Boy sıkıntısı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mailler tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mailler

mailler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler arkadaşlar bu sene üniversiteye başlamamla birlikte spora da ağırlık vermek istiyorum,yalnız önce söylemem gereken bir şey var.Şimdi ben ağırlık kaldırma olaylarına falan 13-14 yaşlarımda bilinçsizce başladım.Tabi klasik dumbell hareketleri yaptım ve az biraz kas gelişimi sağladım.Ama şu anda 18 yaşındayım ve boyum bundan 3-4 sene önceki haliyle aynı..hiç bir uzama yok.Bunun sebebi kemik gelişimi yaşlarında ağırlık çalışmış olmam olabilir mi sizce? bir de bu yaştan sonra boyum uzar mı sizce?.çünkü eğer uzamam durmadıysa ona göre bir antreman programı yapmak istiyorum.Forumda çeşitli amino asitler vb. şeyler gördüm boy uzama hormonu için,bunların bir faydası var mıdır? Bu arada:

Boy:1,65
    Kilo:68

Şimdiden teşekkür ederim.

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. mailler

mailler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili şeytantüyü,maddeleri okudum ama aykırı bir şey göremedim,başlıkta sorduğum iki soru var,birincisi boyumun bu süre zarfında uzamaması ergenlik başlarında vücut çalışmış olmam mıdır sorusu,diğeri de,bu dakikadan sonra boy uzaması mümkün müdür...ha,ek olarak da amino asit gibi ek ilaçların yararı olup olmadığını sordum.Tabi yine size kalmış olay.ehem..saygılar.

Sayfayı Paylaş