Boy uzaması

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve yanntiersen tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yanntiersen

yanntiersen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bahçelievler, İstanbul
    Merhaba arkadaşlar . Ben yaş söylemeden tam olarak doğum tarihimi vereyim 27 Kasım 1997 . Boyum 1.65lerde . Bu yaştan sonra uzamazsın diyolar ancak türk gençliğinin hesabına göre 17 yaşında oluyoruz resmi yada yabancıların fln hesaplarına göre 16 yaşında oluyoruz . Tam anlamadım bunları ama :D Siz karar verin . Arkadaşlar ergenliğe 1 sene geç girdim boy uzamam durmadı zaten hala zaman zaman uzuyorum . Sizce uzamam mümkün mü yoksa kısa süre sonra durur mu ? Uzayabilirsem düzenli beslenme ve egzersizlerle 1.75 i geçebilir miyim ? Lütfen ciddi ciddi soruyorum . Dalga geçmeyiniz .

Baba 1.76 Anne 1.62 .

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Şurdan biri kalkıp dese 1.80 olursun inanıcakmısın ? Sen düzgün beslen sporunu yap bırak boyun uzarsa uzar zaten niye kafana takıyosun ki ? Buradakiler nereden bilecek hem.

3. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Başka bir konuda arkadaşin biri ortapedi doktoruna gidip kemik ucuna basit bir röntgen ile baktırdığını açık olup olmadığını öğrenmişti. Sende bunu yapabilirsin uzama devam ediyorsa gerekli egzersizlerle ve düzenli beslenerek bu işin olcağının kanaatindeyim

Sayfayı Paylaş