boy kilo ve ilaç önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve geffon tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. geffon

geffon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler arkadaşlar bn 24 yaşındayım ve balıkesir edremit ilçesinde oturuyorum danışmak istedğim bir şey var. boy 182 cm kilo 120 kg bi hastalıktan doalyı ilaç kullandım ve 2 yıl gibi sürede kilo aldım ama şimdi geri vericem kararlıyım normal bir vücüd yapmak için ortalama kaç kilo olmam gerekli birde yardımcı ilaçlar yeni başlayana ne önerile bilir ( aylık ortala 400 - 500 tl gibi bir bütcem war ) burda 1 spor salonu war oda amlesef basında eski bir beden öğretmeni var sadeece teknink yardımları oluyormus. nitrixi tavsiye ettiler ne dir kaç kg olmam gerek spora başlamak için ?

2. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    oncelikle kendine ara hedefler koy, 100 kg alti gibi, sonrasinda, beslenmeni duzene koy, extra bir ilaca ihtiyacin yok, cok istiyorsan, motivasyon ariyorsan, L-carnitin kullan ve her gun limonlu yesil cay ic en az 3-4 fincan sekersiz. mutlaka bir checkup a gir, Laktik asit seviyen , spor yapman gereken nabiz araligini ogren.Kulaktan dolma bilgilere, gereksiz ilaclara guvenme. En buyuk ilac senin iraden olacaktir.Hic yememek, cok yemekten daha da kotudur, Ayda 10 kg gibi hedefler yerine, ayda 4-5 kg olarak hedef koy. Gercekci ol.Azimli ol. sonuda zaten zayif olursun. Bunu diyet olarak gorme. Ve eger kilo verdiginde duzgun bir fizigin olmasini istiyorsan, mutlaka haftada en azindan 2 gun agirlik calismasi yap. Cok tekrarli tam vucut calismasi . Bunun disinda zaten bisiklet yuruyus veya crosswalk sart olacak. Dedigim gibi oncelikle 100 kg nun altina dususu hedefle. ZAten olman gereken kiloya duseceksindir.

Azmini koru gerisi kolay.bundan 6 ay sonra sunu deme, Keske 6 ay once baslasaydim simdi 90 kiloydum. Bunu sakin deme. Bunu dememek icin , gerekirse buzdolabina kagit yazip koy, Asla vazgecme ,usenme, erteleme. Bu sana kilo verdirecektir.

Dasaev ve geffon bunu beğendi.
  3. sthammer

sthammer Guest

4. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra

Forumda uzun zamandir okudugum en akli basinda tavsiyelerden, katiliyorum.

geffon bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş