Boy uzamasını durdurmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve byrappe tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. superman06

superman06 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    ya abi ne boyu kısaltmak istemekten bahsediyorsunuz .... keşke ben diyorum ki benim boyumda 1 90 veya üstü olsa suan 19 yasındayım boyum 1.82 ama gel gelelim ki bende hergün cabalıyorum boyumu uzatabilmek icin :D yapım cok iyi ama işte boy uzatıcı hareketler yapmaya calısıyorum bu konuda arastırmalarım var umarım herkez istediği boya kavusur ve sahip olur :))

saygılar forum

2. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaslar , başta bende keske biraz kısa olsam diyordm artk çok şükür daha uzamak istiyorum :)
    Cünkü biliyorum ki benim uzunlugum karsı tarafın dikkatini cekiyor ve karsı taraf kendınde bi eksıklık görüyor ki bana boyun cok uzun dıyor :)

Bu arada 29 kasım dogumluyum 1995
    1.93 boyum var :) boyumdan çooooook memnunum :) umarım 2.10 falan olruum acıkcası :) daha 21 e cok var :)

Basket falanda oynamıyorm yedigime dikkat edip , sporumu yapıyorm o bana yeter :)

3. excellent

excellent Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sen beni de geçmişin 1994 doğumluyum 1.95 boyum var :)

4. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0

boy uzun olması itici bir şey değil çekici yanındaki kadına baksanıza bu adam yağ torbası kas olduğunu düşünürseniz bence daha iyi ne kadar uzun olursan o kadar kas kütlesi geliştirebilirsin fazla şişmeden

Sayfayı Paylaş