boy uzamasi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Giray1515 tarafından 10 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    iki senedir 8 kiloluk dumbelle calisiyorum.biyorum erken oldugunu fakat alirken bilmiyodum.su an 15 yasindayim ve boyu 1 cm icin arkami bile verecek kadar kafaya takiyorum.su an 1.75-76 gibi biseyim ve 2 senedir dogru duzgun uzamiyorum

bu basligin acildigi bi linki vermeyin lutfen.net cevap verin.saadece dumbell kaldirmak boyu engellermi engellemezmi?
    sanki dunya ikiye bolunmus gibi.ailemin yarisi engeller yarisi engellemez diyo.arkadaslarim,internet siteleri hatta 10 doktora sordum tam 5 i engeller 5 i engellemez dedi.insaf yav!!

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    tamamen mantıken konuşuyorum uzaman falan değilim benim bildiğim boy uzaması uykuda olur, 16kg ile boyun kısalacaksa kilo ver hızlı uza gibi bi mantık çıkıyor
    sen yinede için rahat etsin istiyorsan bir koridor (kapı değil) barfiksi al gece yatmadan biraz sallan silkelen asılı kal öyle uyu.
    uykunun düzenli olması boy uzamandaki en önemli faktör 8er kiloya takılacağına güzel uyuyormusun sağlıklı besleniyormusun onu irdele
    ağırlık 1 etkilerse uyku+beslenme 100 etkiler(tabi uzamak genlerinde varsa böyle yoksa işin çok zor)

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : boy uzamasi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş