boy uzaması hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dlxattack tarafından 7 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle merhabalar herkese buraya konu açamıyordum bugün konu açma hakkını kazandım

Başlayalı yaklaşık 2.5 ay oldu herhalde bu işe ilk programım hafifti iki bacak haraketi vardı silindirin arasına bacaklarımı sıkıştırıp bir ters yatarak birde otutrak 30 kgda kaldırıyordum butterfly chilly up down mekik haraketleri filan ikide dambell haraketi vardı 7.5 kg gerçi hocama demiştim boy tedirginliğim var boyumun uzamasını engellemiyecek haraketler olsun demiştim oda bunları vrmişti 1 ay böle yaptım, fakat sonra yanına gidip hacimlenmek istiyorum artık dedim boydan vazgeçtim dedim ağırlaştırdı programımı yeni haraketler filan verdi boyun uzaamasın etkilyebilirdedi sonra vazgectım yine eski programıma döndüm sonra yine gittim yanına bişi olmaz fazla ağır değil bu program uygula dedi 1aydırda yapıyorum

1.gün
    -2 tane göğüs kası için haraketim var adını unuttum ama pressli bişiydi bir alete bağlı halterde 2 açıyla değişik şekilde kaldırıyorum 3 set 12 tekrar 5 kg ve 2.5 kg ağırlıklar takarak iki tarafada demir bar kaç kg bilmioyorum
    -butterfly 3 set 12 tekrar 40kg yapıyorum
    -barfix aleti var 40 kg de 3 set 12 tekrar yapıyorum bunda kilo azaldıkca zorlaşıyormus 30 kg en sonu diğerlerinde ağrlk bosluklarına takılmıyor
    -chilly pul downmudur nedir onu yapıyorum hafif yatay yatıp yukarıdan kendıme doğru cekıyorum göğüs için 30 kg da 3 set 12 tekrar
    - sonra kürek çekme gibi bişi var kendime doğru belim dik bi şekilde iki ucundan tutp bişi çekiyorum adını unuttum kürek çekme haraketimi ne bişi diyorlar 35 kg da 3 set 12 tekrar onu yapıyorum
    -leg press var 30 kg da onu yapıyorum 3 set 12 tekrar
    -cablle rowing var 40 kgdada onu yapıyorum dizlerimi süngerin arasına sıkıştırp çok hafif kaldrıp ındırıyorum
    -birde elimde 7.5 kg dambllarla inip kalkıyorum 3 set 12 tekrar(bu haraketi 1 hafta filan yaptm hiç yapmıyorum üşengeçliğimden)

2.gün
    -Neck Dumbell Press 3 set 12 tekrar 7.5 kg
    -Latarel 3 set 12 tekrar 5 kg
    -birde bunun öne doğru açması vr 3 set 12 tekrar 5.kg
    -birde otrup dambl kaldırıoyrum triceps için galiba adı aklıma gelmıyor tam onuda 7.5 kg da onu yapıyorum son setim 10 kg yapıyorum 3 set
    -sonra bir haraket var z barı elime alıp otrup kollarımı yastıga dayayıp kaldırıp ındırıyorum epey zorluyor bu haraket adını unuttum z bar 7.5 kg ıkı tarafada 5.kg ve 1.25 kg takıp yapıyorum 3 set 12 tekrar bunuda
    -sonra zbarla yine ayakta dar acıda kaldrıp indiriyorum yine aynı kiloda 3 set 12 tekrar
    -yine z barla yatıp kolun arka kasları ıcın dırsek sabit kaldrıp ındırıyorum arkaya dogru adını unuttum bununda yine aynı ağırlıklarla 3 set 12 tekrar
    -birde bir haraket daha var adını unuttum onunda Dumbbell French de kaslar nereyi geliştiryorsa buda aynı yeri gliştiryor diye bliyorum sadece 15 kg da da onu kaldırıp ındrıyorum ayakta kendıme cekıp
    -sonrada mekik filan var 2 türlü mekik var 3 set tıkanana kadar
    - birde hyper expensıon bişi vardı bel kası için elime 5 kg dumbell alıp 3 set 12 tekrar yapıyorum onuda

boyumu engelliyecek haraketler varmı burda varsada kilolarım düşük olupta yapınca zararı olmazmı yada kilo az da olsa engellermi ayakta halter ve legg press engeller diyolar ama kilolarım az gibi yinede engellerimi biraz daha düşürüymmu yoksa ayakta halteri ve legg presi fılan kaldırıymmı 1 ayı gecmıstr bu programı uygulayalı eklemlermi kapamış olabilirmi

bu arada 30/07/1994 doğumluyum 175 boyum var 61 killoyum 23 gün sonra 17 bitcek 18 den gün alcam babamın boyu 180 abimin boyu 180 annemin boyu 168 180 olma olasılığım olabilirmi eklemlerim kapanmamışsa

Son düzenleme: 7 Temmuz 2011
  2. HDMI

HDMI Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Dostum egzersizlere çok takılma. Esas sorun senin bu saatte burada olman. Büyüme hormonları gece karanlığında salgılanıyorlar. Büyüme hormonları olmadanda uzayamazsın ne yazıkki.

3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    oda doğru uykuda önemli tabi tam cevap olmadı ama teşekkürler yinede .)

4. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    yardımcı olabilcek olan?

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Kaynak belirtilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş