boy uzatan suppleemanltalr hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lookintoeyes tarafından 12 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. lookintoeyes

lookintoeyes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Linklere bakmadan, unut gitsin diyorum.
    Sence yarasa ismi coktan duyulmazmiydi ? onca kisi buyumek istio ;)

3. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Sayfalardan biri hiç açılmadı diğeri ise sadece 3-4 sayfalık bir web sitesi. Yarısını falan okudum ama hiç tatmin edici bir açıklama göremedim. İçinde ne olduğun hiç bahsetmiyor. Growth tetikleyicisi benzeri açıklamalar var ama onu çok saçma anlatmış. Kesinlikle para tuzağı.

4. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    GH Stack, GH Max türü ürünler kullan. Fazla süt içme...
    Kür yapma. Protein ve Kalsiyum ağırlıklı beslen. Body'e devam et. 2 yil içinde istedigin gibi olursun sanirim.

5. lookintoeyes

lookintoeyes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,
    cevablarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar,
    abi bişi sorcam bu grow

GH Stack, gh max gibi ürünler growth hormonunun artmasını sağlıyor, etrafta bunlar hakkıdna olumsuz seyler duydum, bunların zararı varmıdır? açıklamalrında anobolik etki yapar diyor stroidlere girmiyor dimi bunlar?
    bide abi supplemant kürü yapma demişin bnm gnc glumatin,craitin,amino asid, harline pro gainer(hacim için kullanmk isitorum) im var ewde, bunları kullanmayı bıraki mi? hangi ürünü , hangi markayı tawsiye edersin gh artırıcalarından
    çok soru sordum galiba,cevablarınız için tekrar teşşekür ederim

6. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Supplement kürü yapma demedim. Kür yapma dedim. Burada kastettiğim ilaç kürüydü. Staroidlerin birçoğu boy uzamasını durdurur. O yüzden. Supplement bol bol almalısın. Protein yüklemen yerinde olur özellikle.
    GH tetikleyicileri ile ilgili marka tavsiye etmeyeceğim ama sen genel bi araştırma yapabilirsin.
    Ayrıca bu GH Booster lar steroid değil tarım bakanlığından izin almış supplementlerdir.

7. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    boy uzaması genetiktir. kilo almak gibi değildir boy uzatmaya çalışmak. eğer kişinin aile boy ortalaması kısaysa fazla zorlamanın bir anlamı yoktur diye düşünüyorum. insanların boy kısalığını kompleks haline getirdiğini bilen bazı zihniyetlerin piyasadaki ürünlerinden bazıları. amino asitler de de gh salgılatma özelliği vardır

8. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sadece bir kez cahillik dönemimde sustanon kullanmıştım.buda boy uzmasınız durdurumu?

9. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Büyüme hormonu için bunlarla uğraşılacağına, çok ağır press hareketlerinden kaçınılarak bacak hareketlerine yüklenilse boy uzamasına(22-23 yaşından evvel) daha çok katkı yapar derim.

10. lookintoeyes

lookintoeyes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aa bende boyumun uzaması durur dşye tüm bacak hareketlrin bırakmıştım,
    hangi hareketleri yapmalıyım?
    s

11. Soldiers

Soldiers Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boy uzaması için supplement :lol: (komedi ya)
    yaşın kaç arkadaşım. yaşını söyle hormon verelim ona göre... :lol:

12. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    kurallari okumani tavsiye ederim...

13. pokeharun

pokeharun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    harun
    Yer:
    bursa
    merhaba arkdaşlar bende unıversal gh max alıp kullanmayı düşünüyorum.büyüme hormonuna etki edici bi özelliği varmış yaşım 20 ye yeni girdim ve sakal bıyık çok sık değil.günlük boy uzamasına yardımcı egzersiz hareketleri yapıyorum.düzenli sağlıklı besleniyorum boyum 1.73 hergün süt filan da içerim belki birazdaha uzayabilirim diye.. zaman zaman amötör olarak kas çalışmışlığım olmuşdu.fakat şimdi düzenli yeni aldığım ağırlık sehpası ekipmanlarla beraber çalışmak istiyorum. sizin bana öncelikle boy uzamasını tetiklemek babında tavsiye edebiliceğiniz ne gibi ürünler var hangisini kullanmalıyım.şimdi kas da çalışıcam bu hapın yanında farklı vitamin mineraller amino asitler almalıyım etki daha iyi olması açısından.
    gh max ın yanında başka amino asit desteği filan kullanmalımıyım sizce ne dersiniz?..yardımlarınızı bekliyorum sitelerde araştırdım fakat yinede yazma gereği duydum..
    bi de bu gh max nereden eczanelerden alınabilirmi? bi kaç yere sordum ben satmıyorum dediler demekki alınabiliyo:)

bi de son olarak arkdaşlar ben sivilceler için roccautane diye bi ilaç kullanıyorum günlük 3 tane 20 gramlık olandan.acaba bu ilaçla beraber bu ürünlerden kullansam bi zararı olur mu ki ? doktora sordum ama doktor dedi böyle şeyleri kullanma bu hapla zarar verebilir dedi bana çok bilinçsiz sölemiş gibi geldi.ama sanırım bu ürün zaten yapay bişi içermiyo vücudun olması gereken değerlerin maxımuna çıkmasını sağlamaya çalışmıyor mu ?..
    ne dersiniz arkdaşlar gerçekten bilgi ve tecrübelerinize ihtiaycım var...

Sayfayı Paylaş