Boy kompleksi......

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bozzkurt tarafından 10 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bozzkurt

bozzkurt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Bilgisayar/Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar benim boyum 1.67 bu spora yeni başladım sayılır yani bu sene salona düzenli olarak gitmeye yeni başladım. Boyumun çok küçük olduğunu düşünüyorum Benim boyumda olan yada ortalama bu boylarda olan arkadaşlar beni rahatlatmak adına bi şeyler söyleyebilir mi?? Yani vücudum nasıl hoş durur?? Nasıl çalışmalıyım?? Aslında çok hacim kazanıp iri görünmek istiyodum çalışmam buna yönelikti ama düşündümde sanırım boyum küçük olduğu için yakışmayacak. Yaşım 25 yani bu yaştan sonra boy uzamaz estetik görünmek için vücudumu nasıl şekle sokabilirim?? Lütfen yardım.....

2. Rise

Rise Yeni Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dövüş Sporları Uzmanı/Eğitmen
    Yer:
    İstanbul
    22 yaşındayım ve boyum 1.73 :) bu sadece kişisel bir sorun pek takma,
    boyla olsa her boyu uzun olan hoca olurdu,
    dediğim gibi takma...

3. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Kafana takma boyunu çok kısada değil 25 yaşında 150 boyunda çok insan gördüm sen kafana takıyorsan onlar ne yapsın sen sporuna bak iş boyda değil.

4. Ege Yıldırım

Ege Yıldırım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim Boyum 1.77 Ama Benden Uzun Birini Gördüğümde Aynı Komplekse Kapılıyorum :) İnsan Oğlu İşte , Takma Sen Bence Kısa Değil Orta Boylusun.

5. bozzkurt

bozzkurt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Bilgisayar/Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Spor tabikide ilk başta sağlık için yapılır ama bizim sporun en önemli tarafı sağlıktan sonra gösteri sporu olması. Tamamen görsellik ön planda. Bu sporu yapanların büyük bir kısmı vücudu güzel gözüksün diye yapıyor. Böyle olunca da benim gibi (boyu çok kısa-uzun, kilosu çok az-fazla) olanların moral ve motivasyonu çok düşüyor. Kendimizi nasıl avuturuz neler yapabiliriz fikri olan paylaşırsa sevinirim....

6. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    tabikide sporun bize kazandırdığı estetik güzellik pastanın kreması gibidir :).benim gibi 1.85 cm olup 67 kilo olmak garip bir duygu

Sayfayı Paylaş