Boy Sıkıntısı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve onuralpsahin tarafından 30 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. neglector

neglector Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Malatya
    Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun anlamadım? Nerede ne okuyorsun onu hiç anlamıyorum.Dünyada birçok örnek var boyu uzun olup bu sporu çocukluktan beri yapan.Ha nedir tutupta çok ağır kaldırıyorsan o zaman bi zararı dokunur.Fazla ağır kilolar ile başlamassanız boyunuza dezavantaj değil avantajı vardır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:37 ----------

o 2cm için ameliyat olan insanlar var arkadaşım.Bu arada senin boyun kaç 2 metremi 2 cm'i boy uzaması olarak saymıyorsun ??

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    body başlama yaşı 13 dur turkıeyde malesef yanlıs anlasılıyor body boy kısaltmaz duzgun sekılde yapılırsa gelısıme cok faydası vardır boy uzamasınada yardımcı olur hareketler onemlı halter kaldır demıyorlarki body yaparken.

agırlık kaldıranlar kısa olur haltercıler mesala 5 -10 kg lık dambıll la boyu uzamasını engellıcegını sanmıyorum.

3. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Ben o yüzden body'ye başlıyamadım geçen sene başlıyacaktım aradı babam salonu salondaki hoca demişki eğer gelirse boy uzaası durur demiş o yüzdende göndermemişlerdi belki o adam ole demese gidecektim:D

4. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    deadlift ve squat gibi hareketler boy uzamasına engel oluyor

5. onuralpsahin

onuralpsahin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaslar daha yeni bilgilere sahip olup fikrini söylemek isteyen varmı ?

6. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    benim ailem kısa babam 1.62 annem 1.55...ben 1.74 um bu da lise boyunca basketbol oynamama borcluyum kardesim 21 yasında onun boyu 1.68 kaldı futbol oynadıgı icin :) yani basketbolun kesin yararı var

7. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    Yahu yanlış şeyler söylemeyin ya.Ben bile uzadığımı hissediyorum.Hissetmektende öte uzadım.Ki ben de inanmıyordum.Boyumuda artık takmıyorum.Kendinizi bu spora odaklayın.Emin olun herşey boy değil.Boyunda kısa değil zaten.Benimle dalga geçen 1.85lik Vücut geliştirmeciler hacim yapacam diye bir taraflarını yırtıyorlar yani...:D daha fazla konusturmayın
    :D

8. Aab Husein

Aab Husein Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
  9. gangsta86

gangsta86 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    arkadaşlar body boy uzatmaz... ya da bilmem ne sporu boy uzatır mı diye sormak saçma bence...
    boy uzatmak istiosan basket,voleybol,hentbol ya da yüzme vs.. yapmalısın.Ayrıca 16 yaşından sonra boyun uzaması ergenliğin ilkbaşlarına göre yavaştır.Genetik açıdan engel varsa uzamaz da...

Sayfayı Paylaş