Boy Konusu.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Boodraen tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Boodraen

Boodraen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar.1 aydır bodybuilding yapıyorum.Ama ayrıca basketbol da oynuyorum.Boyum 1.86 ve kilom 67 yaşım ise 14.Sorum şu body boy uzamamı etkiler mi?Daha çok uzamak istiyorum da.Ama halter filan yapmıyorum.Chest press,bench,lov row,pullover ve benzeri hareketleri yapıyorum.Sorun olur mu sizce?

2. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Hayır olmaz. Herşeyi yapıyorum. 15 yaşımdayım. 175 boyla başladım 176yım şuan. (8.ayım)

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Boodraen

Boodraen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım.Salondaki Eğitmen de öyle dedi ama bir kaç forumda press hareketlerinin gelişimime çok Zararlı olduğu gibi Şeyler söylediler.İçimde kaldı şimdi.:confused::)

4. bortecine.tozkop

bortecine.tozkop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dostum press ve bacak hareketleri kesin durdurur gelişimini kendimden biliyorum bende 13- 14 sene basket oynadım sana bunu döyleyebilirim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Boodraen

Boodraen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler,biriniz başka biriniz başka bir şey diyor.Basketbol hocam durdurur ve yavaşlatır diyor,spor salonundaki hocam hiç bir şey etkilemez aşırı ağırlık yapmadığın sürece diyor.Lanet olsun çok tedirginim.Boyumun daha uzamasını istiyorum ama güzel bir vücuda da sahip olmak istiyorum.Canım sıkıldı şimdi. :(

6. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    boy uzunluğu ile ağırlık çalışma arasında bir ilişki yoktur. aynı şekilde basketbol ile de boy uzunluğunun alakası olduğunu düşünmüyorum. ne hikmetse 210 cm boyu olup da basketbolcu olmayan görmedim , kesin çocukken büyüme hormonu kullanıyorlardır.

7. Janissary__

Janissary__ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    4 senedir vücut çalışıyorum yaşım 18 geçen sene boyum 173 idi bu sene 176 boyundayım,bacak hareketleride yaptım,presste yaptım hiç birşey olmadı.Duyduğum kadarıyla eğer ''squat hareketini çok ağır kilolarla girersen'' ozaman durdurabileceğini hatta boyunun kısalabileceğini biryerden duymuştum fakat bilemicem.

Sayfayı Paylaş