Boy uzaması Ve kilo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xxavci01 tarafından 27 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xxavci01

xxavci01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhaba.Ben sporumu evde yapıyorum suan spor salonuna gidemiyorum . Evde 2x2 dambıl ve bilek yayı (sık sık)kullanıyorum.İp almayı düşünüyorum barfiks barı(annem izin verirse )almayı düşünüyorum.Basketbol oynuyorum ,karateye gidiyorum orada gerek kardiyo olsun gerek konidsyon olsun farklı egzersizler yapıyoruz(esneme hareketi,ısınma tekme yumruk vs)
    Boyum:1.63
    kilo:55
    ağırlıklar hafif olacağı için çok bi zararı olacağını düsünmüyorum saten az 4 tane felan haraket yapıyorum oturarak çoğu. Egzersizlerim:
    ön pazu:3x20
    triceps:3x15
    squat:2x10
    sırt hareketi:3x20
    şınav:2x20
    mekik:3x20+40
    iste arkadaşlar bunlarda egzersizlerim.Soacağım soruya gelirsek ailemizde anne tarafında genetik bi özellik var Gerçi geçen senelerde yoktu ama büyük şehre taşınınca oldu bu ,Basenler büyük biraz bizim ailede ve bende biraz yesem sanırım oraya gidiyor kalçamda biraz büyük yine ailevi.Acaba bunları nasıl eritebilirm diyetle hareketlerle Vs. sizlere bunu sormak istiyorum...

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Zaten yaptığın sporlar cardio çalışması barındırıyor. Yediklerine dikkat etmeye çalış ve basenlerini sıkılaştıracak hareketler ekleyebilirsin antremanına

Sayfayı Paylaş