boy hakkinda

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve simitci88 tarafından 20 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    öncelikle herkesten rica ediyorum lütfen yine mi boy vb demeyin durum biraz farklı. forumdaki boy konularının hepsine baktım diğer internet sitelerine falanda baktım. ama yinede yazayım dedim lütfen kitlenmesin. öncelikle 96 doğumluyum eylülde doğdum 14.5 yaşında oluyorum galiba boyum tam 170 ama bizim okul nba dan seçmeler gibi kime baksam en az 175 yaşıtlarım. ben küçüklüğümden beri hep süt yumurta yer içerim ama hiç kuruyemiş vb yemezdim acaba bundanmı kaynaklanıyor. kuruyemiş yemediğim için dişleriminde bir kısmı küçük kaldı bir kısmı büyük.internette şöyle bişey gördüm max boy = anne boyu artı baba boyu artı 13cm bölü 2 diyor böyle yapınca benim max boy 169 çıkıyor moralim alt üst oldu gidip mutfaktaki kuruyemiş poşetini ağzıma boşaltasım geldi tek sorun bu mu sizce yada şu dakkadan itibaren yemeye başlasam dişlerim ve kemiklerim daha iyi gelişirmi. birde geçen seneki fotoğraflarma baktım bu seneye oranla nerdeyse hiç büyümemişim acaba seneye birden mi boy atcam yada nasıl olcak sizde bişeyler söyleseniz? bu arada yakın zamanda boğazımda ve kulağımda iltihap olduğu için doktora gittik ve demir eksikliği olduğunu söyledi küçüklüğümdede demir eksikliği vardı doktor bu gelişimini yavaşlatır vb dedi şimdi büyük ihtimal kırmzı et balık vb ye diceksiniz tmmda hergün hergünde diyememki bana kırmzı et balık yapın diye aileme. başka önerileriniz varsa söylermisiniz. bide daha once açtığım bi konuda dumbella çalışmaya başlıcam demiştim ama başlamadan vazgeçtim yani herhangi bir ağırlık altına girmedim bi ara şınav mekik barfix çektim biraz gelişim oldu ama bende şöyle birden uzamak istiyorum. saygılar herkese :D

2. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Boy uzatma konusunda alacağın vitamin genelde kalsiyum olmalı bunun için sana bir link atacağım ordaki ürünlere bakabilirsin yan etkileri de yok.http://www.sifamarket.com/sifalibitk...oy-uzatma.html orda yeşilex ve boy uzatma seti var.Yapılan yorumlar köşesinde herkes uzadığından bahsediyor ama bilemeyeceğim.Ayrıca orda yetkili kişi var canlı destek yazan yere tıkla biraz bekle adama sor boy uzatmak için ne alabilirim diye yaşını da söyle ok.Başarılar.
    Bunu bir başka kişiye daha yazdım deneyebilirsin.Yan etkisi olmayan bitkisel bir ürün.

simitci88 bunu beğendi.
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kuruyemıslerde faydalı yaglar var beyın ıcın özellıkle senın yasındakı her cocuk yemelıdır cevız fındık fıstık hepsı yanı omega3 ve omega6 yagları ıcerır balıklardakı gıbı omega 3- 6 boy ıcın önerılıyor ve boya faydaları var.

balık konusunda ailen ıle konusup haftada en az 3 gun pısırmelerını saglamaya calıs olmadı haftada 1-2 gun onlar pısırsın kalan 1-2 gunde sız ton balıgı alıp tuketın ama ton balıgınıda fazla abartmayın cıva yüzünden.

mekık sınav barfıks kendı vucut agırlıgın ıle yaptıgın hareketler boy uzamasını engellemez ayrıca googleden aratıp boy uzamasına yardımcı egzersızlerı uygulamaya calıs faydası olucaktır.

forumda 14 yas ve uzerı ıcın calısma programı var boyu engellemıycek sekılde.
    duzgun calısırsanız gelsımeye faydası olucaktır.

uykunuzada dıkkat edın buyume hormonu gece uyurken salgılanır.

saygılar.
    (bır konuda yanlıs bılgı verdımse duzeltın lutfen.)

ayrıca kansızlık fazla sut ıcmekten kaynaklanabılıyor sut demız yonunden fakırdır et yemeklerıyle ve demız ıceren yemeklerın yanında yogurt ve sut kullanmayın sındırılmeısnı bekleyın bır ara arastırmıstım emılımını engellıyor demırın. çayda aynı şekılde.

simitci88 bunu beğendi.
  4. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    tm sağolun daha yorum gelsin lütfen başka arkadaşlardan

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:40 ----------

cabarov bu arada her konuya mesaj yazıyosun her gördüğümde tecrübe puanın 5 - 5 artıyo :D

5. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim yorumlarımız bir halta yaramdı öylemi.İyi gelsin başka arkadaşlardan yorum bakalım.

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bu konuda rahatsız olan üyeler var hatta yanlıs bılgı verdıgımı soyleyenler var yanlıs bılgı verıyorsak doğrularını versınler dıyorum ama tık yok. :)

Genelde bu tur konularda cok konua cıldıgı ıcın hepsıne gırıp cevap vermeye calısıyorum tabı yanlış cevap verıyorsam özur dılerım.Ben kendımde evde baslaamadan once cok okudum ordan bılıyorum ayrıca kendımde 20kılo verdım bıraz tecrubem var.

Son düzenleme: 20 Mayıs 2011
  7. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Cabarov takma kafana gayet te doğru bilgiler veriyorsun.Bizim insanımız kıskançtır.Konu biraz dağılacak ama bir konu paylaşmak istiyorum.Fıkra tarzı bir şey.Şimdi cehennem'de 4 kazan var ve başında 1.kazanda fransızlar ve ingilizler 2, kazanda amerikalılar ve çinliler 3.kazanda japonlar ve polonyalılar var ve her kazanın başında bir şeytan var ve kaynar kazanın içinden çıkmak isteyenleri ellerindeki çatal şeklinde büyük tahtalarla tekrar kazana atıyorlar.Yalnız 4.kazanın başında kimse yok.Sonra tabi soruyorlar 4,kazanda niye kimse yok diye.Orda türkler vardır biri çıkmaya çalıştımı diğeri ayağından çekiyor aşağıya oaraya gerek yok yanıtı veriyor.İşte biz birbirimize destek olsak şu anda amerikanın yerinde biz olabilirdik.Ama bizde destek olunacağına köstek olunuyor anlayacağın.

simitci88 ve Cidade de Deus bunu beğendi.
  8. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    fitnessboy olurmu ne demek işe yaramadı :D sende açtığım konulara sürekli yorum ypıyosun sanada çok teşekkür ederim

9. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    :D kusura bakma bende çocuk gibi tavır yaptım.Ama sende öyle bir diyorsun ki haa tamam başka yorumu olan yok mu sıradaki gibi öff bunların ki bir işe yaramaz aman başka yok mu gibi :D davranınca kırıldım açıkçası çünkü senin konularına genelde yardımcı olmaya çalışıyorum.Bak kappa mikey'i o kadar araştırdım başım çatladı bilgisayar başında bulamadım ayrı mesele.Ne için yaptım bir zorum mu vardı.Ya da yazmaya mecburmuydum.Hayır ama amaç paylaşım yapıp yardımcı olmak.Konunun saçma olup olmaması önemli değil.Hadi yorumu beğenmediysen bile o kişi senin için uğraşıyor yardımcı olmaya çalışıyor saygı duymak gerekir kim olursa olsun.

simitci88 bunu beğendi.
  10. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    daha 14.5 yaşındasın uzarsın ama bu iş büyük oranda genetik kendini başkalarıyla boşuna karşılaştırma ve bu yaşta ağırlıktan uzak dur imkanın varsa basket ya da yüzme yap

11. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    mikey in türkçesi hiçbiyerde yok :D

12. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Lütfen konu dışı mesajlar atmayınız. Özelden görüşünüz.

fitnessboy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş