Boy Sorunu

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve FATEMA tarafından 6 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Evet boy konusunda hayatım boyunca kompleks edimdim bu benim özgüvenimden bile çaldı kısa olmak psikolojik olarak ezdi hep beni pek bi çarede bulamadım ama en son somatropin büyüme hormonu iğne olarak kullanmaya karar vermiştim kanser tehlikesi olduğu için vazgeçtim gibi ama tam değil.Siz olsanız ne yapardınız.Yaş olmuş 20 çok az bi uzama için hormon iğnesi olurmuydunuz?maddi yöndende zorlayıcı meblalar..

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Boyun kaç onu yazmamışsın?

3. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Bile bile yazmadım işte kompleksli olduğum buradan belli 168 ?

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ben olsam kafama takmazdım 1.68 cm boy kısa değil orta boyludur.neticede kuzey avrupa ülkelerinde yaşamıyorsun kızların boyu zaten 1.55 ile 1.65 arasında değişiyor yani o bakımdanda sorun yok fitness sporuna devam ederdim kaslı bir yapı karizma gösterir insanı sonra saçıma,giyimime özen gösterirdim bakımlı olurdum öğrenciysem hele ki yaşım 20 olmuşsa boydan ziyade kariyerim kötü mü yada iyi mi olacak diye ona kafamı takardım iyi bir üniversitede okumak için elimden geleni yapardım ve tabi kariyer basamaklarını yavaş yavaş çıkacağım bir iş yapmaya çalışırdım sonuç olarak başarılı,sporcu,bilgili 1.68 boyunda bakımlı bir adam olarak herkesden saygı görürdüm

de517 ve FATEMA bunu beğendi.
  5. bodyboyy

bodyboyy Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    boy konusunu çok kafaya takmşsınız bence tamamen psikolojik ben ortopedi doktoruyum belki bir nebze yardımcı olablrm sana. 168 boy kısa bir boy değil ayrıca 20 yaşındayım demişsin erkeklerde uzama 21-22 yaşına kadar devam etmektedir kimilerinde bu sınır uzamaktadır tabi genetiğe bağlı olarak.Eğer çok kafanıza takılıyorsa hastanede kıkırdak filmi çektireblrsiniz. Bol bol süt ve ürünleri tüketin barfix çekin asılı kalın yüzün omuriliğe ağır derecede baskı yapan hareketlerden uzak durun. 1-2 cm daha kemik uzaması gerçekleşme ihtimali vardır.. Umarım yardımcı olmuşumdur.

FATEMA bunu beğendi.
  6. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Teşekkürler aslında ferahlatıcı bi yazı olmuş ama takıntı olmuş işte belki birazda uzun kızlar tetikliyor beni.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:31 ----------

Teşekkür ederim epipiz kıkırdaklarımın filmi çekildi maalesef büyük oranda kapalı olduğu söylendi,yalnız kemik uzaması olarak ne kastettiğinizi anlayamadım,ortapedi dr. olarak bacak uzatma veya düzeltme ameliyatına nasıl bakıyorsunuz yada birkaç cm uzamak için farklı bir yok varmıdır sizce?

7. bodyboyy

bodyboyy Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kemik uzaması derken doğal olarak uzamadan bahsettim fakat kıkırdaklar kapanmış gibiyse pek verimli uzama görülmez. Fakat sen genede süt ürünleri tüket bol barfix çek yarım santim olsa da bi uzama neden olmasın. Boy uzatma ameliyatlarını netten araştırabilirsin ağrılı ve felç kalma riski olan bir ameliyattır. Ayrıca kısa değilsin tekrardan diyorum ameliyat olanlar genelde cüce olan kişiler, durumun psikolojik.

FATEMA bunu beğendi.
  8. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Tekrar teşekkür ederim ilginiz için bacaklarımda çarpıklık olduğu için daha önce ortapedi dr. gittim ameliyatla düzeleceğini ve birkaç cm uzayacağımı söyledi fakat o masaya yatılırmı 1 ay hastanede kalınırmı uğraşılırmı dedi ve üstü kapalı bi şekilde vazgeçirmişti beni.

Sayfayı Paylaş