edilen yöntemlerle sadece kendinizi avutursunuz fazla kafaya takmayın boşverinnnn

Son düzenleme: 18 Mart 2010
  10. metehan711

metehan711 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar boy eğrisi diye bir şey var duyanınız var mı bilmiyorum. bu eğriler, her ülke için belirli standartlarda oluşturuluyor. ben bu testi kendime 9-10 yaşlarında yaptırdım. o zamanki boyumun ve yaşımın çakıştığı eğriyi buldum ve 16 yaşına kadar takip ettim, şuanki boyum olan 178 cm çıktı. daha da uzamaz diye düşünüyorum, ayrıca dumbellarla maksimum 5-6 kilo ağırlıklarla çalışıyorum, bunların bir etkisi var mıdır sizce? 20 küsür yaşından sonra birden boy atanınız var mı merak ediyorum, pek mümkün olmadığını düşünüyorum umarım yanılırım :D

11. Sercan20

Sercan20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben 20 yasındayım ve gecen hafta kimi aldım düzenli bir şekilde kullanırsam etkisini görebilrmiyim ayrıca her gece yatmadan once duzenlı olarak süt iciyorum.

12. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    MİLLET SİZE MİCHEAL JORDAN IN BOYUNU 3 SENEDE NASIL 20 CM UZATTIĞINI SOYLİM ÇOK ÜNLÜ Bİ KİTAPTA OKUMUŞTUM

ADAM BARFİKS DEMİRİ GİBİ ŞEYLEREE TUTUNUP SÜREKLİ ASILI KALIYORMUŞ AMA SÜREKLİ , SİZDE DENEYİN İŞE YARIYOR EĞER 25 YAŞ ALTIYSANIZ MUTLAKA DENEYİN

BU ŞEKİLDE :

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:53 ----------

MİLLET SÜT KONUSUNA GELİNCE İNSANLAR SÜREKLİ BAĞIRARAK SOYLUYOR Bİ ŞEYİ SÜREKLİ BAĞIRARAK SOYLERSENİZ HERKES İNANIR SÜTTE İNSANIN SİNDİRMEKTE ZORLANACAĞI KAZEİN HORMONU VAR VE AMERİKADAKI ULUSLAR ARASI BİR ŞİRKETİN YAPTIĞI ARAŞTIRMADA İNSANIN PROTEİN İHTİYACININ GÜNDE SADECE 30 GR OLDUĞU TESPİT EDİLMİŞTİR , HATTA ANNE SÜTÜNDE BİLE İLERLEYEN AYLARDA PROTEİN MİKTARI AZALIR , FAZLA PROTEİN YAĞ DEPOLAMANIZA NEDEN OLUR , İNANMIYORSANIZ DOĞRU KAYNAKLARDAN ARAŞTIRIN , KİTAPLARA BAKIN YAPILAN ARAŞTIRMALARA BAKIN

İŞTE MİLLİYET GAZETESİNDEN BİR ALINTI

PROTEİNLER: Proteinlerin kilo yapmada etkileri azdır. Günlük protein ihtiyacı 25 - 30 gramdır.

BUDA LİNKİ :http://www.milliyet.com.tr/extra/venus/diyet/diy002/diyet22.html

BOŞU BOŞUNA FAZLA PROTEİN YÜKLENMEYİN NORMAL BİR İNSANIN İHTİYACI 30 GR DIR SİZ BİRAZ DAHA FAZLA ALABİLİRSİNİZ

13. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli bilgilerin için sağol.

Demek günde 25-30 gr protein yeterli. Biz de boşu boşuna o kadar tavuk yumurta yiyormuşuz. Keşke sana danışsaydık.

14. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    KALSİYUM ALMAK İSTİYORSANIZ FINDIKTADA BOLCA VAR VE İNSANIN KAŞLSİYUM İHTİYACINA ÇOK FAZLA HASSASİYET GÖSTERMESİ GEREKMEZ EĞER OYLE OLSAYDI YANİ KALSİYUMA BAĞLI BİŞEY OLSAYDI HER YAŞTA UZARDIK , BU ARADA BİLEK KALINLAŞTIRMA HAREKETLERİNİ BULDUM SAT TAKILAN YERİN KALINLAŞMASI , İLGİLENENLER BANA MESAJ ATABİLİR

FINDIK: DEMİR , KALSİYUM

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:04 ----------

Dostum bu dünyaca ünlü kitaplardan birindede yaziyor kitabin adi anthony raobbins ve sinirsiz güç ,,işte bu protein araştirmasini yapan bilim akademisi
    national academy of scienses

inanin bana bu doğru hatta adamlar 54 gr açiklamiş ama sormuşlar neden böyle açikladiniz dye ama adamlar soylemeişler bunun nedeni belli daha fazla potein içeren gida satmak ve para kazanmak çünlü herkes inaniyor süt faydalidir ve çok fazla proteine ihtiyaimiz var diye

15. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    kullanında genetiğinizi bozun... bari insanları özendirmeyin bunlara biraz araştırın ne kadar zararlı bişey olduğunu görüceksiniz

16. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Peki yanliş bilgilerle devam edin ben size kaynak gösteriyorum , isteyen araştirir soylediklerime körü körüne inanmayin kendi haytiniz açisindan düşünün

17. Stronger1

Stronger1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    uzayan varmı :)

18. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Vitaminleri kullanmaya başlicam ama karaciğeri zorlar mı. Boy uzatalım derken sağlıktan olmayalım:D

19. tommy gun

tommy gun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  20. turankaan

turankaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar,
    Boşuna Uğraşıyorsunuz. Kimi Boy Uzatıcı, İbrahim Saraçoğlu Tedavi yöntemleri. Tek Yapmanız Gereken Prof. Dr. Atilla Büyükgebiz Defalarca TEŞEKKÜRLER. Marmara Üniversitesi, Gata, Ve daha Birçok yer ve yöntem denedik tek sonuç aldığımız yer.
    http://www.0-18klinik.com/default.asp
    Yaklaşık 7000 TL Harcadım, Kaybolan zaman cabası, Prof. Dr. Atilla Büyükgebiz'e 250TL Muayene Parası 145 TL'de ilaç Parası ödedim. Tekrar TEŞEKKÜRLER. İhmal Etmeyin. Günlerin Çok Önemi var. O saçmalıklarla zaman harcamasak kızımın boyu dahada uzayabilirdi. Zaman Kaybetmeyin.

Sayfayı Paylaş